Gorenje ICR2000SP Rogoźno
        Płyta indukcyjna Gorenje  ICR2000SP Ilość stopni mocy: 10 Ręczna regulacja temperatury Sposób montażu: wolnostojąca Szerokość: 280 mm Wysokość: 42 mm TOUCH CONTROL Po prostu za dotknięciem Elementy sterujące reagują na lekkie dotknięcie. Ustaw temperaturę lub moc na …
od 199 Najbliżej: 0,9 km
Liczba ofert: 29
Oferta sklepu
Opis
        Płyta indukcyjna Gorenje  ICR2000SP Ilość stopni mocy: 10 Ręczna regulacja temperatury Sposób montażu: wolnostojąca Szerokość: 280 mm Wysokość: 42 mm TOUCH CONTROL Po prostu za dotknięciem Elementy sterujące reagują na lekkie dotknięcie. Ustaw temperaturę lub moc na żądany poziom. Gotowanie trwa! Można także wybrać funkcję zwiększania mocy lub zablokować klawiaturę.   10 stopni mocy Gotowanie na miarę Moc można ustawić w 10 różnych krokach od 300 do 2000 W. Jeśli zależy Ci na bardziej precyzyjnym przepisie, możesz zdecydować się na ustawienie temperatury w zakresie od 60 do 240°C. Zwiększenie mocy Skróć czas gotowania Naprawdę przydatne, jeśli musisz zagotować wodę do ugotowania zupy lub ugotować warzywa. Krótszy czas gotowania oznacza również zachowanie większej zawartości witamin i składników odżywczych w żywności. Wiele opcji użytkowania Smukły i przenośny Dzięki wysokości zaledwie 42 mm pojedyncza płyta Gorenje jest niezwykle elegancka i przenośna. Posiada również dwie przydatne funkcje bezpieczeństwa - zabezpieczenie przed dziećmi i automatyczne wyłączanie po wyjęciu naczynia.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Gorenje
Rodzaj
  • Indukcyjne
Pola grzejne
  • 1 pole
Kolor
  • Czarne
Zapalarka
  • Nie
Automatyczne wyłączanie
  • Tak
Moc
  • 2000 W
Regulacja temperatury
  • 60-240°C