Wentylator komputerowy Deepcool FL12R 3IN1 (RFL12RBKAPN3G) Puławy
od 304 Najbliżej: 0,5 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis
DeepCool FL12R-3 IN 1 Obudowa komputera Wentylator 12 cm Czarny 3 szt. DeepCool FL12R-3 IN 1. Model: Wentylator, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm, Prędkość obrotowa (min): 500 RPM, Prędkość obrotowa (max): 2150 RPM, Przepływ powietrza: 93,45 m³/h, Maksymalne ciśnienie powietrza: 2,59 mmH2O, Typ łożyska: Łożysko dynamiki płynów (FDB). Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Wydajność - Odpowiednia lokalizacja: Obudowa komputera Wydajność - Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Wydajność - Prędkość obrotowa (min): 500 RPM Wydajność - Prędkość obrotowa (max): 2150 RPM Wydajność - Poziom hałasu (wysoka prędkość): 33,9 dB Wydajność - Maksymalny przepływ powietrza: 55 ft³/min Wydajność - Przepływ powietrza: 93,45 m³/h Wydajność - Maksymalne ciśnienie powietrza: 2,59 mmH2O Wydajność - Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie: Tak Wydajność - Typ łożyska: Łożysko dynamiki płynów (FDB) Wydajność - Ilość na paczkę: 3 szt. Moc - Napięcie znamionowe: 12 V Moc - Pobór mocy: 1,8 W Moc - Natężenie znamionowe: 0,15 A Moc - Napięcie LED: 5 V Konstrukcja - Oświetlenie LED: Tak Konstrukcja - Typ złącza LED: 3-pin Konstrukcja - Złącze wentylatora: 4-pin Konstrukcja - Model: Wentylator Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Waga i rozmiary - Waga produktu: 543 g Waga i rozmiary - Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.): 120 x 120 x 25 mm Klasyfikacja - Kod producenta: R-FL12R-BKAPN3-G Klasyfikacja - EAN: 6933412785132 Klasyfikacja - ID Produktu: 124972090
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Deepcool
Model
  • R-FL12R-BKAPN3-G
Podświetlenie
  • Tak
Rodzaj łożyska
  • FDB (Fluid Dynamic Bearing)
Zasilanie
  • 4-pin
Średnica wentylatorów
  • 120 mm