Zdjęcie Camp Storm Niebieski 245701 - Poznań

Camp Storm Niebieski 245701 Poznań

Kask ARES to nowy, topowy kask CAMP Safety zaprojektowany, aby osiągnąć optymalne połączenie wygody, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Wytrzymała obudowa jest wykonana z mieszanki ABS i poliwęglanu i jest całkowicie zamknięta, aby chronić przed zagrożeniami elektrycznymi i odpryskami stopionego …

Ostatnia znana cena: 339,90 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Kask ARES to nowy, topowy kask CAMP Safety zaprojektowany, aby osiągnąć optymalne połączenie wygody, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Wytrzymała obudowa jest wykonana z mieszanki ABS i poliwęglanu i jest całkowicie zamknięta, aby chronić przed zagrożeniami elektrycznymi i odpryskami stopionego metalu. Wewnętrzna powłoka absorbująca energię jest wykonana z pianki EPS o wysokiej gęstości.
System mocowania dostosowuje się do kształtu głowy, zapewniając równomierne i wygodne dopasowanie.
Pionowe położenie można regulować zarówno z przodu, jak i z tyłu. Regulacja pokrętłem jest łatwa w obsłudze jedną ręką i zapewnia bezpieczne i precyzyjne dopasowanie. Zestaw adaptera dla mniejszej głowy jest wliczony w cenę. Kask jest standardowo wyposażony w pochłaniające pot wyściółki w systemie zawieszenia. Wodoodporne uzupełnienie z pianki zastępczej jest również zawarte w zestawie.
Pasek na podbródek można łatwo wyjąć, gdy używa się kasku do operacji na ziemi, a klamra jest wyposażona w bezpieczną blokadę, aby oderwać się przy obciązeniu od 15 do 25 kg.
Wyposażone w punkty mocowania ochronników słuchu, osłony i latarki.
W konstrukcji nie stosuje się metalu, aby uniknąć problemów związanych z korozją lub przewodnością.
Dostępne w 3 kolorach.
Jeden rozmiar pasuje na wszystkich.
Standardy:
- EN 397 + deformacja poprzeczna (LD), izolacja elektryczna (440 V a.c.), bardzo niska temperatura (-20 C), ochrona przed odpryskami stopionego metalu (MM);
- EN 50365 klasa 0, do stosowania w pobliżu instalacji elektrycznych do 1000 V prądu przemiennego lub 1500 V d.c .;
- Amerykański standard ANSI Z89.1 Type 1 Class C.

Specyfikacja

Producent
  • Camp