Zdjęcie Upr Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor Roztocza Kurzu Domowego Upr Ii - Radom

Upr Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor Roztocza Kurzu Domowego Upr Ii Radom

Ostatnia znana cena: 259,55 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opinie Upr Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor Roztocza Kurzu Domowego Upr Ii

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 9 opinii
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Kupiony w marcu jeden do mieszkania, drugi do biura. Po raz pierwszy od dłuższego czasu nie dokucza mi tak mocno astma. Odczuwalnie poprawione samopoczucie - może to efekt świadomości, ale jeżeli nawet, to na mnie działa. Mój lekarz nie neguje UPR, wręcz wręczył mi artykuł o jego działaniu - okazuje się w badaniach klinicznych że UPR daje równy efekt działania jak akarycydy i pokrowce barierowe -jedyny warunek: musi działać kilka - kilkanaście tygodni żeby zaczął działać.
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Dziala! Przestałam mieć wieczorną chrypę i objawy astmy oskrzelowej. Podobny efekt dawał Alergoff - ale trzeba było spryskiwać co trzy miesiące - jak zapomniałam to znowu miałam nawroty astmy. Od roku mam takie urządzenie na stałe w sypialni. A
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Kupiony już ten najnowszy model na 2016 rok, rok temu kupowałam bratu do Anglii, teraz kupiłam sobie po obejrzeniu filmu pod mikroskopem z czym śpię;( W środowisku angielskim, wilgotnym ciepłym domu sprawdza się.
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Kupiony 2 miesiące temu, chyba działa bo objawy alergii na roztocze nie bardzo nasilone, samopoczucie lepsze
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Dziękuję Wam bardzo za wyraźną poprawę jakości życia. Poleciłam Wasze urządzenie w Niemczech wśród znajomych.