Practic Zestaw Eko Kosze Do Segregacji Odpadów Bini 4Szt. (10100599) Sanok

PRATIC BINI, to doskonałe pojemniki do sortowania odpadów stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią sobie trendy oraz designerskie i ekologiczne rozwiązania. Pojemniki zostały wykonane z polipropylenu pochodzącego z reycklingu, dzięki czemu przyczyniają się do ekologicznego użytkowania plastików. …

od 105,99 Najbliżej: 0,4 km

Liczba ofert: 11

Oferta sklepu

Opis

PRATIC BINI, to doskonałe pojemniki do sortowania odpadów stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią sobie trendy oraz designerskie i ekologiczne rozwiązania. Pojemniki zostały wykonane z polipropylenu pochodzącego z reycklingu, dzięki czemu przyczyniają się do ekologicznego użytkowania plastików. Koniec z nieprzyjemnymi zapachami wydobywającymi się z kosza! - nowoczesne pojemniki pomogą rozwiązać problem segregacji w otwartych strefach mieszkalnych. W pokrywie znajduje się pojemnik na filtr zapachowy dzięki czemu możesz go postawić w strefie gdzie przyjmujesz gości. Dzięki swoim niewielkim wymiarom idealnie zmieści się też do szafki pod zlew. Jego modułowość pozwoli na połączenie go w poczwórny zestaw, który można ułożyć jeden na drugim, dzięki czemu zajmie niewiele miejsca. Zaokrąglone ranty pojemnika ułatwiają jego czyszczenie dzięki czemu używanie worków jednorazowych nie będzie konieczne. Kosze zostały wyposażone w system "klik" . Po otwarciu, pokrywa kosza zatrzymuje się, a Ty możesz swobodnie rozpocząć segregację. BINI występuje w kolorach, które intuicyjnie pomagają w segregacji. PRODUKT POLSKI Dane techniczne kosza pojedynczego: Materiał wykonania: Polipropylen z recyklingu Wymiary produktu: Szerokość: 25 cm, Długość: 39 cm, Wysokość: 38 cm, Pojemność: 25L W SKŁAD 4 EL. ZESTAWU WCHODZĄ: Pojemnik w kolorze niebieskim (papier) Pojemnik w kolorze żółtym (plastik) Pojemnik w kolorze zielonym (szkło) Pojemnik w kolorze brązowym(bioodpady)

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Practic
Model
 • Bini 10100577 4x25L
Rodzaj
 • Uchylne
Pojemność
 • 25 l

Opinie Practic Zestaw Eko Kosze Do Segregacji Odpadów Bini 4Szt. (10100599) Sanok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
 • a...w
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Produkt przydatny , trafiony