Volt 3SIP200012 SINUS-2000 12V przetwornica 1000 2000W 12 230V Rogoźno
10 opinii
Przetwornica Volt Polska Sinus 1000/2000W 12V / 230V Najważniejsze cechy Moc ciągła do 1000W Moc impulsowa 2000W Napięcie wejściowe: 12V Napięcie wyjściowe: 225 V - 235 V (50Hz) Przebieg napięcia: Czysty Sinus Przeznaczenie Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd) Urządzenia AGD (lodówki, …
od 569 Najbliżej: 39 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Przetwornica Volt Polska Sinus 1000/2000W 12V / 230V Najważniejsze cechy Moc ciągła do 1000W Moc impulsowa 2000W Napięcie wejściowe: 12V Napięcie wyjściowe: 225 V - 235 V (50Hz) Przebieg napięcia: Czysty Sinus Przeznaczenie Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd) Urządzenia AGD (lodówki, mikrofalówki, blendery, opiekacze) Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki) Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy, gps-y) Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory) Urządzenia biurowe (drukarki, faksy, komputery, monitory Opis Przetwornica napięcia SINUS służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V lub 24V (w zależności od wybranej wersji napięciowej). Może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO. Cechą odróżniającą przetwornice SINUS od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej. Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy. Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną". Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie. Specyfikacja techniczna Moc: 100W/2000W Zakres napięcia wejściowego: 10,5-15,5 VDC Prąd bez obciążenia: 300mA Napięcie wyjściowe: 230V Zakres napięcia wyjściowego: 225-235V Częstotliwość: 50Hz±2Hz Moc maksymalna(10min): 2000W Moc przy ciągłym obciążeniu: 1000W Sprawność: >92% Zabezpieczenie przeciążeniowe: przy obciążeniu 120% IPS automatycznie się wyłącza Zabezpieczenie przed zwarciem: (automatyczne wyłączenie) Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Temperatura: 0-40 st. C Wymiary: 335x135x75 Waga: 2,8Kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Volt Polska
Model
  • VOLT SINUS 2000 12/230V 1000/2000W
Waga
  • 2,2kg
Napięcie wyjściowe
  • 230 V
Opinie Volt 3SIP200012 SINUS-2000 12V przetwornica 1000 2000W 12 230V Rogoźno