Mean Well Zasilacz Modułowy Lrs-100-12, 12 V/Dc Rajgród
```html Zasilacz Mean Well LRS-100-12 12V 100W O producencie Mean Well to uznany, międzynarodowy producent zasilaczy impulsowych, działający na rynku od 1982 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zasilaczy o wysokiej niezawodności, szerokim zakresie zastosowań oraz zgodności z …
od 83,87 Najbliżej: 43 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
```html Zasilacz Mean Well LRS-100-12 12V 100W O producencie Mean Well to uznany, międzynarodowy producent zasilaczy impulsowych, działający na rynku od 1982 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zasilaczy o wysokiej niezawodności, szerokim zakresie zastosowań oraz zgodności z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej. Opis produktu Zasilacz impulsowy Mean Well LRS-100-12 to kompaktowy zasilacz w otwartej, perforowanej obudowie, przeznaczony do montażu w urządzeniach oraz szafach sterowniczych. Dostarcza napięcie stałe 12 V przy mocy 100 W, co sprawia, że idealnie nadaje się do zasilania systemów automatyki, instalacji LED, urządzeń przemysłowych oraz zastosowań OEM. Urządzenie cechuje się wysoką sprawnością, niskim poborem mocy w stanie jałowym oraz możliwością regulacji napięcia wyjściowego w niewielkim zakresie. Zasilacz wyposażony jest w szereg zabezpieczeń, w tym przed przeciążeniem, przepięciem oraz przegrzaniem, co zwiększa bezpieczeństwo pracy całego systemu. Konstrukcja spełnia odpowiednie normy bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej, co potwierdza, że jest to produkt certyfikowany do zastosowań profesjonalnych. Cechy produktu Markowy zasilacz impulsowy Mean Well z serii LRS Moc wyjściowa 100 W, napięcie wyjściowe 12 V DC Kompaktowa, niska obudowa perforowana do montażu wewnątrz urządzeń Wysoka sprawność energetyczna i niski pobór mocy w stanie jałowym Regulacja napięcia wyjściowego w ograniczonym zakresie za pomocą potencjometru Zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, przepięciowe, termiczne Przystosowany do pracy w szerokim zakresie temperatur otoczenia Chłodzenie konwekcyjne bez wymuszonego obiegu powietrza Izolacja galwaniczna między wejściem a wyjściem Produkt certyfikowany, zgodny z odpowiednimi normami bezpieczeństwa i EMC Przeznaczony do zastosowań w automatyce, systemach LED, urządzeniach przemysłowych i elektronice użytkowej Dane techniczne Model: LRS-100-12 Typ zasilacza: impulsowy, w obudowie otwartej (industrial open frame) Moc znamionowa: 100 W Napięcie wyjściowe: 12 V DC Zakres prądu wyjściowego: ok. 0–8,5 A (zależnie od obciążenia i warunków pracy) Regulacja napięcia wyjściowego: około 10,2–13,8 V (potencjometr V-ADJ) Zakres napięcia wejściowego: 85–264 V AC (jednofazowe), 47–63 Hz oraz 120–373 V DC Prąd wejściowy (typowo): ok. 2,0 A przy 115 V AC / ok. 1,2 A przy 230 V AC (przy pełnym obciążeniu) Sprawność: typowo około 87–89% (w zależności od warunków pracy) Pobór mocy bez obciążenia: niski, dostosowany do wymogów efektywności energetycznej Zabezpieczenie przeciwzwarciowe: tak (tryb ograniczania prądu) Zabezpieczenie przeciążeniowe: tak Zabezpieczenie przepięciowe: tak Zabezpieczenie termiczne (przegrzaniowe): tak Chłodzenie: konwekcyjne naturalne Izolacja: wejście/wyjście galwanicznie izolowane Napięcie testu izolacji: typowe wartości zgodne z normami dla zasilaczy sieciowych (wejście/wyjście, wejście/obudowa, wyjście/obudowa) Temperatura pracy: szeroki zakres temperatur (typowo od wartości ujemnych do ok. +70°C z deratingiem mocy przy wyższych temperaturach) Wilgotność pracy: dopuszczalny zakres wilgotności względnej bez kondensacji Klasa izolacji: odpowiada klasie I (wymagane uziemienie ochronne) Normy i certyfikaty: zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i EMC dla zasilaczy impulsowych (produkt certyfikowany, posiada wymagane aprobaty) Rodzaj przyłączy: zaciski śrubowe na wejściu i wyjściu Obudowa: metalowa, perforowana, do zabudowy wewnątrz urządzeń Zastosowanie: systemy automatyki, sterowniki, moduły elektroniczne, oświetlenie LED, urządzenia przemysłowe i komercyjne Zawartość opakowania Zasilacz Mean Well LRS-100-12 12V 100W ```
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Mean Well
Model
  • LRS-100-12
Napięcie
  • 12 V
Moc zasilacza
  • 100 W
Standard szczelności
  • IP20
Zakres częstotliwości
  • 47 ~ 63Hz