Samsung Kitchen Fit RB36J8799S4 Sanok

4,45
14 opinii

Skorzystaj z wyjątkowej promocji i dołącz do Klubu Chef Collection! Wypełnij formularz, a otrzymasz unikatowe materiały, które pomogą Ci przygotować potrawy godne najlepszych szefów kuchni. Zaznacz, czy posiadasz urządzenia z linii Chef Collection, a następnie zarejestruj je poniżej i odbierz …

od 3749,00 zł Najbliżej: 0,7 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 11

Dostępnych od ręki: 0

Opis

Zarejestruj produkty i zyskaj znacznie więcej

Skorzystaj z wyjątkowej promocji i dołącz do Klubu Chef Collection! Wypełnij formularz, a otrzymasz unikatowe materiały, które pomogą Ci przygotować potrawy godne najlepszych szefów kuchni. Zaznacz, czy posiadasz urządzenia z linii Chef Collection, a następnie zarejestruj je poniżej i odbierz atrakcyjne nagrody.

Sprawdź szczegóły na: http://www.samsung.com/pl/chefcollection/

Z pełnym przekonaniem podpisuję się pod produktami Samsung Chef Collection

Łączą one w sobie luksusowy design i unikalną technologię. Technologię, dzięki której w kilku krokach przygotujesz perfekcyjne danie na miarę nowoczesnej kuchni.

Lodówka Samsung Chef Collection

Nowoczesne lodówki Samsung Chef Collection to odpowiedź na potrzeby pasjonatów sztuki kulinarnej, którzy dbają o każdy etap przygotowywania potraw. Samsung, we współpracy z Samsung Club des Chefs – najlepszymi kucharzami z całego świata, opracował urządzenia, które poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu temperatur i wilgotności, dbają o świeżość żywności – tak istotnej w procesie przygotowania potraw. Gwarantują perfekcyjne warunki przechowywania produktów oraz są wyjątkowo pojemne.

Wybrane funkcje lodówek Samsung

 • Precise Chef Cooling™
 • Chief Mode™
 • Space Max™
 • Twin Cooling (Plus)™
 • No Frost
 • Naczynie Chef Pan
 • Kitchen Fit™
 • Technologia All-around Cooling
 • Metal Cooling
 • Wewnętrzny wyświetlacz LED
 • Demontowalne półki
 • Szuflada Chef Zone™
 • 10 lat gwarancji na kompresor Digital Inverter

Kitchen Fit | Harmonijne dopasowanie

Wykorzystanie wzornictwa Kitchen Fit™ sprawia, że lodówka idealnie wkomponowuje się w wystrój każdej kuchni. Możliwość zabudowania na równi z meblami kuchennymi oferuje atrakcyjną alternatywę dla lodówki do zabudowy,oferując nawet do 90 l pojemności więcej, niż te pierwsze. Wolnostojąca czy obudowana meblami, nieustannie zachwyca estetyką i wyróżnia się funkcjonalnością. Lodówki Chef Collection wyróżniają się minimalistyczną elegancją, posiadają też dodatkowe charakterystyczne elementy, m. in. podświetlany na niebiesko uchwyt.

Szczotkowana stal

Najwyższej jakości srebrne wykończenie ze szczotkowanego metalu dopełnia harmonijny i stylowy design. Lodówka idealnie wkomponowuje się w wystrój każdej kuchni.

Wbudowany wyświetlacz LED

Łatwy w obsłudze wyświetlacz umieszczony wewnątrz lodówki umożliwia sterowanie temperaturą i trybami pracy.

Podświetlony uchwyt

Najwyższej jakości srebrne wykończenie i podświetlany uchwyt Ice Blue wnoszą profesjonalny styl i elegancję. Oświetlenie jest nie tylko nowoczesnym elementem dekoracyjnym – ułatwia także dotarcie do lodówki po ciemku.

