Szukasz

Odkurzacze Rybnik

i okolice
Odkurzacze
Odkurzacze
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Dyson V8 Absolute

4,5
Dyson V8 Absolute
Świetny odkurzacz o bardzo dużej mocy- najlepszej jakiej do tej pory miałam do czynienia w odkurzaczach bezprzewodowych. Dotychczas miałam tylko odkurzacze Electrolux Ergorapido... teraz zdecydowałam się właśnie na ten Dyson V8.... NAJLEPSZY !!!! Mam psa więc sierść jest wszędzie zwłaszcza w okresach linienia.... odkurzacz radzi sobie z tym świetnie, jest bardzo cichy jak dla mnie w porównaniu do moich poprzednich....Ogólnie dałabym 5 gwiazdek.... jest tylko jeden mały minusik.... do czego przyzwyczaiły mnie poprzednie ergorapido :).... brakuje mi podświetlenia led na dole w szczotce....co jest ogromnym plusem przy odkurzaniu na jasnej podłodze... na której niestety nie widać za bardzo paprochów i sierści......coż....nie można mieć wszystkiego jak widać :) .... jakoś to przeżyje....może następnym model producent zrobi z tym podświetleniem ;)

Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum

4,5
Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum
Zamieszkał u nas jakieś 3 tygodnie temu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sprzątanie co 2 dni w dziennej strefie ~40m2 co zajmuje około 40min i zjada ~25% baterii, na koniec tygodnia pojemnik mocno nabity brudem. Nie poradzi sobie z luźnymi dywanikami / szmatkami i dywanami z wysoką krawędzią lub długim włosem (ale u mnie takich nie ma), świetnie ogarnia teren pod stołem, krzesłami i kanapami. Aplikacja OK, hałas jak to przy odkurzaczu (włączony w trybie turbo). Dodatkowe ręczne solidne odkurzanie co 10-15 dni i dom lśni. Największa zaleta: wykonuje swoją pracę gdy nie ma nas w domu, zawsze wysprzątana główna część mieszkania po której się przemieszczamy - nic już nie skrzypi pod nogami (na podłogach drewno i cała rodzina chodzi głównie na bosaka), dokładnie wyzbierane długie włosy córki, które do tej pory wyłaziły z każdego kąta. Przed zakupem zastanawiałem się na robotem z mopem, ale teraz już wiem, że byłaby to porażka - raz że pojemnik na brud dużo mniejszy a dwa że główną zaletą robota jest to, że wykonuje pracę bez naszego udziału. Nie bardzo wyobrażam sobie każdorazowe napełnianie zbiornika z wodą, podpinanie szmatki, odpinanie szmatki itp ceregiele ;) Polecam każdemu, dla kogo ~1000pln jest wydatkiem do zaakceptowania.
Zakup należytego modelu odkurzacza nie należy do najłatwiejszych zadań, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć podczas wyposażania naszego domu w absolutnie podstawowy sprzęt z kategorii AGD. Jest to produkt, który będzie na bieżąco użytkowany przynajmniej raz w tygodniu, a jego niezawodność automatycznie przesądzi o poziomie porządku w naszym mieszkaniu. Trudno bowiem wyobrazić sobie porządki naszych czterech ścian bez tego charakterystycznego urządzenia. Zwyczajnie każdy, kto pragnie utrzymywać swoje mieszkanie w należytym stanie, zwyczajnie musi się zaopatrzyć w jakikolwiek model odkurzacza. Stały się one nieodzownym czynnikiem stojącym za czystym wnętrzem. A wystarczy tylko podłączyć go do źródła zasilania i przeprowadzić kilka sprawnych ruchów szczotką. Podłogi i dywany od razu nabierają innego wyrazu. Jak już wspomnieliśmy, wybór odkurzacza nie jest łatwy. Na dobry produkt tego typu składa się kilka czynników, na które szczególnie warto mieć baczenie, gdy decydujemy się na jego kupno. Zdecydowanie nie możemy podejmować decyzji o zakupie tego urządzenia bez zapoznania się z funkcjami, jakie oferują nowoczesne odkurzacze. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego typ: czy jest to odkurzacz workowy, bezworkowy lub też ręczny albo piorący. Każdy z takich typów oznacza inne zastosowanie dla takiego urządzenia. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na moc odkurzacza wyrażaną w Watach. Im większa moc takiego urządzenia, tym lepsze efekty podczas sprzątania, jednakże będzie się to wiązać z większym zużyciem energii. Dlatego też warto to odpowiednio zrównoważyć. Ostatnim elementem, który warto brać pod rozwagę, jest informacja czy odkurzacz, który planujemy zakupić posiada filtr HEPA, który może okazać się bardzo istotny dla osób z alergią. Na CENEO.pl każdy użytkownik pragnący zakupić nowy odkurzacz do swojego domu, bez problemu znajdzie dokładnie taki produkt, jakiego szuka. Wszystko za sprawą intuicyjnych w użyciu filtrów w kategorii, które pozwolą zawęzić poszukiwania wymarzonego odkurzacza. Każdy kupujący może łatwo wybrać rodzaj poszukiwanego sprzętu, jego moc, a także informację czy posiada on filtr HEPA. Co więcej, będziemy mogli także zawęzić poszukiwania do produktów tylko konkretnych marek. Wszystko po to by zakup wymarzonego odkurzacza był czystą przyjemnością oraz abyśmy mogli zaoszczędzić wiele cennego czasu. Dodatkowo dzięki możliwościom oferowanym przez serwis CeneoLokalnie.pl możemy bardzo łatwo sprawdzić czy wybrany przez nas odkurzacz jest dostępny w którymś ze sklepów w naszej najbliższej okolicy i dodatkowo będziemy mogli zaoszczędzić na kosztach wysyłki.