Fogo Agregat Jednofazowy 230V Fv 11001 Cra (28180) Pszów

Jednofazowy agregat 230V marki Fogo FV 11001 CRA. Uniwersalne urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Zbiornik na benzynę bezołowiową 95 oktanową, o pojemności 50 litrów zapewnia niezwykle długi czas pracy, bez potrzeby uzupełniania paliwa – do 10 godzin ciągłej pracy. Urządzenie zostało wykonane …

od 16 467,24 Najbliżej: 47 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Jednofazowy agregat 230V marki Fogo FV 11001 CRA. Uniwersalne urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Zbiornik na benzynę bezołowiową 95 oktanową, o pojemności 50 litrów zapewnia niezwykle długi czas pracy, bez potrzeby uzupełniania paliwa – do 10 godzin ciągłej pracy. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, charakteryzujących się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Obudowa ze stali malowanej proszkowo zachowuje właściwości antykorozyjne, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo FV 11001 CRA – bezpieczna i wydajna praca

Spalinowy agregat prądotwórczy może być bez obaw uruchamiany w zamkniętych pomieszczeniach. Opcjonalnie może zostać wyposażony w długą, elastyczną rurę karbowaną, która pozwala w sposób kontrolowany odprowadzać spaliny na zewnątrz – np. przez wywiercony w ścianie otwór lub okno. Transportowanie agregatu również jest łatwe i bezpieczne, ułatwiają to wbudowane w górną część obudowy rączki. Urządzenie posiada moc maksymalną 10,5 kW i dysponuje stabilizacją napięć AVR, zaopatrując odbiorniki w prąd najwyższej jakości.