Osram CP71/1000W halogen żarówka (G22) Radomyśl Wielki
OSRAM 64747 1000W 230V Studyjne żarówki halogenowe, jednotrzonkowe OSRAM 64747 1000W 230V do zastosowań profesjonalnych. Cechy produktu Eksploatacja przy napięciu sieciowym: 120 V | 230 V | 240 V Temperatura barwowa: 3000 K (o dłuższej trwałości) Temperatura barwowa: 3200 K (dla profesjonalnych …
od 79,32 Najbliżej: 17 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
OSRAM 64747 1000W 230V Studyjne żarówki halogenowe, jednotrzonkowe OSRAM 64747 1000W 230V do zastosowań profesjonalnych. Cechy produktu Eksploatacja przy napięciu sieciowym: 120 V | 230 V | 240 V Temperatura barwowa: 3000 K (o dłuższej trwałości) Temperatura barwowa: 3200 K (dla profesjonalnych zastosowań w branży filmowej i telewizyjnej) Obszar zastosowań Profesjonalne zastosowania w branży filmowej i telewizyjnej Teatr i sceny koncertowe Rozrywka Instrukcja bezpieczeństwa Aby zapobiec obrażeniom ciała lub stratom materialnym, żarówki halogenowe mogą być eksploatowane tylko w odpowiednich oprawach, wyposażonych w odpowiednie elementy zabezpieczające (siatki itp.) gwarantujące, ze w przypadku pęknięcia żarówki nie wydostaną się żadne części / odłamki, oraz że podczas eksploatacji nie będzie wydostawać się promieniowanie nadfioletowe. Musi być również umieszczony znak ostrzegawczy informujący, że żarówka jest źródłem dużej ilości ciepła Producent: OSRAM