Opony zimowe
Opony zimowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Kormoran SNOW 205/55 R16 94H

4,5
Kormoran SNOW 205/55 R16 94H
Bardzo fajne oponki. Bieżnik bez zastrzeżeń, sprawdza się podczas błota pośniegowego jak i samego śniegu. Przyczepność na lodzie też dobra a nawet b. dobra zatrzymanie na oblodzonej jezdni i ruszenie pod spore wzniesienie nie stanowi problemu. Dość ciche nie słychać szumu.

Nokian Wr D4 205/55R16 91T

5
Nokian Wr D4 205/55R16 91T
Super opony w dobrej cenie w stosunku do jakości. Same zalety; super trzymanie na śniegu, lodzie, hamowanie na świeżym śniegu prawie jak na suchym asfalcie trzeba naprawdę ostro hamować aby zadziałał przez chwilę ABS, bardzo cicha.
Posiadacz czterech kółek powinien pamiętać nie tylko o regularnych przeglądach czy wymianach oleju, ale również o sezonowej zmianie opon z letnich na zimowe. W okresie niskich temperatur jest to szczególnie istotne ze względu na szczególnie trudne warunki panujące na drodze. A lód na jezdni to zaledwie jeden z zagrożeń. Odpowiednio dobrane opony zimowe zapewniają możliwie najlepszą przyczepność naszego auta na jezdni i możemy czuć się znacznie pewniej, gdy zasiądziemy za kierownicą naszego wehikułu. Możemy być wówczas znacznie lepiej przygotowani na warunki pogodowe obecne na drodze. Posiadacze czterech kółek, pomimo szeregu kampanii informacyjnych dotyczących zmiany opon letnich na zimowe, często o tym zapominają i regularnie dają zaskoczyć się zimie. Powinniśmy zawsze pamiętać, że zwykła zmiana opon na zimowe sprawia, że prowadzenie auta jest znacznie prostsze i pewniejsze, a przy tym wydatnie pomaga nam uniknąć nagłych wydarzeń na drodze. Gdy bierzemy się za zakup opon zimowych, zawsze powinniśmy kierować się zasadami określonymi przez producenta naszego samochodu, a także do powszechnie dotyczących zakupu zimowego ogumienia. Wówczas dzięki temu możemy być przekonani nabyte przez nas opony będą pasować do modelu naszego auta. Absolutnie zawsze przy kupnie opon, bez względu na to o jakie chodzi, pamiętajmy by mieć przy sobie kluczowe parametry dotyczące specyfikacji naszych kół. Niezwykle łatwo bowiem zapomnieć o wszystkich parametrach, ze średnicą na czele. Wówczas gdy przychodzi już do właściwego zakupu, zwyczajnie trafiamy na blokadę, gdyż nie znamy dokładnej specyfikacji naszych kół. Zdecydowanie warto oszczędzić sobie tego typu niedogodności, prawda? Każdy posiadacz auta bez absolutnie najmniejszych problemów może dokonać zakupu ogumienia pasującego dokładnie do jego modelu samochodu. Na CENEO.pl pomogą mu w tym specjalnie przygotowane intuicyjne filtry wyszukiwania znajdujące się w kategorii opony zimowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pomimo ogromnej bazy produktów, każdy użytkownik może dokładnie zawęzić wyszukiwanie tylko do tego ogumienia, którego poszukuje. Dodatkowo aby przyspieszyć proces zakupu i nie czekać na wysyłkę naszych nowych opon, zdecydowanie warto skorzystać z udogodnień, jakie oferuje użytkownikom serwis CeneoLokalnie.pl. Dzięki temu możemy w szybki i wygodny sposób sprawdzić czy poszukiwany przez nas wariant opon zimowych znajduje się w którymś ze sklepów internetowych posiadających oddział w naszej najbliższej okolicy.