Podkaszarka spalinowa NAC BP520-27-T Rajgród
43 opinie
od 421,07 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
NAC BP520-27-T 51,7cc Kosa spalinowa NAC BP520-27-T to idealne urządzenie do wykaszania powierzchni niedostępnych dla zwykłej kosiarki. Została wyposażona w silnik o pojemności 51,7 cm 3, który doskonale poradzi sobie przy precyzyjnym wykaszaniu wokół drzew, pod krzewami, przy płotach, przy krawężnikach oraz na wzniesieniach. Możliwość wyboru koszenia żyłką lub tarczą sprawia, że kosa NAC jest bardzo funkcjonalnym urządzeniem. Kosa została wyposażona w regulowany uchwyt typu V ułatwiający manewrowanie oraz pas naramienny. Dzięki regulacji można dostosować pochylenie uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany wał napędowy sprawia, że przechowywanie i transportowanie urządzenia jest bardzo proste, gdyż zajmuje mało miejsca W zestawie znajdują się: kosa spalinowa NAC głowica z żyłką tarcza tnąca szelki podtrzymujące pojemnik do sporządzania mieszanki paliwowej Parametry techniczne: typ silnika: dwusuwowy z chromowanym cylindrem pojemność silnika: 51,7 cm 3 moc znamionowa maszyny: 2,2 kW – 7500 obr/min maksymalny moment obrotowy silnika: 2,7 Nm – 5500 obr/min maksymalna prędkość obrotowa bez obciążenia: 7500 obr/min obroty jałowe: 3000 ± 200 obr/min szerokość koszenia żyłką: 42 cm maksymalna średnica żyłki: 2,4 mm szerokość koszenia tarczą: 25,5 cm ilość zębów tarczy: 3 paliwo: benzyna bezołowiowa 95 Pb pojemność zbiornika paliwa: 1,2 litra waga kosy: 7,5 kg (bez narzędzi tnących i paliwa)