Samsung QM43B-T LH43QMBTBGCXEN Radzyń Chełmiński
Samsung QM43B-T 43" 4K Dotykowy Digital Signage Wi-Fi Tizen 24/7Samsung QM43B-T 43" 4K Dotykowy Digital Signage Wi-Fi Tizen 24/7 Samsung W127038822 Samsung QM43B-T. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43"), Technologia wyświetlacza: LCD, …
od 8 190 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis
Samsung QM43B-T 43" 4K Dotykowy Digital Signage Wi-Fi Tizen 24/7Samsung QM43B-T 43" 4K Dotykowy Digital Signage Wi-Fi Tizen 24/7 Samsung W127038822 Samsung QM43B-T. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Jasność: 500 cd/m², Typ HD: 4K Ultra HD, Ekran dotykowy. Wi-Fi. Czas pracy (godziny / dni): 24/7. Zainstalowany system operacyjny: Tizen 6.5. Kolor produktu: Czarnyhttps://upload.cdn.baselinker.com/products/17337/f5e34f869f18e5309b3df4f9942bb2c7.jpg9819.00 Producent: Samsung Kod producenta: LH43QMBTBGCXEN EAN: 8806094522655 Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage Przeznaczenie: Uniwersalne Procesor wbudowany: Tak Wielkość pamięci flash: 16000 MB Szerokość opakowania: 1134 mm Głębokość opakowania: 141 mm Wysokość opakowania: 725 mm Waga wraz z opakowaniem: 18,7 kg Standard VESA: Tak Długość przekątnej ekranu (cm): 108 cm Kolor produktu: Czarny Rozdzielczość: 3840 x 2160 px Typ ekranu: VA Kolor ramki: Charcoal Black Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Pobór mocy: 110 W Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Port USB: Tak Ilość portów USB: 2.0 Port DVI: Nie Ilość portów HDMI: 3 Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2 HDCP: Tak Wersja HDCP: 2.2 Wejścia RJ-45: 1.0 Zdalne wejście IR: 1.0 Ilość portów wejściowych HDMI: 3.0 Złącze RS232: Tak Przewodowa sieć LAN: Tak Wi-Fi: Tak Bluetooth: Tak System komputerowy: Tak Szerokość wyświetlacza: 986,2 mm Głębokość wyświetlacza: 56,7 mm Wysokość wyświetlacza: 584,4 mm Waga wyświetlacza: 14,5 kg Zakres wilgotności względnej: 10 - 80% Czas pracy (godziny / dni): 24/7 Długość przekątnej ekranu: 109,2 cm (43") Natywne proporcje obrazu: 16:9 Technologia wyświetlacza: LCD Ekran dotykowy: Tak Typ HD: 4K Ultra HD Kształt ekranu: Płaski Kąt widzenia (poziomy): 178° Kąt widzenia (pionowy): 178° Rozmiar plamki: 0,245 x 0,245 mm Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 81 kHz Zasięg skanowania (długość): 48 - 75 Hz Paleta barw: 92% Wskaźnik zamglenia: 25% Technologia touchscreen: Pojemnościowy Jasność: 500 cd/m² W12703882288060945226550000.001304110159 Towar zlokalizowany w magazynie centralnym w Danii. Czas realizacji do 4 dni roboczych.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Samsung
Model
  • QM43B-T
Rozdzielczość
  • 3840 x 2160
Głębokość
  • 21 cm
Waga
  • 10 kg
Czas reakcji
  • 8 ms
Proporcje ekranu
  • 16:9
Głośniki
  • Tak
Pobór mocy
  • 110 W