Sonel Multimetr cyfrowy CMM-10 WMPLCMM10 Ruda Śląska
19 opinii
od 287,99 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
Prosty i niezawodny multimetr, do pomiaru napięć stałych i przemiennych, prądu, rezystancji, pojemności, temperatury oraz cyklu roboczego; z automatycznym i ręcznym wyborem zakresów. automatyczna lub ręczna zmiana zakresów, funkcja HOLD umożliwiająca odczyt pomiarów przy niedostatecznym oświetleniu lub w trudno dostępnych miejscach, funkcja REL umożliwiająca dokonywanie pomiarów względnych, sygnalizacja dźwiękowa ciągłości obwodu (Beeper), samoczynne wyłączanie nieużywanego przyrządu, wyświetlacz 3 7/8 cyfry (maks. 5000). Pomiar częstotliwości Zakres Rozdzielczość Błąd podstawowy 5,000 Hz 0,001 Hz ±(1,5% w.m. + 5 cyfr) 50,00 Hz 0,01 Hz 500,0 Hz 0,1 Hz ±(1,2% w.m. + 3 cyfry) 5,000 kHz 0,001 kHz 50,00 kHz 0,01 kHz 500,0 kHz 0,1 kHz 5,000 MHz 0,001 MHz ±(1,5% w.m. + 4 cyfry) 10,00 MHz 0,01 MHz czułość: minimalna wartość skuteczna napięcia 8 V Pomiar cyklu roboczego (wypełnienia) Zakres Rozdzielczość Błąd podstawowy 0,1...99,9% 0,1% ±(1,2% w.m. + 2 cyfry) czułość: minimalna wartość skuteczna napięcia 8 V, szerokość impulsu: 100µs - 100 ms, zakres częstotliwości 5 Hz...150 kHz. Pomiar temperatury Zakres Rozdzielczość Błąd podstawowy* -20°C...+760°C 1°C ±(3% w.m. + 5°C, 9°F) -4°F...+1400°F 1°F *) bez błędu czujnika temperatury typu K Pomiar napięcia stałego Zakres Rozdzielczość Błąd podstawowy 400,0 mV 0,1 mV ±(0,5% w.m. + 2 cyfry) 4,000 V 0,001 V ±(1,2% w.m. + 2 cyfry) 40,00 V 0,01 V ±(1,2% w.m. + 2 cyfry) 400,0 V 0,1 V 600 V 1 V ±(1,5% w.m. + 2 cyfry) impedancja wejściowa: 7,8 MΩ Pomiar napięcia przemiennego Zakres Rozdzielczość Błąd podstawowy 400,0 mV 0,1 mV ±(1,5% w.m. + 70 cyfr) 4,000 V 0,001 V ±(1,2% w.m. + 3 cyfry) 40,00 V 0,01 V ±(1,5% w.m. + 3 cyfry) 400,0 V 0,1 V 600 V 1 V ±(2,0% w.m. + 4 cyfry) impedancja wejściowa: 7,8 MΩ, zakres częstotliwości 50...400 Hz. Pomiar prądu stałego Zakres Rozdzielczość Błąd podstawowy 400,0 μA 0,1 μA ±(1,0% w.m. + 3 cyfry) 4 000 μA 1 μA ±(1,5% w.m. + 3 cyfry) 40,00 mA 0,01 mA 400,0 mA 0,1 mA 4,000 A 0,001 A ±(2,5% w.m. + 5 cyfr) 10,00 A 0,01 A Pomiar prądu przemiennego Zakres Rozdzielczość Błąd podstawowy 400,0 μA 0,1 μA ±(1,5% w.m. + 5 cyfr) 4 000 μA 1 μA ±(1,8% w.m. + 5 cyfr) 40,00 mA 0,01 mA 400,0 mA 0,1 mA 4,000 A 0,001 A ±(3,0% w.m. + 7 cyfr) 10,00 A 0,01 A zakres częstotliwości 50...400 Hz. Pomiar rezystancji Zakres Rozdzielczość Błąd podstawowy 400,0 Ω 0,1 Ω ±(1,2% w.m. + 4 cyfry) 4,000 kΩ 0,001 kΩ ±(1,0% w.m. + 2 cyfry) 40,00 kΩ 0,01 kΩ ±(1,2% w.m. + 2 cyfry) 400,0 kΩ 0,1 kΩ 4,000 MΩ 0,001 MΩ 40,00 MΩ 0,01 MΩ ±(2,0% w.m. + 3 cyfry) Pomiar pojemności: Zakres Rozdzielczość Błąd podstawowy 40,00 nF 0,01 nF ±(5,0% w.m. + 7 cyfr) 400,0 nF 0,1 nF ±(3,0% w.m. + 5 cyfr) 4,000 μF 0,001 μF 40,00 μF 0,01 μF 100,0 μF 0,1 μF ±(5,0% w.m. + 5 cyfr) Skrót „w.m.” oznacza „wartość mierzoną wzorcową”. Bezpieczeństwo elektryczne: rodzaj izolacji: podwójna, zgodnie z PN-EN 61010 - 1 i IEC 61557 kategoria pomiarowa: II 600 V wg PN-EN 61010 - 1:2004 stopień ochrony obudowy wg PN-EN 60529: IP40 Pozostałe dane techniczne: rozasilanie miernika: bateria 9 V typ 6LR61 test diody: I=0,3 mA, U0 = 1,5 V DC test ciągłości: I<0,3 mA, sygnał dźwiękowy dla R<50 Ω wskazanie przekroczenia zakresu: symbol 0L częstotliwość pomiarów: 2 odczyty na sekundę impedancja wejściowa: 7,8 MΩ (V AC/DC) wyświetlacz: LCD, odczyt 5000 ze wskaźnikami funkcji wymiary: 138 x 68 x 37 mm masa miernika: 210 g bezpieczniki: zakres mA, µA: 0,5 A/250 V szybki zakres A: 10 A/250 V szybki czas bezczynności do samowyłączenia: 30 minut zgodność z wymaganiami norm: PN-EN 61010 - 1:2004 PN-EN 61010 - 2-032 standard jakości: ISO 9001 Gwarancja: 24 miesiące. Nominalne warunki użytkowania: temperatura pracy: 0...+50°C przy wilgotności <70% temperatura przechowywania: -20...+60°C przy wilgotności <80% Skrót „w.m.” oznacza „wartość mierzoną wzorcową”. Karta katalogowa