Nurofen dla dzieci Forte zawiesina ibuprofen 200 mg/5ml o smaku truskawkowym 100ml leki przeciwbólowe Puławy

4,85
269 opinii

NUROFEN FORTE zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 100 mlNurofen Forte o smaku truskawkowym w postaci zawiesiny dla dzieci od 3 miesięcy do 12 latWskazaniaNurofen dla dzieci Forte pomarańczowy jest przeznaczony do krótkotrwałego, objawowego leczenia:gorączki,bólu o nasileniu małym do …

od 26,77 Najbliżej: 6 km

Liczba ofert: 17

Oferta sklepu

Opis

NUROFEN FORTE zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 100 mlNurofen Forte o smaku truskawkowym w postaci zawiesiny dla dzieci od 3 miesięcy do 12 latWskazaniaNurofen dla dzieci Forte pomarańczowy jest przeznaczony do krótkotrwałego, objawowego leczenia:gorączki,bólu o nasileniu małym do umiarkowanegoDziałanieIbuprofen należy do grupy leków zwanych Niesteroidowymi Lekami Przeciwzapalnymi (NLPZ). Działanie tych leków polega na zmianie odpowiedzi organizmu na ból, stan zapalny i podwyższoną temperaturę ciałaDawkowanieLek Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceutyLek do stosowania doustnegoWiek dziecka (masa ciała)IlośćJak często w ciągu 24 godzin?*3 do 6 miesięcy (powyżej 5 kg)1,25 ml3 razy6 do 12 miesięcy (8 do 10 kg)1,25 ml3 do 4 razy1 do 3 lat (10 do 15 kg)2,5 ml3 razy3 do 6 lat (15 do 20 kg)3,75 ml3 razy6 do 9 lat (20 do 30 kg)5 ml3 razy9 do 12 lat (30 do 40 kg)7,5 ml3 razy* Dawki należy podawać co ok. 6 do 8 godzinNie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 3 miesięcy lub o masie ciała poniżej 5 kg.U pacjentów z wrażliwym żołądkiem zaleca się, aby lek Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy był przyjmowany w trakcie posiłkuUWAGA: nie przekraczać ustalonej dawkiSposób podawania przy użyciu strzykawki1. Wstrząsnąć mocno butelką.2. Zdjąć zakrętkę z butelki, naciskając ją w dół i obracając w lewo.3. Strzykawkę należy mocno wcisnąć w otwór w szyjce butelki.4. W celu napełnienia strzykawki należy obrócić butelkę do góry dnem. Trzymając strzykawkę w miejscu delikatnie odciągnąć tłok w dół, naciągając zawiesinę do właściwego oznaczenia na strzykawce.5. Ponownie odwrócić butelkę i usunąć strzykawkę obracając ją delikatnie.6. Umieścić koniec strzykawki w ustach dziecka. Nacisnąć tłok powoli i delikatnie podać zawiesinę. Po użyciu założyć osłonkę. Przemyć strzykawkę w cieplej wodzie i pozostawić do wyschnięcia. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieciCzas trwania leczeniaLek ten Jest przeznaczony tylko do krótkotrwałego stosowania. Jeśli objawy u dziecka utrzymują się dłużej niż 3 dni należy zasięgnąć porady lekarzaJeśli objawy nasilą się należy skonsultować się z lekarzemSkładSubstancją czynną leku jest ibuprofenKażdy 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenuPozostałe składniki to: kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, sodu chlorek, sacharyna sodowa, polisorbat 80, bromek domifenu, maltitol ciekły, glicerol, guma ksantan, aromat pomarańczowy (skrobia modyfikowana, guma arabska, maltodekstryna, naturalne i identyczne z naturalnym substancje aromatyczne) i woda oczyszczona

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
  • Nurofen Reckitt Benckiser
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Wskazanie
  • Gorączka
Wiek dziecka
  • + 3m
Pojemność
  • 100 ml
Postać
  • Wody i płyny
Smak
  • Truskawkowy

Opinie Nurofen dla dzieci Forte zawiesina ibuprofen 200 mg/5ml o smaku truskawkowym 100ml leki przeciwbólowe Puławy

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,85 na podstawie 269 opinii
  • Martinella
    3,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Stosuje sporadycznie bo w ulotce jest opisane duzo skutków ubocznych ale za to syrop jest skuteczny, szybko eliminuje ból.
  • Martinella
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Stosuje sporadycznie bo w ulotce jest opisane duzo skutków ubocznych ale za to syrop jest skuteczny, szybko eliminuje ból.
  • Maleńka
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dzieci bardzo sobie chwalą smak i chętnie przyjmują w razie potrzeby
    • dobra cena
    • skuteczność
    • smakuje dziecku
    • szybkość działania
    • wydajność
  • gaju67
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Na moja córkę działa bardzo dobrze czyli szybko i bardzo skutecznie.
    • przyjemny smak
    • skuteczność
    • skuteczny
    • szybkość działania
    • wydajność
  • m...4
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Nurofen forte jedyny po ktory sięgam już przy trzecim dziecku :) szybko działa, wygodne dozowanie i podawanie :)
    • cena
    • dozownik/strzykawka do podawania
    • przyjemny smak
    • skuteczność
    • skuteczny
    • szybkość działania
    • wydajność
    • wydajny