Leifheit Clean Twist Ergo Okrągły Mop Obrotowy Z Wiadrem Na Kółkach (52102) Sanok

4,78
20 opinii

Z zestawem Leifheit Clean Twist Ergo Okrągły Mop Obrotowy Z Wiadrem Na Kółkach 52102 skutecznie umyjesz każdą podłogę nie brudząc przy tym rąk i oszczędzając czas, a wyciskanie mopa będzie jeszcze łatwiejsze. Zestaw składa się z drążka teleskopowego z opatentowaną technologią obrotową, wiadra …

od 189,90 Najbliżej: 0,4 km

Liczba ofert: 12

Oferta sklepu

Opis

Z zestawem Leifheit Clean Twist Ergo Okrągły Mop Obrotowy Z Wiadrem Na Kółkach 52102 skutecznie umyjesz każdą podłogę nie brudząc przy tym rąk i oszczędzając czas, a wyciskanie mopa będzie jeszcze łatwiejsze. Zestaw składa się z drążka teleskopowego z opatentowaną technologią obrotową, wiadra z koszem wirowym o pojemności 6 l, mopa Micro Duo oraz wózka na kółkach. Drążek teleskopowy z technologią obrotową Leifheit umożliwia wygodne wyciskanie mopa, bez konieczności schylania się i moczenia rąk w brudnej wodzie. Praktyczna funkcja wstrzymania rotacji umożliwia indywidualne dostosowanie wilgotności mopa. Smukły przegub, obracający się pod kątem 360° skutecznie czyści powierzchnie zygzakiem - także w trudno dostępnych miejscach. Wózek na kółkach można łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce, dokładnie tam, gdzie potrzeba. Wylewanie brudnej wody z wiadra ułatwia wygodna wylewka. Komfortowa rączka z uchwytem na drążek i zoptymalizowaną pozycją łożyska kulkowego drążka. Dzięki opatentowanemu systemowi odwirowywania mopa można dostosować jego wilgotność do czyszczonej powierzchni i doskonale usunąć nadmiar wody oraz brud z nakładki. Dodatkowo, nie trzeba się przy tym schylać, system rotacji umieszczono w drążku – wystarczy zdjąć z niego blokadę i nacisnąć, by wprawić mop w ruch wirowy. Drążek można także wysuwać, by dostosować jego długość do wzrostu korzystającej z niego osoby. Obrotowy przegub 360° umożliwia mycie podłogi wygodnym zygzakiem oraz dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a dołączone kółka sprawiają, że nie trzeba już przenosić pełnego wody wiadra i obciążać kręgosłupa. Okrągła nakładka z mieszanki włókien nadaje się do mycia każdego rodzaju podłogi i pozwala dotrzeć do każdego zakamarka.Głowicę mopa można prać w pralce w temperaturze do 60°C. Ponowny zakładanie jej jest bardzo proste – wystarczy położyć ją na podłodze i docisnąć końcówkę myjącą mopa. Wiadro wyposażone jest w ergonomiczny uchwyt ze specjalnym wgłębieniem na drążek mopa, który, dzięki niemu, już nigdy nie wypadnie z wiadra.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Leifheit
Model
 • 52102
Rodzaj
 • Mopy z wiadrem
Kolor
 • Turkusowe
Typ
 • Obrotowe
Informacje dodatkowe
 • Z kijem teleskopowym

Opinie Leifheit Clean Twist Ergo Okrągły Mop Obrotowy Z Wiadrem Na Kółkach (52102) Sanok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,78 na podstawie 20 opinii
 • m...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo dobrej jakości produkt
 • j...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Sprzęt idealny, polecam!
 • k...0
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Dobra jakość wykonania.
 • m...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super jakosc
 • g...b
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Doskonały.