NuTool MPK1700L Rogoźno
4,08
6 opinii
Bruzdownica elektryczna NUTOOL 1700W z laserem - MPK1700L - idealna do precyzyjnego cięcia rowków w betonie Szukasz uniwersalnej bruzdownicy do betonu, która zapewni Ci precyzyjne i wydajne cięcie rowków? Bruzdownica elektryczna NUTOOL 1700W z laserem - MPK1700L to idealny wybór! Główne zalety …
od 569 Najbliżej: 41 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Bruzdownica elektryczna NUTOOL 1700W z laserem - MPK1700L - idealna do precyzyjnego cięcia rowków w betonie Szukasz uniwersalnej bruzdownicy do betonu, która zapewni Ci precyzyjne i wydajne cięcie rowków? Bruzdownica elektryczna NUTOOL 1700W z laserem - MPK1700L to idealny wybór! Główne zalety bruzdownicy NUTOOL MPK1700L Mocny silnik o mocy 1700 W zapewnia wysoką wydajność i moc cięcia, nawet w najtwardszych materiałach. Laser ułatwia precyzyjne prowadzenie bruzdownicy i wykonywanie prostych, równych rowków. Dwie tarcze diamentowe w zestawie umożliwiają natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Elektroniczna regulacja prędkości pozwala na dostosowanie prędkości cięcia do rodzaju materiału i wykonywanego zadania. Regulowana głębokość bruzd w zakresie 10-40 mm umożliwia wykonanie rowków o różnych głębokościach. Trzy szerokości bruzd: 14, 19 i 29 mm zapewniają wszechstronność zastosowań. Wysoka prędkość obrotowa 4000 obr./min zapewnia szybkie i wydajne cięcie. Wylot pyłu umożliwia podłączenie odkurzacza i bezpyłową pracę. Wygodna walizka ułatwia transport i przechowywanie bruzdownicy. Dane techniczne Moc: 1700W Zasilanie 230V ~50Hz Rozmiar tarczy 150 x 2,2 x 22,2 mm . Głębokość bruzd: 10-40mm . Szerokość bruzd: 14/19/29 (mm). Obroty 4000 / min. Waga 7,0 kg W zestawie Bruzdownica elektryczna NUTOOL 1700W z laserem - MPK1700L Dwie tarcze diamentowe Wylot pyłu Walizka Bruzdownica NUTOOL MPK1700L to idealne narzędzie dla: Elektryk Hydraulik Glazurnik Remontowca Każdego, kto potrzebuje uniwersalnej bruzdownicy do precyzyjnego cięcia rowków w betonie Kup bruzdownicę NUTOOL MPK1700L już dziś i ciesz się komfortową i wydajną pracą!
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Moc
  • 1700 W
Producent
  • Nutool
Zasilanie
  • Sieciowe
Rodzaj silnika
  • Szczotkowe
Prędkość obrotowa
  • 4000 obr./min
Średnica tarczy
  • 150 mm
Minimalna szerokość cięcia (mm)
  • 14
Głębokość cięcia
  • 40 mm