Precise Chef Coolin™ | Profesjonalne chłodzenie w domu

Jak podkreśla wielu szefów kuchni, precyzyjna i stabilna kontrola temperatury stanowi klucz do utrzymania najwyższej świeżości produktów spożywczych. Technologia precyzyjnego chłodzenia Precise Chef Cooling gwarantuje utrzymanie stałej temperatury przy maksymalnych wahaniach do +/- 0.5° C, co sprawia, że składniki zachowują swoją oryginalną teksturę i swój oryginalny smak.

Metal Cooling | Dla stabilniejszej temperatury

Wykończenie tylnej ścianki (Metal Cooling) ze stali nierdzewnej zapewnia utrzymanie chłodnej temperatury we wnętrzu lodówki i gwarantuje, że składniki potraw przechowywanych będą odpowiednio schłodzone i świeże. Zapewnia lepszą izolację i ogranicza wahania temperatury w jej wnętrzu, nawet przy częstym otwieraniu drzwi urządzenia. Pozwala też na dużą oszczędność energii.

Chef Zone™ | Zatrzymaj świeżość mięsa i ryb

Strefa Chef Zone™ to idealne miejsce do przechowywania mięsa i ryb. Panuje w niej odpowiednia temperatura, która zapewnia zachowanie najlepszego smaku i najlepszej tekstury. Twoje ulubione danie mięsne zachowa świeżość do czasu grillowania.

Chef Pan™ | Przygotowywanie, przechowywanie i przyrządzanie w jednym naczyniu

Przygotuj i przyrządź wyszukaną potrawę w przystosowanym do piekarników naczyniu Chef Pan™. Wykonane z higienicznej stali nierdzewnej naczynie nadaje się do przygotowywania, przechowywania i przyrządzania potraw, które można następnie umieścić bezpośrednio w piekarniku.

Twin Cooling Plus™ | Niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki

Technologia Twin Cooling Plus™ umożliwia niezależną pracę komór chłodziarki i zamrażarki. Osobne wentylatory i systemy chłodzenia gwarantują idealne chłodzenie i utrzymanie optymalnej wilgotności w każdej z komór, w chłodziarce – aż do poziomu 70%, tak by nawet najłatwiej psujące się owoce i warzywa zachowywały długo świeżość. System zapobiega również mieszaniu się zapachów.

Chef Mode™

Precyzyjne chłodzenie w trybie Chef Mode™ pomaga przedłużyć świeżość produktów poprzez zapewnienie właściwej temperatury ich przechowywania w zależności od rodzaju jedzenia.

All-around Cooling

Zimne powietrze wydmuchiwane przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki zapewniają jego równomierne rozprowadzenie po każdym zakamarku. Dzięki temu temperatura wewnątrz lodówki w każdym jej miejscu jest stała.

No Frost

Żywność dłużej zachowuje świeżość, smak i wartości odżywcze. Koniec z uciążliwym i pracochłonnym rozmrażaniem - brak lodu w zamrażarce oznacza, że raz na jakiś czas trzeba ją będzie tylko przetrzeć. Łatwiej utrzymać czystość – brak wilgoci eliminuje problem osadu i namnażających się bakterii.

Space Max | Nieziemska pojemność

Technologia Space Max nieziemsko powiększa przestrzeń lodówki, nawet o 60 litrów. Dzięki niezwykle wydajnemu systemowi izolacji sprawia, że jej ścianki są cieńsze i tym samym powiększa się przestrzeń użytkowa, nie zwiększając wymiarów zewnętrznych urządzenia.

Zapomnij o częstych zakupach, bo dzięki Space Max pomieścisz w lodowce więcej żywności i napojów jednocześnie, bez niepotrzebnego ścisku oraz bałaganu. Nie musisz powiększać swojej kuchni, by stworzyć produktom w lodówce komfort nie z tej ziemi!

Pojemne drzwi | Regulowane półki w drzwiach

Na drzwiach lodówki umieszczone są cztery regulowane półki, które ułatwiają prostą i wygodną organizację przestrzeni wewnątrz. Można je indywidualnie przestawiać, aby przechowywać produkty żywnościowe różnej wielkości.

