Odkurzacze
Odkurzacze
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

MPM MOD-30

5
MPM MOD-30
Byliśmy sceptycznie nastawieni i kupując rzuciliśmy "raz się żyje". Przyznaję, że świetny wybór. Zona zadowolona co najważniejsze :) Wcale nie jest taki ciężki :)

Zelmer Odyssey ZVC307XT

5
Zelmer Odyssey ZVC307XT
Produkt bardzo dobry. Długość kabla wystarczająca do mieszkania o metrażu około 40-50m2. Odkurzacz jest lekki, ma wiele końcówek przeznaczonych do odkurzaczania pajęczyn oraz kurzu z mebli, a także bez problemu można dokupić do niego worki w niskiej cenie. W tej cenie odkurzacz jest nie do pobicia.

Electrolux UltraSilencer ZEN EUS8ALRGY

5
Electrolux UltraSilencer ZEN EUS8ALRGY
Miał być cichy i... taki jest :) Odkurzanie przestało być uciążliwe. Jeśli miałbym sie czegoś czepiać to rura mogła by być nieco bardziej elastyczna. Super sprzęt. Używam od roku i uważam ze to był dobry zakup. W jego cenie można kupić 3 inne odkurzacze, ale jego cicha praca jest tego warta.
Zakup należytego modelu odkurzacza nie należy do najłatwiejszych zadań, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć podczas wyposażania naszego domu w absolutnie podstawowy sprzęt z kategorii AGD. Jest to produkt, który będzie na bieżąco użytkowany przynajmniej raz w tygodniu, a jego niezawodność automatycznie przesądzi o poziomie porządku w naszym mieszkaniu. Trudno bowiem wyobrazić sobie porządki naszych czterech ścian bez tego charakterystycznego urządzenia. Zwyczajnie każdy, kto pragnie utrzymywać swoje mieszkanie w należytym stanie, zwyczajnie musi się zaopatrzyć w jakikolwiek model odkurzacza. Stały się one nieodzownym czynnikiem stojącym za czystym wnętrzem. A wystarczy tylko podłączyć go do źródła zasilania i przeprowadzić kilka sprawnych ruchów szczotką. Podłogi i dywany od razu nabierają innego wyrazu. Jak już wspomnieliśmy, wybór odkurzacza nie jest łatwy. Na dobry produkt tego typu składa się kilka czynników, na które szczególnie warto mieć baczenie, gdy decydujemy się na jego kupno. Zdecydowanie nie możemy podejmować decyzji o zakupie tego urządzenia bez zapoznania się z funkcjami, jakie oferują nowoczesne odkurzacze. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego typ: czy jest to odkurzacz workowy, bezworkowy lub też ręczny albo piorący. Każdy z takich typów oznacza inne zastosowanie dla takiego urządzenia. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na moc odkurzacza wyrażaną w Watach. Im większa moc takiego urządzenia, tym lepsze efekty podczas sprzątania, jednakże będzie się to wiązać z większym zużyciem energii. Dlatego też warto to odpowiednio zrównoważyć. Ostatnim elementem, który warto brać pod rozwagę, jest informacja czy odkurzacz, który planujemy zakupić posiada filtr HEPA, który może okazać się bardzo istotny dla osób z alergią. Na CENEO.pl każdy użytkownik pragnący zakupić nowy odkurzacz do swojego domu, bez problemu znajdzie dokładnie taki produkt, jakiego szuka. Wszystko za sprawą intuicyjnych w użyciu filtrów w kategorii, które pozwolą zawęzić poszukiwania wymarzonego odkurzacza. Każdy kupujący może łatwo wybrać rodzaj poszukiwanego sprzętu, jego moc, a także informację czy posiada on filtr HEPA. Co więcej, będziemy mogli także zawęzić poszukiwania do produktów tylko konkretnych marek. Wszystko po to by zakup wymarzonego odkurzacza był czystą przyjemnością oraz abyśmy mogli zaoszczędzić wiele cennego czasu. Dodatkowo dzięki możliwościom oferowanym przez serwis CeneoLokalnie.pl możemy bardzo łatwo sprawdzić czy wybrany przez nas odkurzacz jest dostępny w którymś ze sklepów w naszej najbliższej okolicy i dodatkowo będziemy mogli zaoszczędzić na kosztach wysyłki.