Nożyce ręczne RYOBI RY18GSA-0 Rydułtowy
4,92
6 opinii
RYOBI Nożyce akumulatorowe do krzewów i trawy ONE+ 18 V RY18GSA-0 RYOBI jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów bezprzewodowych elektronarzędzi i sprzętu ogrodowego. RYOBI® to lider w branży, oferujący produkty najwyższej jakości Funkcje Urządzenie „2 w 1”, czyli nożyce …
od 311,99 Najbliżej: 2 km
Liczba ofert: 31
Oferta sklepu
Opis
RYOBI Nożyce akumulatorowe do krzewów i trawy ONE+ 18 V RY18GSA-0 RYOBI jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów bezprzewodowych elektronarzędzi i sprzętu ogrodowego. RYOBI® to lider w branży, oferujący produkty najwyższej jakości Funkcje Urządzenie „2 w 1”, czyli nożyce jednocześnie do trawy i krzewów, umożliwi zadbanie o wygląd całego ogrodu  Zwiększona prędkość ostrza oznacza szybsze koszenie trawy i lepszą wydajność cięcia drobniejszych żywopłotów, a dzięki ulepszonemu materiałowi ostrza znacznie redukuje się prawdopodobieństwo wystąpienia rdzy Szybka i łatwa wymiana ostrzy sprawia, że jest to narzędzie nawet dla początkujących użytkowników Ostrza stalowe SK5 dłużej pozostają ostrzejsze i zapewniają doskonałą wydajność cięcia gałęzi do 10 mm  W ramach systemu ONE+ dla domu i ogrodu, narzędzie to może być zasilane dowolną baterią ONE+™!  Kompaktowa, ergonomiczna i lekka konstrukcja zapewnia komfort pracy i możliwość obsługi narzędzia jedną ręką.  Długość ostrza 200mm/100mm Zalety nożyc Nowe akumulatorowe nożyce do krzewów i trawy RYOBI 18 V ONE+ zastępują kultowy model OGS1822. Są idealne do pielęgnacji oraz formowania krzewów i małych żywopłotów. Kompaktowe i lekkie (ważą zaledwie 1 kg) są jednocześnie wydajne i wygodne, nawet przy konieczności dłuższego czasu pracy. Brak przewodu znacznie podnosi komfort użytkowania, dając wiele swobody. Można je obsługiwać jedną ręką Innowacyjna konstrukcja Posiadają innowacyjną konstrukcję „2 w 1”, która obejmuje łatwo wymienialne ostrze do krzewów 20 cm i ostrze do trawy 10 cm. Oba zrobione z hartowanej stali, są niezwykle trwałe i wytrzymałe, a cięcie dzięki nim jest czyste i dokładne. Świetnym ułatwieniem zastosowanym w tym modelu jest nowy pojemnik, który nie wymaga wyjmowania ostrzy w celu umieszczenia narzędzia w środku Dlaczego warto? Wszechstronność i wydajność – dzięki dwóm ostrzom z hartowanej stali można zadbać o schludny wygląd trawy i krzewów, a duża prędkość oznacza szybsze koszenie i przycinanie. Łatwość i komfort – beznarzędziowa wymiana ostrza, a także brak przewodu i lekkość nożyc gwarantują wyjątkową wygodę użytkowania. Trwałość i wytrzymałość – dzięki zastosowaniu nowoczesnych, najwyższej jakości materiałów nożyce do krzewów i trawy RYOBI 18V ONE+ posłużą o wiele dłużej niż inne tego typu narzędzia na rynku Specyfikacja: Napięcie: 18 V  Dlugość ostrza do trawy: 120 mm  Długość ostrza do krzewów: 200 mm  Odległość między zębami: 8 mm Shrubber, 18 mm Shear Typ akumulatora: Li-ion Waga (bez baterii): 1.01 kg Błąd gwarantowanego poziomu natężenia hałasu: 3 dB(A) Błąd poziomu ciśnienia akustycznego: 3 dB(A) Gwarantowany poziom mocy akustycznej: 83.5 dB(A) Poziom ciśnienia akustycznego (Lpa): 75.5 dB(A) Akumulatorowe nożyce i sekatory ONE+™ firmy RYOBI są niezwykle wszechstronne i doskonale nadają się do bieżącej pielęgnacji ogrodu. Nasze nożyce i sekatory są lekkie, smukłe, kompaktowe i mogą być obsługiwane jedną ręką, co ułatwia pracę. Nasze nożyce i sekatory to narzędzia ogrodnicze typu „2 w 1”, umożliwiając szybkie i łatwe przełączanie między trybem pracy nożyc a sekatora w zależności od potrzeb .lnd_baterie img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_baterie img:hover { transform: scale(1.2); } Sprawdź pozostałą ofertę produktów Ryobi .lnd_header img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_header img:hover { transform: scale(1.2); } .lnd_2header2 img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_2header2 img:hover { transform: scale(1.2); } .lnd_3header3 img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_3header3 img:hover { transform: scale(1.2); } .lnd_baterie img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_baterie img:hover { transform: scale(1.2); } Elektronarzędzia Ryobi Narzędzia ogrodowe Ryobi Sprzątanie Ryobi Akumulatory i ładowarki Ryobi Torby i Skrzynie narzędziowe RYOBI Akcesoria Ryobi