Wiesenfield Led 20 W 60 Cm Wie Led 20S Radzyń Chełmiński
od 96,99 Najbliżej: 48 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Lampa oprawa LED wodoodporna hermetyczna do magazynu warsztatu IP65 2200 lm WIESENFIELD Kod producenta: 10280062 Lampa oprawa marki Wiesenfield sprawdzi się w oborach, kurnikach, magazynach, fabrykach, warsztatach, garażach oraz w prywatnym użytku na strychach czy w piwnicach. Lampa ma wymiary 600 x 91 x 75 mm. Posiada wysoką klasę ochrony IP65, doskonale sprawdzi się w wilgotnych i zapylonych miejscach. Wykonana została z solidnych, odpornych na korozję materiałów. Moc lampy wynosi 20 W. Przystosowana jest do LED-ów typu SMD 2835. Światło rozsyłane jest pod kątem 120 stopni, a jego strumień osiąga wartość 2200 lm. (110 lm/W). Oprawę dostosowano do wodoodpornych złączy męskich i żeńskich, które trzeba dopasować. Maksymalnie można połączyć ze sobą 100 opraw (moc mniejsza niż 2000 W). Cechy produktu - Trwałość - aluminiowa oprawa wodoodporna dzięki klasie ochrony IP65, - Jasność - moc 20 W wytwarza światło o oddaniu barw Ra>80, - Oszczędność - diody LED SMD 2835 o żywotności do 50000 h, - Odporny przełącznik - możliwość połączenia do 100 opraw LED, - Łatwa instalacja - za pomocą stalowych lin lub bezpośrednio na suficie. Parametry techniczne - Model - WIE-LED-20S - Kod producenta - 10280062 - Stan produktu - Nowy - Napięcie [V] - 230 - Kolor - Biały - Temperatura barwowa [K] - 6000-6500 - Współczynnik mocy PF - >0,95 - Wydajność [lm/W] - 110 - Moc [W] - 20 - Kąt rozsyłu [°] - 120 - Rodzaj ledów - SMD 2835 - Podłączenie - Maks. 100 szt. (moc mniejsza niż 2000 W) - Klasa ochrony przeciwpożarowej - 94V2 - Żywotność ledów (h) - 50000 - Wymiary [mm] - 600 x 91 x 75 - Materiał zacisku - Odporna na korozję stal nierdzewna - Typ złącza - Wodoodporne złącza żeńskie i męskie (należy dopasować) - Strumień z oprawy [lm] - 2200 - Stopień ochrony IP - IP65 - Materiał osłony - Aluminium - Współczynnik oddawania barw (CRI/Ra) - Ra>80 - Wodoodporna obudowa - Tak - Wymiary (DxSxW) [cm] - 58 x 9 x 8 - Waga [kg] - 1.1 - Wymiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 66 x 10 x 9 - Waga wysyłki [kg] - 1.4 W zestawie - Oprawa LED Kod producenta: 1014583 Gwarancja: 2 lata