Szukasz

Odkurzacze Rybnik

i okolice
Odkurzacze
Odkurzacze
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2

5
Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2
Świetny robot, polecam wszystkim, u nas nie ma żadnego problemu z połączeniem ani z apką, doskonale odkurza cały dom, nie blokuje się, nie odbija się od mebli, widzi przeszkody, nie spadbie ze schodów, cichy !! sprząta dokładnie i pokolei, sprytnie wieżdza wszędzie nawet na gruby ciemny dywan shaggy Wow!

Black & Decker Flexi PD1200AV-XK

5
Black & Decker Flexi PD1200AV-XK
Dobry odkurzacz, zbiera piach, z auta bardzo dobrze, oczywiście nie ma on możliwości odkurzacza przemysłowego, ale jak na taką moc radzi sobie bardzo dobrze,

iRobot Roomba 980

5
iRobot Roomba 980
Mam od około miesiąca i nie mogę się wciąż nadziwić jak to ustrojstwo działa. Widać, że po prostu myśli jak się porusza. Nie ma możliwości, żeby gdzieś nie wjechała. Jeżeli chodzi o skuteczność odkurzania, to o ile będzie się używało zgodnie z przeznaczeniem, to będzie się bardzo zadowolonym. To trochę tak, jak powiedział mi sprzedawca w jednym ze sklepów - niektórzy przywołują, że takie roboty podążają tą samą drogą co kiedyś zmywarki, choć paradoksalnie logika jest tu odwrotna. W zmywarce trzeba było przezwyciężyć myśl, że myje się naczynia raz na jakiś czas, a tu trzeba zdać sobie sprawę, że należy odkurzać codziennie. I tak, szczególnie teraz w zimie człowiek rozumie, że do domu nanosi się masę zabrudzeń.

Najczęściej szukane

Zakup należytego modelu odkurzacza nie należy do najłatwiejszych zadań, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć podczas wyposażania naszego domu w absolutnie podstawowy sprzęt z kategorii AGD. Jest to produkt, który będzie na bieżąco użytkowany przynajmniej raz w tygodniu, a jego niezawodność automatycznie przesądzi o poziomie porządku w naszym mieszkaniu. Trudno bowiem wyobrazić sobie porządki naszych czterech ścian bez tego charakterystycznego urządzenia. Zwyczajnie każdy, kto pragnie utrzymywać swoje mieszkanie w należytym stanie, zwyczajnie musi się zaopatrzyć w jakikolwiek model odkurzacza. Stały się one nieodzownym czynnikiem stojącym za czystym wnętrzem. A wystarczy tylko podłączyć go do źródła zasilania i przeprowadzić kilka sprawnych ruchów szczotką. Podłogi i dywany od razu nabierają innego wyrazu. Jak już wspomnieliśmy, wybór odkurzacza nie jest łatwy. Na dobry produkt tego typu składa się kilka czynników, na które szczególnie warto mieć baczenie, gdy decydujemy się na jego kupno. Zdecydowanie nie możemy podejmować decyzji o zakupie tego urządzenia bez zapoznania się z funkcjami, jakie oferują nowoczesne odkurzacze. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego typ: czy jest to odkurzacz workowy, bezworkowy lub też ręczny albo piorący. Każdy z takich typów oznacza inne zastosowanie dla takiego urządzenia. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na moc odkurzacza wyrażaną w Watach. Im większa moc takiego urządzenia, tym lepsze efekty podczas sprzątania, jednakże będzie się to wiązać z większym zużyciem energii. Dlatego też warto to odpowiednio zrównoważyć. Ostatnim elementem, który warto brać pod rozwagę, jest informacja czy odkurzacz, który planujemy zakupić posiada filtr HEPA, który może okazać się bardzo istotny dla osób z alergią. Na CENEO.pl każdy użytkownik pragnący zakupić nowy odkurzacz do swojego domu, bez problemu znajdzie dokładnie taki produkt, jakiego szuka. Wszystko za sprawą intuicyjnych w użyciu filtrów w kategorii, które pozwolą zawęzić poszukiwania wymarzonego odkurzacza. Każdy kupujący może łatwo wybrać rodzaj poszukiwanego sprzętu, jego moc, a także informację czy posiada on filtr HEPA. Co więcej, będziemy mogli także zawęzić poszukiwania do produktów tylko konkretnych marek. Wszystko po to by zakup wymarzonego odkurzacza był czystą przyjemnością oraz abyśmy mogli zaoszczędzić wiele cennego czasu. Dodatkowo dzięki możliwościom oferowanym przez serwis CeneoLokalnie.pl możemy bardzo łatwo sprawdzić czy wybrany przez nas odkurzacz jest dostępny w którymś ze sklepów w naszej najbliższej okolicy i dodatkowo będziemy mogli zaoszczędzić na kosztach wysyłki.