Hp Pv15-N065Sw (F4B01Ea) Poznań

4,17
4 opinie
Zdjęcie Hp Pv15-N065Sw (F4B01Ea) - Poznań

Sprzęt idealny do codziennego użytku.Wyobraź sobie urządzenie, które będzie Ci towarzyszyć każdego dnia. Idealnie i sprawnie wykonasz na nim codzienne zadania. Sprawdzisz pocztę, połączysz się z internetem oraz obejrzysz swoje ulubione materiały na YouTube. Wbudowane podzespoły umożliwią Ci również …

Ostatnia znana cena: 1799,00 zł Najbliżej: brak

Stan: nowy

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Sprzęt idealny do codziennego użytku.

Wyobraź sobie urządzenie, które będzie Ci towarzyszyć każdego dnia. Idealnie i sprawnie wykonasz na nim codzienne zadania. Sprawdzisz pocztę, połączysz się z internetem oraz obejrzysz swoje ulubione materiały na YouTube. Wbudowane podzespoły umożliwią Ci również na płynne odtwarzanie materiałów w wysokich rozdzielczościach. Filmy FullHD nie są dla niego żadnym problemem. Czy można wyobrazić sobie lepszego towarzysza w codziennym życiu?

Błyszcząca matryca

To idealna propozycja dla osób które użytkują swój sprzęt w domowych warunkach. Błyszcząca powłoka matrycy będzie się idealnie sprawdzać we wszelkich multimediach, gdzie ważną rolę odgrywa głębia kolorów, nasycenie czy też kontrast.

Pamięć DDR3

Oferowany sprzęt został wyposażony w szybką pamięć DDR3, wykonaną w technologii 90 nm. W stosunku do DDR2 cechuje je niższe napięcie zasilania oraz zdecydowanie wyższa przepustowość.

Dysk HDD o pojemności 500 GB

Na tym dysku pomieścisz średnio 158 881 plików mp3 trwających przeciętnie trzy i pół minuty w jakości 128 kbps, 44kHz.
11 filmów HDTV, dwugodzinnych, odtwarzanych z prędkością 60Mbit/s.

119 dwugodzinncyh filmów w jakości DVD o rozdzielczości 720x576 z dźwiękiemDolby Digital.
25 6016 zdjęć w formacie JPG o średniej wielkości 2 MB.

Nagrywarka DVD

Nośnik optyczny doskonały do przechowywania i odtwarzania materiałów w cyfrowej jakości. Płyty DVD potrafią zmieścić na jednej stronie nawet 8,5 GB danych dzięki czemu doskonale nadają się do przechowywania materiałów w wysokich rozdzielczościach.

Bluetooth

Korzystaj z prostego bezprzewodowego transferu danych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w ten standard.

Karta Wi-Fi

Wbudowany interfejs sieci WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią i innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z dowolnego miejsca w dowolnym czasie z bezprzewodowego dostępu do sieci.

Złącze USB 3.0

Urządzenie wyposażone jest w nowy, szybki interfejs USB 3.0 oferujący przepustowości do 5 Gbit/s co daje aż 10-krotny wzrost wydajności w porównaniu do USB 2.0. Teraz możesz szybko przenosić swoje materiały HD. Wyobraź sobie skopiowanie zawartości pendrive'a na dysk w niewiele ponad 3 sekundy! Nowe złącze USB 3.0 ma również większe napięcie zasilania i funkcje oszczędzania energii. Teraz naładujesz swoje urządzenia dużo szybciej i sprawniej!

Sprawdź z pomocą infografiki dostępnej obok, jak USB 3.0 wygląda w zestawieniu z innymi nośnikamidostępnymi na rynku. Teraz transfer nawet dużej ilości danych zajmie Ci naprawdę niewiele czasu. Standard USB 3.0 to same korzyści.

Złącze HDMI

Oglądaj zawartość ekranu w rozdzielczości FullHD na zewnętrznym monitorze lub ekranie telewizora. HDMI to najwyższa, cyfrowa jakość połączenia bez zakłóceń. Podłącz łatwo kabel HDMI i ciesz się rozrywką na dużym ekranie.

Kamera internetowa

Prowadź rozmowy wideo za pośrednictwem wbudowanej kamery internetowej HD. Dziękizintegrowanemu mikrofonowi nie musisz już używać dodatkowego urządzenia. Uwolnij się od kabli i bałaganu na biurku. Włącz komunikator i ciesz się rozmową od pierwszych chwil.

Kensington Lock

Zabezpiecz swój sprzęt dzięki wbudowanemu gniazdu Kensington Lock, które pozwala na zamocowanie stalowej linki która chroni twoje urządzenie przed kradzieżą.

