Samsung VM46B-U (LH46VMBUBGBXEN) Radzymin
Monitor profesjonalny VM46B-U 46 cali Video wall Matowy 24h/7 500(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) N/A 3 lata On-Site (LH46VMBUBGBXEN) ABSA - LH46VMBUBGBXEN / 8806094366082 Model: VM46B-U Proporcje obrazu: 16:9 Przekątna ekranu: 46 " Typ matrycy: D-LED Powierzchnia matrycy: Matowa Ekran dotykowy: Nie …
od 7 061,99 Najbliżej: 13 km
Liczba ofert: 25
Oferta sklepu
Opis
Monitor profesjonalny VM46B-U 46 cali Video wall Matowy 24h/7 500(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) N/A 3 lata On-Site (LH46VMBUBGBXEN) ABSA - LH46VMBUBGBXEN / 8806094366082 Model: VM46B-U Proporcje obrazu: 16:9 Przekątna ekranu: 46 " Typ matrycy: D-LED Powierzchnia matrycy: Matowa Ekran dotykowy: Nie Technologia podświetlania: Diody LED Obszar widzialny w pionie: 572.67 mm Obszar widzialny w poziomie: 1018 mm Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080) Czas reakcji : 8 ms Jasność: 500 cd/m² Kontrast statyczny: 1 200:1 Częstotliwość odświeżania: 148.5 MHz Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz Częstotliwość pozioma max.: 81 kHz Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz Kąt widzenia poziomy: 178 ° Kąt widzenia pionowy: 178 ° Ilość kolorów: 16,7 mln Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack,2 x HDMI,1 x DisplayPort,1 x USB 2.0,1 x RS-232 (COM),1 x RJ-45 LAN Bluetooth: Nie WiFi: Nie Wbudowane głośniki: Nie Wbudowany tuner TV: Nie Kamera internetowa: Brak Pivot: Nie Certyfikaty: EMC Standard VESA: 600 x 400 Pobór mocy: 96 W Klasa energetyczna: G Kolor: Czarny Wysokość: 577 mm Szerokość: 1022 mm Głębokość: 69.9 mm Waga: 15.7 kg Kąt widzenia poziomy: 178 ° Kąt widzenia pionowy: 178 ° Ilość kolorów: 16,7 mln Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack,2 x HDMI,1 x DisplayPort,1 x USB 2.0,1 x RS-232 (COM),1 x RJ-45 LAN Bluetooth: Nie WiFi: Nie Wbudowane głośniki: Nie Wbudowany tuner TV: Nie Kamera internetowa: Brak Pivot: Nie Certyfikaty: EMC Standard VESA: 600 x 400 Pobór mocy: 96 W Klasa energetyczna: G Kolor: Czarny Wysokość: 577 mm Szerokość: 1022 mm Głębokość: 69.9 mm Waga: 15.7 kg