Piekarniki
Piekarniki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Samsung Dual Cook NV70H5787CB

5
Samsung Dual Cook NV70H5787CB
piekarnik szybko sie nagrzewa, bardzo dobrze dzialajaca grzalka gorna, super wyglada, uzywam miesiac i polecam. jedyna wada produktu to fakt ze nie ma cichego domykania drzwiczek - taka uroda tego modelu - wiedzialam to przed zakupem pomimo to sie zdecydowalam i nie zaluje

Samsung Dual Cook BQ1VD6T131

5
Samsung Dual Cook BQ1VD6T131
Super piekarnik nowoczesny wygląd,energooszczędny,łatwa obsługa,dużo funkcji zwłaszcza: gotowanie na parze i pieczenie dwóch potraw naraz. Cena nie należy do najniższych ale wart jest swojej ceny. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RS

4,5
Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RS
Piekarnik używany od miesiąca, potrawy pieczone na dwóch poziomach i w całej komorze wyszły idealnie. Termoobieg pracuje bardzo cicho. Bardzo szybko się nagrzewa. Jedna porada - po zakończeniu pieczenia chodzi jeszcze wentylator chłodzący i proszę zostawić drzwi otwarte bo inaczej będzie jeszcze dmuchał z godzinę. Jedno ostrzeżenie - uchwyt drzwi jest źle zabezpieczony w opakowaniu , ja dopiero po zamontowaniu przesuwając ręką po uchwycie wyczułem nierówność, zacząłem oglądać karton i zobaczyłem w środku wgniecone odbicie ochwytu drzwi, z zewnątrz karton był nie uszkodzony. A wystarczyło by dać osłonę że styropianu.