Noco Genius 10 (GENIUS10) Rogoźno
4,5
7 opinii
od 481,73 Najbliżej: 0,9 km
Liczba ofert: 18
Oferta sklepu
Opis
NOCO GENIUS 10  Jest jedną z najmocniejszych, najbardziej wydajnych, energooszczędnych i kompaktowych ładowarek. GENIUS10 jest 6-woltową i 12-woltową ładowarką, podtrzymuje i odsiarcza akumulatory kwasowo-ołowiowe, głębokiego rozładowania, żelowe, AGMy oraz litowo-jonowe. Ciesz się precyzyjnym ładowaniem - zintegrowany czujnik termiczny wykrywa temperaturę otoczenia i zmienia ładunek, aby wyeliminować przeładowanie w gorącym klimacie i niedoładowanie w zimnym klimacie. Naładuj rozładowane akumulatory - Ładuje rozładowane akumulatory już od 1 wolta. Lub użyj całkowicie nowego trybu siły, który pozwala przejąć kontrolę i ręcznie rozpocząć ładowanie rozładowanych akumulatorów do zera. Prosty w konfiguracji i obsłudze - Podłącz do akumulatora, wybierz tryb ładowania i rozpocznij ładowanie akumulatora. W pełni automatyczna, bezproblemowa ładowarka do użytku przez cały rok. Zregeneruj akumulator - wykrywa zasiarczenie i rozwarstwienie kwasu i przywraca utraconą wydajność w celu uzyskania pierwotnych parametrów i przedłużenia żywotności akumulatora. Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami pojazdów - ładuje i utrzymuje prąd w samochodach, motocyklach, kosiarkach, quadach, ciągnikach, ciężarówkach, SUV-ach, łodziach, klasycznych autach. SPECYFIKACJA TECHNICZNA: Producent: NOCO Zasilanie: 120-240 VAC, 50/60Hz Wydajność: ~85% Moc: 150W (Max) Prąd ładowania: 10A (12V), 10A (6V) Wykrywanie niskiego napięcia: 1V Temperatura pracy: -20ºC do 40ºC Napięcie: 6V & 12V Pojemność ładowanych akumulatorów: 2-230Ah Stopień Ochrony: IP65 Chłodzenie: naturalna cyrkulacja Wysokość: 180 mm Szerokość: 92 mm Głębokość: 59 mm Waga: 1,5 kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Noco
Model
  • GENIUS10EU
Moc znamionowa
  • 150W
Natężenie maksymalne (A)
  • 10
Pojemność akumulatora
  • 230 Ah
Znamionowe napięcie wyprostowane
  • 6/12V
Napięcie zasilające
  • 100-240V
Wymiary
  • 71x36x23mm