Pralki
Pralki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Bosch VarioPerfect WAB2028KPL

4,5
Bosch VarioPerfect WAB2028KPL
Pralka super. Ma duży wybór programów, dla mnie najważniejszy to prania w czasie 1 h. Ktoś poniżej napisał, ze nie można ustawić temperatury wyższej niż 60 stopni. Otóż idzie ustawić np. przy programie BAWEŁNA należy wcisnąć przycisk temperatury i przyciskać 60,40,20 i jeśli się zjedzie na doł do 20 wtedy wskakuje temperaturą 90.

LG F2J5WN3W

5
LG F2J5WN3W
Witam Przed zakupem pralki przeglądałem w internecie opinie tego modelu wszyscy użytkownicy wystawiali bdb oceny. My również jesteśmy zadowoleni z pralki. - 5+ Bardzo cicha wogole jej nie słychać. Z tymi parametrami jedna z tańszych na rynku. !!! POLECAM !!!
Jest kilka urządzeń z branży AGD, bez których naprawdę trudno byłoby nam funkcjonować. Lista nie jest długa, jednak brak któregokolwiek z tych sprzętów w domu mógłby przyprawić nas o nie lada nerwy. Mowa tutaj o kuchenkach, piekarnikach, lodówkach i oczywiście pralkach. W szczególności te ostatnie przydają się nam, jak mało które. Pozwalają zachować nasze naszą garderobę w należytej świeżości oraz czystości. Dzięki niej możemy w każdej chwili odnowić ubrania, które straciły na uroku lub pojawiły się na nich jakieś plamy, których nie możemy pozbyć się ręcznie. Jest to zwyczajnie urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnym domostwie. Ułatwia ono życie każdego lokatora i pozwala zaoszczędzić wiele naszego czasu. Są one zwyczajnie nieocenione i bardzo wymiernie pomagają nam w codziennym życiu. I dzięki nim zawsze czujemy się czysto. Pralka to absolutnie obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania. Urządzenia piorące na przestrzeni ostatnich lat poza swoją standardową funkcją nabyły wiele ciekawych cech, które czynią pranie znacznie wygodniejszym, szybszym oraz efektowniejszym. Możemy bardzo łatwo dopasować ją do naszych konkretnych wymagań. Przy zakupie takiego urządzenia warto zastanowić się czy bardziej opłaca nam się zakup pralki ładowanej od góry czy od frontu. Kluczowe mogą być tutaj rozmiary naszej łazienki. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na klasę energetyczną. Dzięki niej dowiemy się, ile energii w skali roku możemy zaoszczędzić użytkując konkretną pralkę. Nie bez znaczenia jest także wsad w kilogramach oraz szerokość pralki. Warto także dodatkowo zwrócić uwagę na prędkość, która jest wyrażana w obrotach urządzenia na minutę. Pralki poszczególnych producentów posiadają także własne programy prania, które odpowiednio dostosują się do rodzajów tkanin, które zamierzamy wyprać. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych uszkodzeń naszych ubrań. Na CENEO.pl każdy kupujący poszukujący nowej pralki do swojego domostwa, będzie mógł zakupić dokładnie taką, jakiej potrzebuje. Pomogą mu w tym specjalistyczne filtry w kategorii, które uwzględniają wszystkie najważniejsze cechy pralek, w tym omawiane już powyżej sposób załadunku, pojemność czy klasa energetyczna. Z pewnością wszystkie te funkcje oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny produktów w sklepach internetowych, sprawią że to właśnie przez sieć zamówisz swoje nowe urządzenie piorące, a sam proces zakupowy przebiegnie po prostu błyskawicznie. Jeśli natomiast nie chcesz czekać na kuriera z przesyłką, skorzystaj z naszego serwisu CeneoLokalnie.pl, dzięki któremu łatwo sprawdzisz, który ze sklepów posiada wymarzoną przez Ciebie pralkę w najbliższej okolicy. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać na dostawę, obejrzysz ją jeszcze przed zakupem i zaoszczędzisz na kosztach wysyłki.