Klawiatura numeryczna

Sprawnie i szybko wprowadzaj liczby w pakietach biurowych dzięki wbudowanej klawiaturze numerycznej.

Wbudowane głośniki stereo

Wbudowane głośniki stereo umożliwią Ci korzystanie z multimediów bez podłączania zewnętrznych słuchawek.

Odkryj nowe sposoby pracy i zabawy.

Szybsze uruchamianie

Przycisk Start wrócił na pulpit — naciśnij lub kliknij, aby przejść do ekranu startowego. Jeśli wolisz, możesz przejść na pulpit od razu po zalogowaniu, lub użyć tego samego tła na pulpicie i ekranie startowym. Wszystkie swoje aplikacjezobaczysz od razu w nowym widoku aplikacji.

Wyszukiwanie bez ograniczeń

Dzięki inteligentnej wyszukiwarce Bing możesz za jednym razemprzeszukiwać wszystkie miejsca — Internet, ustawienia, pliki i aplikacje na komputerze — i od razu zająć się wynikami wyszukiwania. Odtwórz piosenkę, zadzwoń do kogoś, otwórz aplikację lub przejdź na ulubioną stronę.Wyszukuj i rób to wszystko. (Niektóre funkcje są niedostępne w niektórych regionach).

Zrób więcej na raz

Rozmawiaj, grając; kupuj, oglądając; lub pracuj, słuchając. Zależnie od rozmiaru ekranu, możesz na nim wyświetlić do czterech aplikacji jednocześnie i poruszać się w nich z łatwością.

Pobierz więcej aplikacji

W zaprojektowanym na nowo Sklepie Windows znajdziesz aplikacje przeznaczone wyłącznie do systemu Windows 8.1,nowe ulubione społeczności i spersonalizowane rekomendacje. Ta aktualizacja oferuje także kilka nowych wbudowanych aplikacji, takich jak Lista lektur czy Jedzenie + Napoje. Od teraz możesz instalować swoje aplikacje na wszystkich posiadanych tabletach i komputerach z systemem Windows 8.1. Poprzednią wersję systemu Windows 8 możesz bezpłatnie zaktualizować do wersji 8.1.

Używaj go po swojemu

Na ekranie startowym jest teraz więcej rozmiarów kafelków, więcej opcji kolorów i więcej animowanych teł. Na ekranie blokady możesz umieścić pokaz slajdów z ulubionych zdjęć i robić zdjęcia — bez konieczności odblokowywania komputera.

Pisz płynnie

Zaktualizowana klawiatura ekranowa uczy się w miarę pisania i podpowiada na podstawie tego, co było pisane wcześniej. Jeśli używasz wielu języków, możesz wpisywać tekst łatwiejdzięki nowym układom klawiatury. Ikony emocji są teraz kolorowe.

Zawsze masz pod ręką swoje pliki

Zapisuj automatycznie dokumenty, zdjęcia i inne pliki wSkyDrive, aby mieć je przy sobie zawsze i na każdym urządzeniu. Będą bezpieczne, jeśli coś stanie się z komputerem.

Lepsze przeglądanie

Przeglądarka Internet Explorer 11 szybciej się ładuje, może działać w trybie pełnoekranowym, co pozwala na przeglądanie obok siebie stron, i dostarcza w czasie rzeczywistym informacje z ulubionych witryn na Twój ekran startowy.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
 • HP
Rodzina procesora
 • AMD A-Series
Częstotliwość procesora
 • 2000MHz
Przekątna ekranu
 • 15,6 cala
Rozdzielczość ekranu
 • 1366x768
Ekran dotykowy
 • Nie posiada
Pamięć RAM
 • 4GB
Rodzaj dysku
 • HDD
Pojemność dysku twardego
 • 500GB
Producent karty graficznej
 • AMD
Model karty graficznej
 • Radeon HD 8670M
Napęd optyczny
 • Posiada wbudowany napęd optyczny
Kolor
 • Czarne

Opinie Hp Pv15-N065Sw (F4B01Ea)

Ocena ogólna
4,17 na podstawie 4 opinie
 • Tragedia
  0,5
  Serdecznie nie polecam bardzo zle dobrane podzespoly tuz po zakończeniu gwarancji poszla plyta glowna i dysk co oznacza ze nie oplaca się już go naprawiac.
 • Ewa
  5
  super sprzęt. polecam.
 • użytkownik_anonimowy
  5
 • agaper
  4,5
  Do potrzeb biurowych w zupełności wystarczy Pokrywa aluminiowa ale reszta to niestety plastik