Lodówki
Lodówki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Samsung Chef Collection RB41J7839S4

5
Samsung Chef Collection RB41J7839S4
Kupiłem lodówkę firmy samsung w 2016 r uważam to doskonały zakup energooszczędna solidnie wykonana z wielką przyjemnościà polecam mam teź inne produkty samsung i jestem spełniony

AMICA FK239.3X

4,5
AMICA FK239.3X
Ogólnie na razie OK, jest trochę mniejsza niż nasza poprzednia Beco podobnej wielkości. Ogólnie ...pracuje nie jest głośna, chłodzi, reszta wyjdzie w praniu.
Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą kuchnię bez specyficznego chłodzącego bloku ustawianego zazwyczaj w rogu pokoju. Pozwala on utrzymać zakupione przez nas jedzenie w niskiej temperaturze, a co za tym idzie, w należytej świeżości. Dzięki temu wszystkie przygotowywane przez nas przekąski smakują wyśmienicie i ciężko szukać takich samych gdziekolwiek indziej. Lodówki zwyczajnie dbają o to, by każda potrawa prezentowała sobą znakomite walory kulinarne. W lodówkach możemy trzymać praktycznie każdy rodzaj żywności. Od warzyw, po sery, a na wszelkiego rodzaju mięsach i wędlinach kończąc. Większość chłodziarek jest także wyposażona w dodatkowy moduł zamrażający, dzięki czemu możemy znacznie dłużej trzymać wybrane rodzaje jedzenia. Dzięki lodówkom każdy rodzaj jedzenia może na dłużej zachować swoje atrybuty smakowe oraz wartości odżywcze. Współczesne chłodziarko-zamrażarki posiadają szereg specjalistycznych funkcji, które znacznie ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie z tego właśnie sprzętu. Przy wyborze nowego urządzenia tego typu szczególnie warto mieć baczenie na kilka z nich. Na początku warto zwrócić uwagę na pojemność wyrażaną w litrach (osobno dla części chłodzącej i zamrażarki). Warto dobrać te liczby do rozmiaru naszej kuchni. Jeśli jest ona duża, warto pokusić się o dużą i pojemną chłodziarkę, gdzie zmieścimy znacznie więcej potraw. Wiele współczesnych chłodziarek posiada także specjalną funkcję No-Frost, dzięki której w naszej lodówce nie pojawi się charakterystyczny szron, który był bardzo charakterystyczny dla starszych urządzeń tego typu. Teraz już na całe szczęście coraz rzadziej spędza nam on sen z powiek. Następnym elementem, na który warto zwrócić uwagę to długość samodzielnego działania lodówki na wypadek nagłej awarii prądu. Praktycznie wszystkie sklepy internetowe dostępne na CENEO.pl i specjalizujące się w kategorii AGD oferują bezproblemowe dostarczenie tego typu wielkogabarytowych przesyłek wprost pod nasze mieszkanie. Dzięki temu oszczędzimy sobie naprawdę wiele pracy związanej z transportem tego typu urządzenia, które przecież do najmniejszych nie należy. Dodatkowo dzięki serwisowi CeneoLokalnie.pl każdy użytkownik zainteresowany zakupem takiego sprzętu będzie mógł znaleźć sklep posiadający jego upatrzoną lodówkę w najbliższej okolicy. Dzięki temu nasz nowy zakup bardzo szybko znajdzie się w naszej kuchni, a my będziemy niezwykle zadowoleni, że zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze, ale także czas i nerwy związane z dostarczeniem jej pod nasz dom.