Szukasz

Termometry wagi i aspiratory Rzeszów

i okolice
Termometry wagi i aspiratory
Termometry wagi i aspiratory
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Novama Pingo Elektryczny Aspirator Do Nosa Z Melodyjkami 9901-73407

5
Novama Pingo Elektryczny Aspirator Do Nosa Z Melodyjkami 9901-73407
Zdecydowałam się na zakup ponieważ synek bardzo bał się aspiratora ustnego, a na dźwięk odkurzacza dostaje histerii, odciąganie kataru to był koszmar. Aspirator Novama sprawdził się idealnie, nie wiem o co chodzi, ale dziecko spokojnie daje sobie odciągnąć to, co zalega mu w nosie, nawet gęsty katar. To prawda, że trzeba sobie pomagać wodą morską, ale przy innych aspiratorach również, a po zakropieniu dziecku nosa woda morską ten aspirator ściąga wszystko bardzo dokładnie. Melodyjki też zdają egzamin. Jeżeli ktoś twierdzi, że nie ściąga nawet wodnistego kataru, to powinien sprawdzić, czy prawidłowo jest założona uszczelka przy pojemniku na katar, u nas raz się obluzowala i faktycznie wtedy aspirator nie działał prawidłowo. Bardzo polecam mamom wszystkich panikarzy katarowych ;)

Beurer BY 80

5
Beurer BY 80
Opinię wystawiam po rocznym użytkowaniu - waga wygodna w użyciu, dobrze wyprofilowana, wyniki są powtarzalne, ma przycisk tara tak więc waga nie musi być pusta na początku pomiaru, może na niej np. leżeć koc i od tego poziomu możemy ją wyskalować jako zero. Czasem używam jej do ważenia zwykłych przedmiotów bo mieści znacznie większe przedmioty niż waga kuchenna. Jedynie czego mógłbym sobie życzyć to podświetlenie wyświetlacza.

Duna Katarek Plus Aspirator Do Nosa

4,5
Duna Katarek Plus Aspirator Do Nosa
Rewelacja, szybko, sprawnie i bezpiecznie. Cieszę się, że zanim kupiłam aspirator przeczytałam recenzje, dzięki nim kupiłam właśnie ten produkt. Polecam