Szukasz

Lodówki Rzeszów

i okolice
Lodówki
Lodówki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Samsung RS7768FHCBC

5
Samsung RS7768FHCBC
Póki co rozpoczynamy swoją przygodę z Samsungiem ale zapowiada się dobrze. Bardzo dobrze wykonana, ergonomiczna lodówka. Design super, jakość wykonania również. Co do jakości pracy jeszcze się nie wypowiem :)

AMICA FK239.3X

4,5
AMICA FK239.3X
Ogólnie na razie OK, jest trochę mniejsza niż nasza poprzednia Beco podobnej wielkości. Ogólnie ...pracuje nie jest głośna, chłodzi, reszta wyjdzie w praniu.

Hotpoint-Ariston E4D AA B C

5
Hotpoint-Ariston E4D AA B C
Podobała mi się z wyglądu, porównałam parametry, takie jak zużycie energii, głośność, objętość i cenę z innymi. Zalety: pięknie zaprojektowana przestrzenna przejrzysta Wady: nie ma podstawek na jajka
Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą jadalnię bez specyficznego chłodzącego bloku ustawianego zazwyczaj w rogu pokoju. Pozwala on utrzymać kupione przez nas jedzenie w niskiej temperaturze, a co za tym idzie, w należytej świeżości. Dzięki temu wszystkie przygotowywane przez nas dania smakują wyśmienicie i próżno szukać takich samych gdziekolwiek indziej. Lodówki zwyczajnie dbają o to, by każda potrawa prezentowała sobą znakomite walory smakowe. W lodówkach możemy przechowywać praktycznie każdy rodzaj żywności. Od warzyw, po sery, a na wszelkiego rodzaju mięsach i wędlinach kończąc. Większość chłodziarek jest także wyposażona w w dodatkową zamrażarkę, dzięki czemu możemy znacznie dłużej przechowywać konkretne rodzaje jedzenia. Dzięki chłodziarkom każdy rodzaj jedzenia może na dłużej zachować swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze. Dzisiejsze chłodziarko-zamrażarki posiadają wiele specjalistycznych funkcji, które znacznie ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie z tego właśnie sprzętu. Przy wyborze nowego urządzenia tego typu szczególnie warto zwrócić uwagę na kilka z nich. Na początku warto zwrócić uwagę na pojemność wyrażaną w litrach (osobno dla części chłodzącej i zamrażającej). Warto dobrać te liczby do rozmiaru naszej kuchni. Jeśli jest ona duża, warto zainwestować w dużą i pojemną chłodziarkę, gdzie zmieścimy wiele więcej potraw. Wiele współczesnych chłodziarek posiada także specjalną funkcję No-Frost, dzięki której w naszej lodówce nie pojawi się charakterystyczny szron, który był bardzo znamienny dla starszych urządzeń tego typu. Teraz już na całe szczęście coraz rzadziej spędza nam on sen z powiek. Następnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę to długość samodzielnego działania chłodziarko-zamrażarki na wypadek niespodziewanej awarii prądu. Praktycznie wszystkie sklepy internetowe dostępne na CENEO.pl i specjalizujące się w branży AGD oferują bezproblemowe dostarczenie tego typu wielkogabarytowych przesyłek wprost pod nasze mieszkanie. Dzięki temu oszczędzimy sobie naprawdę wiele zachodu związanego z transportem tego typu urządzenia, które przecież do najmniejszych nie należy. Dodatkowo dzięki serwisowi CeneoLokalnie.pl każdy użytkownik zainteresowany zakupem takiego sprzętu będzie mógł znaleźć sklep posiadający jego upatrzoną chłodziarkę w najbliższej okolicy. Dzięki temu nasz nowy zakup bardzo szybko znajdzie się w naszej kuchni, a my będziemy niezwykle zadowoleni, że zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze, ale także czas i stres związane z dostarczeniem jej pod nasz dom.