Efektywna przestrzeń | Wyjmowane półki zamrażarki

Aby uzyskać więcej miejsca, można wyjąć górną i środkową szufladę zamrażarki i na jej dole umieścić półkę zamrażarki. Nie ma to wpływu na właściwości termiczne ani mechaniczne urządzenia.

Funkcje specjalne

Kompresor Digital Inverter
Kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje swoją prędkość pracy do zapotrzebowania na chłodzenie w oparciu o 7 poziomów. Urządzenie zużywa w ten sposób mniej energii, pracuje ciszej oraz wolniej się zużywa, co przekłada się na jego większą trwałość.

System Smart Eco
System Smart Eco umożliwia optymalizację zużycia energii poprzez zastosowanie technologii sensorowej i dostosowywanie pracy kompresora do zachowań użytkownika.

Funkcja Cool
Korzystanie z funkcji Power Cool (Intensywne chłodzenie) powoduje przyśpieszenie schładzania trwające kilka godzin. Po zakończeniu procesu intensywnego chłodzenia wskaźnik funkcji Power Cool (Intensywne chłodzenie) wyłączy się. W lodówce zostaną przywrócone poprzednie ustawienia temperatury.

Wakacje
Włączenie trybu wakacji sprawi, że lodówka ustawi temperaturę na wartość ok.17°C. Funkcja jest niezwykle przydatna, gdy wyjeżdżasz na dłużej lub nie musisz korzystać z urządzenia. W czasie, gdy funkcja Wakacje jest włączona, zamrażarka nadal działa. Przed włączeniem funkcji Wakacje należy wyjąć produkty z lodówki (nie z zamrażarki).

Funkcja Power Freeze
Włączenie funkcji Power Freeze (intensywne zamrażanie) powoduje przyspieszenie zamrażania aktywne przez 50 godzin. Po zakończeniu procesu intensywnego zamrażania funkcja wyłączy się automatycznie, a w zamrażarce zostaną przywrócone poprzednie ustawienia temperatury.

Alarm otwartych drzwi
Gdy drzwi lodówki pozostaną otwarte dłużej niż 2 minuty, zaświeci się wskaźnik ostrzeżenia i zostanie włączony sygnał dźwiękowy.

Alarm temperatury
Jeśli z powodu awarii zasilania temperatura w komorze zamrażarki jest za wysoka z powodu awarii zasilania, na wyświetlaczu zacznie migać symbol.

Poznaj linię Samsung Chef Collection. Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych, stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.

Do naszych produktów wprowadziliśmy funkcje polecone przez szefów z Club des Chefs. Elitarnego grona mistrzów, uhonorowanych gwiazdkami Michelin.

Zobacz urządzenia serii Chef Collection

Dowiedz się więcej

Zanim kupisz lodówkę warto się zastanowić czego od niej oczekujesz.

Co najczęściej jesz? Warzywa i owoce, nabiał, ryby czy mięso? Dobierz urządzenie tak, aby łatwo Ci było przechowywać ulubione portawy. Jeżeli jesteś fanem ryb i drobiu, które muszą zachować świeżość i walory smakowe zwróć uwagę czy lodówka zawiera szufladę Chef Zone™ – miejsce między chłodziarką a zamrażarką z obniożoną temperaturą.

A oszczędność? W lodówce oszczędność jest jednak szczególnie ważna, chociażby dlatego, że pracuje 24h/dobę. Jeśli zatem zależy nam na oszczędności sprzętu należy zwrócić uwagę na klasę energetyczną urządzenia oraz na zastosowane technologie obniżające zużycie energii np. funkcja Wakacje sprawdzi się podczas częstych wyjazdów, gdy nie chcesz całkowicie wyłączyć urządzenia i pozostawić zamrażarkę działającą. "Serce" lodówki też może pracować długo i efektywnie - Kompresor Digital Inverter, dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym, automatycznie dostosowuje swoją prędkość do zapotrzebowania na chłodzenie. W reakcji na ciepłą żywność czy częste otwieranie lodówki dostarcza więcej zimnego powietrza, a kiedy jest chłodno, oszczędza energię. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając też niezwykle cichą pracę urządzenia.

