Sofar Solar 2700TL-G3 2,7kW Ruda Śląska
Inwerter falownik 1 fazowy Sofar Solar 2700TL-G3 2,7kW SOFAR SOLAR serii G3 jest nową, ulepszoną wersją falowników SOFAR dedykowaną dla użytkowników domowych. Niskie napięcie startowe oraz wysoki obsługiwany prąd zapewnia świetną pracę z większością komponentów, potrzebnych do kompletnej instalacji …
od 1 475,40 Najbliżej: 10 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Inwerter falownik 1 fazowy Sofar Solar 2700TL-G3 2,7kW SOFAR SOLAR serii G3 jest nową, ulepszoną wersją falowników SOFAR dedykowaną dla użytkowników domowych. Niskie napięcie startowe oraz wysoki obsługiwany prąd zapewnia świetną pracę z większością komponentów, potrzebnych do kompletnej instalacji dostępnych na rynku. Nowa seria zachowuje prostotę obsługi i instalacji, posiada szereg zabezpieczeń, która zapewnia bezawaryjność przez długie lata. Porównując pozycje Sofara do inwerterów konkurencji, wciąż bronią się one niską ceną i świetną jakością komponentów, za czym idzie pewność producenta przy oferowaniu niezwykle długiej, dwunastoletniej gwarancji. Specyfikacja techniczna Wejście (DC) Rekomendowana maksymalna moc wejściowa - 3 700 Wp Liczba MPPT - 1 Liczba wejść DC - 1 dla każdego MPPT Maksymalne napięcie wejściowe - 550 V Napięcie startowe - 70 V Znamionowe napięcie wejściowe - 360 V Zakres napięcia roboczego MPPT - 50-550 V Pełna moc zakresu napięcia MPPT - 250-500 V Maksymalny prąd wejściowy MPPT - 12 A Maksymalny prąd zwarciowy na MPPT - 12 A Wyjście (AC) Moc znamionowa - 2 700 W Maksymalna moc AC - 2 700 VA Znamionowy prąd wyjściowy - 11,8 A Maksymalny prąd wyjściowy - 13 A Napięcie nominalne sieci energetycznej - L/N/PE, 220 VAC, 230 VAC, 240 VAC Zakres napięcia sieci energetycznej - 180 VAC - 276 VAC Częstotliwość nominalna - 50/60 Hz Zakres częstotliwości sieci energetycznej - 45-55 Hz / 54-66 Hz THDi - <3%> Wskaźnik mocy - 1 (regulacja +/-0,8) Wydajność Maksymalna wydajność - 97,7% Europejska efektywność - 97,2% Zużycie własne w nocy - Wydajność MPPT - >99,9% Zabezpieczenia Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją DC - tak Zabezpieczenie przed pracą wyspową - tak Zabezpieczenie przed przegrzaniem - tak Zabezpieczenie przed wypływem prądu - tak Zabezpieczenie przeciwko brakowi uziemienia - tak Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe - tak Zabezpieczenie nadprądowe - tak Komunikacja Wi-Fi - w standardzie Ethernet/GPRS - opcjonalnie Ogólne dane Zakres temperatury otoczenia - -30°C ~ +60°C Topologia - beztransformatorowy Stopień ochrony - IP65 Zakres dopuszczalnej wilgoci - 0~100% Maksymalna wysokość operacyjna - 2000 m n.p.m. Głośność pracy - Waga - 6,3 kg Chłodzenie - naturalne Wymiary - 321x260,5x131,5 mm Wyświetlacz - LCD+LED Gwarancja - 12 lat Standard EMC - EN 61000-6-1, EN 61000-6-3, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3 Standardy bezpieczeństwa - IEC 62116, IEC 61727, IEC 61683, IEC 60068(1, 2, 14, 30), IEC 62109-1/2 Standardy sieci energetycznej - AS 4777, VDE V 0124-100, VDE V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, G83/2, C10/11, RD 1699