Reolink Zestaw Rlk8-1200D4-A (2,8Mm) Pszów
Zestaw do monitoringu Reolink RLK8-1200D4-A (4x kamera +rejestrator +dysk) Kamera firmy REOLINK Specyfikacja Rejestrator Model: Reolink RLK8-410 System: Linux OS A/V Wejścia POE: PoE IP Kamera x 8 A/V Wyjścia porty obrazu: Hdmi, Vga rozdzielczość odtwarzania: 8MP/5MP/4MP/3MP/1080p/720p Audio …
od 3 388,53 Najbliżej: 47 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zestaw do monitoringu Reolink RLK8-1200D4-A (4x kamera +rejestrator +dysk) Kamera firmy REOLINK Specyfikacja Rejestrator Model: Reolink RLK8-410 System: Linux OS A/V Wejścia POE: PoE IP Kamera x 8 A/V Wyjścia porty obrazu: Hdmi, Vga rozdzielczość odtwarzania: 8MP/5MP/4MP/3MP/1080p/720p Audio wyjście: 1CH RCA (Liniowe, 1kΩ) rozdzielczość nagrywania: 12MP/8MP/5MP/4MP/3MP/1080p/720p Dysk HDD Sata x 1: Dysk 2TB w zestawie E-sata x 1: 1x dysk max.6TB Łączna pojemność dysków: 12TB USB: 2 x USB 2.0 Interfejsy sieciowe: RJ45, 10M/100M Ethernet, Zasilacz: 48V 2.5A Pobór: <10W (bez PoE & HDD) Temperatura pracy: -10°C~ + 55°C (14°F~131°F) Wilgotność pracy: 10%~90% Waga: 1.2 kg (bez dysku) Gwarancja: 24 miesiące Model: Reolink D1200 Przetwornik obrazu: 1/2,49 CMOS Sensor Obiektyw: f=2.8mm, F=1.6, z filtrem podczerwieni Rozdzielczość: 4512 x 2512 12 Mpix Ilość klatek na sekundę: 20 Kompresja obrazu: H.265 Tryb nocny (widzenie w nocy): do 30m Pole Widzenia w Poziomie: 118 Pole Widzenia w Pionie: 66 Częstotliwość klatek na sekundę: Strumień główny: 2fps-20fps? Strumień dodatkowy: 4fps-20fps Szybkość transmisji: Strumień główny: 3072Kbps-10240Kbps(domyślnie 8192Kbps/ Strumień dodatkowy: 128Kbps-1024Kbps(domyślnie 768Kbps) Audio: Wbudowany mikrofon Smart Detekcja: Wykrywanie Ludzi/Pojazdów ZASILANIE POE: PoE (IEEE 802.3af) 48V aktywne lub Zasilanie: DC 12V 1A Zapis - Karta Micro SD: wbudowany slot na karty do 256Gb Temperatura pracy: -10° do 55 Wilgotność pracy: 10%-90% RH Odporność na warunki atmosferyczne: IP66 Rozmiar: 117.4*103.7mm Waga: 510g Gwarancja: 24 miesiące Zestaw RLK8-1200D4 Składa się z Rejestratora 8 kanałowego RLN-8-410 z dyskiem 2Tb oraz 4 kamer kopułkowych 12Mpix. Miej oko na swój dom lub firmę w bardziej inteligentny sposób, korzystając z tego systemu kamer . Oglądaj nagrania z całego dnia oraz otrzymuj powiadomienia tylko wtedy, gdy w obiektywie kamery pojawi się osoba lub pojazd. Nigdy nie przegap prawdziwego zagrożenia i nigdy nie przejmuj się niepotrzebnymi fałszywymi alarmami. Lokalny i zdalny dostęp Do lokalnego dostępu podłącz rejestrator do monitora lub telewizora. Do zdalnego dostępu skorzystaj z bezpłatnej aplikacji Reolink na urządzeniu mobilnym, Reolink Client na komputerze lub przez przeglądarki internetowe. Ciągłe nagrywanie 24/7 Jeśli chcesz nagrywać wideo 24/7 lub masz wiele kamer IP, to ten rejestrator jest najlepszym wyborem. Rejestrator obsługuje maksymalnie do 8 kamer). Funkcja nagrywania ruchu uruchomi nagrywanie tylko po detekcji. Funkcja oszczędza ilość zajętego miejsca na dysku. ● Możesz zainstalować zewnętrzny dysk twardy o pojemności do 6 TB przez e-SATA, aby uzyskać więcej miejsca. Smart Detekcja - najlepszy sposób na powiadomienia Zidentyfikuj prawdziwe zagrożenia. Dzięki inteligentnej technologii wykrywania ruchu ta kamera może odróżniać ludzi i pojazdy od innych obiektów. Otrzymuj powiadomienia, gdy podejrzana osoba lub samochód krąży wokół twojego domu. Kamera doskonale radzi sobie z fałszywymi alarmami wywołanymi przez np. owady, kołyszące się drzewa. Zabezpiecz dom lub firmę - również w nocy! Dzięki podczerwieni w każdej kamerze zestaw ten rejestruje filmy wyraźnie w ciemności w zasięgu do 30m, chroniąc Twój dom lub firmę prez 24-godziny na dobę .