Ile osób będzie korzystać z lodówki, czyli jaka pojemność lodówki będzie odpowiednia?

Pojemność lodówki powinna być dostosowana do konkretnej liczby domowników. Przy jednej osobie jest to minimum 120-130 litrów miejsca w chłodziarce. Każdy kolejny członek rodziny to dodatkowe 30 litrów.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na No Frost?

System chłodzenia Samsung No Frost polega na ciągłym obiegu chłodnego powietrza wewnątrz lodówki i usuwaniu z niej wilgoci, która przyspiesza psucie się żywności. Dlatego ani na ściankach, ani na produktach nie osadza się szron i lód.
Jak poprawnie układać jedzenie w lodówce?

W przypadku niektórych artykułów spożywczych, jak np. butelkowanych napojów, nie ma znaczenia gdzie je umieścimy, chociaż najwygodniej jest to zrobić na drzwiach. Produkty mleczne i sosy należy przechowywać na górnej półce. Z kolei na półce poniżej najlepiej trzymać potrawy gotowane i pozostałą żywność.

Jeżeli chodzi o mięso i wędliny, to należy zawsze trzymać je na najniższej półce. Jest to najważniejsza zasada, ponieważ tego rodzaju produkty są najczęstszym źródłem zachorowań. Należy zawsze zawijać surowe mięso, ryby i drób w folię spożywczą z polietylenu, aby uniknąć ich kontaktu z innymi produktami i zachować lepszy zapach.

Sałatki, warzywa i owoce należy przechowywać w oddzielnych szufladach na samym dole lodówki, dzięki czemu unikniemy ich wyschnięcia i dłużej zachowają swoją świeżość.

Specyfikacja

Wydajność

Klasa efektywności energetycznej
 • A+++
Nazwa linii
 • Chef Collection
No Frost
 • Tak
Space Max™
 • Tak
Precise Chef Cooling™
 • Tak
All-Around Cooling / Multi Flow
 • Nie
Twin Cooling Plus™ / Twin Cooling
 • Tak / Nie
Metal Cooling
 • Tak
Kompresor Digital Inverter - 10 lat gwarancji
 • Tak
Całość (l)
 • 350
Zamrażalnik (l)
 • 110
Chłodziarka (l)
 • 240
Kolor
 • Stal nierdzewna szczotkowana
Szerokość (mm)
 • 595
Wysokość z zawiasem (mm)
 • 2017
Wysokość drzwi (mm)
 • 1980
Głębokość bez rączek (mm)
 • 590
Głębokość bez drzwi (mm)
 • 535
Długość kabla (mm)
 • 2500
Wymiary opakowania (szer x wys x głęb) (mm)
 • 637 x 2090 x 686
Waga (kg)
 • 89,5
Waga transportowa (kg)
 • 92
Szuflada Chef Zone
 • Tak
Szuflada CoolSelect Zone™
 • Nie
Szuflada Fresh Zone™
 • Nie
Szuflada na warzywa
 • Tak
Metalowe wykończenie szuflad
 • Tak
Wysuwana szuflada Easy Slide
 • Nie
Składana półka
 • Nie
Półka na wino
 • Tak
Naczynie Chef Pan™
 • Tak
Metalowe wykończenie półek
 • Tak
Liczba półek na drzwiach
 • 4
Półka na drzwiach na butelki
 • Tak
Półka na nabiał
 • Tak
Pojemnik na wodę
 • Nie
Pojemnik na jajka
 • Tak
Pojemnik na sosy Grab 'n' Go
 • Nie
Funkcja Power Cool
 • Tak
Oświetlenie LED
 • Tak (Górne)
Kostkarka
 • Taca na lód
Szuflady
 • 3
Funkcja Power Freeze
 • Tak
Metalowe wykończenie szuflad
 • Tak
Klasa zamrażalnika
 • 4 gwiazdki
Zdolność zamrażania (kg / 24h)
 • 12
KitchenFit
 • Tak
Wyświetlacz
 • Wewnętrzny
Dystrybutor wody
 • Nie
Rączka
 • Podchwyt
Oświetlenie rączki
 • Tak
Alarm otwartych drzwi
 • Tak
Funkcja wakacje
 • Tak
Uszczelnienie cyklopentanowe
 • Tak
Możliwość przekładania drzwi
 • Tak
Autonomia temperaturowa (h)
 • 17
Konsumpcja energii (kWh/Rok)
 • 173
Poziom głośności dB(A)
 • 38

