Szukasz

Lodówki Rzeszów

i okolice
Lodówki
Lodówki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Samsung RS51K57H02C

5
Samsung RS51K57H02C
lodówkę kupiłam kilka miesięcy temu, dlatego dopiero teraz mogę cokolwiek o niej napisać. Najlepszy możliwy wybór wśród lodówek w tym przedziale cenowym. Bardzo ładnie sie prezentuje w nowej kuchni, wysoka jakość wykończenia i jak dla mnie najważniejsze, ze nie trzeba jej rozmrażać. Pracuje cichutko. Dozownik wody i lodu- ogromny plus i wygoda dla dzieci w samoobsłudze.

Samsung RB37J5000SA

5
Samsung RB37J5000SA
Kupiłem i mam ją od miesiąca. Nie będę się wypowiadał na temat awaryjności czy zużycia prądu. Szukałem lodówki która jest cicha i znalazłem. W specyfikacji jest spośród innych typów jedna z najcichszych w tej kategorii. Z ciekawości zainstalowałem w telefonie aplikacje mierzącą decybele. Okazało się, że lodówka chodzi ciszej od mojego zegara ściennego w kuchni. Poziom hałasu przy lodówce nie przekracza 35 db (38 db w specyfikacji) mierzony przy ściance lodówki. Dwa metry od niej 32 db. Poza tym wiadomo, że jest pojemna, prezentuje się znakomicie. Jak ktoś narzeka, że jest głośna to trzeba ją dobrze ustawić. Ustawiona jest na minimalne zakresy ujemnych temperatur, a w stosunku do leciwej "Amiki" odczucie chłodzenia i mrożenia jest o wiele większe. No i rewelacyjna szuflada na świeże mięso i ryby. Nie chcę zapeszać ale do tej pory same plusy. Polecam z czystym sumieniem.

Samsung RB34K6032SS

4,5
Samsung RB34K6032SS
Lodówka sprawdza się rewelacyjnie. Bardzo duża pojmnść komory chłodzącej i zamrażalnika. Doskonale rozwziązany system programowania i utrzymania temperatury
Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą jadalnię bez specyficznego chłodzącego bloku ustawianego zazwyczaj w rogu pokoju. Pozwala on utrzymać kupione przez nas jedzenie w niskiej temperaturze, a co za tym idzie, w należytej świeżości. Dzięki temu wszystkie przygotowywane przez nas dania smakują wyśmienicie i próżno szukać takich samych gdziekolwiek indziej. Lodówki zwyczajnie dbają o to, by każda potrawa prezentowała sobą znakomite walory smakowe. W lodówkach możemy przechowywać praktycznie każdy rodzaj żywności. Od warzyw, po sery, a na wszelkiego rodzaju mięsach i wędlinach kończąc. Większość chłodziarek jest także wyposażona w w dodatkową zamrażarkę, dzięki czemu możemy znacznie dłużej przechowywać konkretne rodzaje jedzenia. Dzięki chłodziarkom każdy rodzaj jedzenia może na dłużej zachować swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze. Dzisiejsze chłodziarko-zamrażarki posiadają wiele specjalistycznych funkcji, które znacznie ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie z tego właśnie sprzętu. Przy wyborze nowego urządzenia tego typu szczególnie warto zwrócić uwagę na kilka z nich. Na początku warto zwrócić uwagę na pojemność wyrażaną w litrach (osobno dla części chłodzącej i zamrażającej). Warto dobrać te liczby do rozmiaru naszej kuchni. Jeśli jest ona duża, warto zainwestować w dużą i pojemną chłodziarkę, gdzie zmieścimy wiele więcej potraw. Wiele współczesnych chłodziarek posiada także specjalną funkcję No-Frost, dzięki której w naszej lodówce nie pojawi się charakterystyczny szron, który był bardzo znamienny dla starszych urządzeń tego typu. Teraz już na całe szczęście coraz rzadziej spędza nam on sen z powiek. Następnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę to długość samodzielnego działania chłodziarko-zamrażarki na wypadek niespodziewanej awarii prądu. Praktycznie wszystkie sklepy internetowe dostępne na CENEO.pl i specjalizujące się w branży AGD oferują bezproblemowe dostarczenie tego typu wielkogabarytowych przesyłek wprost pod nasze mieszkanie. Dzięki temu oszczędzimy sobie naprawdę wiele zachodu związanego z transportem tego typu urządzenia, które przecież do najmniejszych nie należy. Dodatkowo dzięki serwisowi CeneoLokalnie.pl każdy użytkownik zainteresowany zakupem takiego sprzętu będzie mógł znaleźć sklep posiadający jego upatrzoną chłodziarkę w najbliższej okolicy. Dzięki temu nasz nowy zakup bardzo szybko znajdzie się w naszej kuchni, a my będziemy niezwykle zadowoleni, że zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze, ale także czas i stres związane z dostarczeniem jej pod nasz dom.