Opinie Samsung Kitchen Fit RB36J8799S4 Sanok

Ocena ogólna
4,45 na podstawie 14 opinii
 • Do...
  4,5
  Lodówka pojemna, zamrażalnik bardzo pojemny, wygląda super, no i klasa energetyczna A+++. Jedyna moja wątpliwość to głośność pracy. Może to tylko takie wrażenie, ale wydaje mi się, że mogłaby pracować ciszej. Do lodówki nie otrzymaliśmy polskiej instrukcji obsługi, co prawda można ją znaleźć w internecie, ale mimo wszystko powinna być w zestawie.
  • pojemność
  • wygoda
 • Jerry
  5
  Bardzo dobry produkt. Bardzo ładna stylizacja Ciekawe oświetlenie. Duża pojemność. Instrukcja przełożenia drzwi mogłaby być bardziej czytelna. Samo przełożenie to tez nie taka prosta sprawa, ale wszystko pasuje. Mogłaby być ciut bardziej cicha.
 • johnych
  4,5
  Lodówka super, szczególnie jej energooszczędność (0,8-1,0 KW/doba). Ma jednak kilka niedoskonałości, jedną z nich jest brak możliwości przestawiania półek w większym zakresie niż oferuje producent. Pojemnik na jajka porażka (może przepiórcze się zmieszczą, ale nasze M-ki, czy L-ki - nie ma bata nie wejdą. Nawet jeśli, to nie zamkniesz osłony górnej półki-tam jest jego miejsce. Ja zostawiłem pojemni z poprzedniej lodówki, który jest mniejszy i wchodzi do balkoników niższych. Alarm niezamkniętych drzwi-bardzo cichy - nie znalazłem regulacji poziomu dźwięku. Poza tym petarda. Ps. Jedno co mnie zastanawia, to czy sprężarka wytrzyma tyle, ile sugeruje producent? słyszałem opinie, że tego typu lodówki padają już po 4-5 latach. Szkoda by było:).
  • głośność pracy
  • jakość wykończenia
  • klasa energetyczna
  • oświetlenie
  • pojemność
  • wygoda
 • Rosalinda
  4
  Wszystko, co można przeczytać w komentarzach na plus, jest jak najbardziej prawdziwe. Co do głośności (albo raczej cichosci) działania - brak zastrzeżeń. Lodówka ma jednak trzy wady: 1. Alarm otwartych drzwi, którego praktycznie w ogóle nie słychać; 2. Pojemnik Chef pan, tj. pojemnik, w którym można przechowywać mięso przygotowane do pieczenia w lodówce, a potem w tymże je upiec - szkoda tylko, że nie mieści się do standardowego piekarnika, więc cała idea tego pojemnika upada; 3. Pojemnik na jajka, ale chyba tylko przepiórcze, bo przy kurzych pojawia się problem z ich wkładaniem i zamykaniem pojemnika. Poza tym przyjemny, estetyczny i dobrze wykonany sprzęt.
  • jakość wykończenia
  • klasa energetyczna
  • oświetlenie
  • pojemność
  • chef pan
  • alarm otwartych drzwi
  • pojemnik na jajka
 • Czesław
  5
  Bardzo pojemna lodówka i zamrażalnik. Dobrze się prezentuje. Wygodny układ wnętrza.
  • głośność pracy
  • klasa energetyczna
  • oświetlenie
  • pojemność
  • wygoda