Dewalt Dwe7485Qs Polkowice
4,74
38 opinii
Pilarka stołowa DEWALT DWE7485-QS Pilarka stołowa DWE7485 Dewalt 210 mm 1850 W dzięki stosunkowo niewielkiej wadze w swojej klasie urządzeń może z powodzeniem być przenoszona w dowolne miejsce pracy. Obudowa jest stalowa (rurowa) i chroni urządzenie w sytuacji przypadkowych uderzeń. Duży stopień …
od 2 088,84 Najbliżej: 0,3 km
Liczba ofert: 13
Oferta sklepu
Opis
Pilarka stołowa DEWALT DWE7485-QS Pilarka stołowa DWE7485 Dewalt 210 mm 1850 W dzięki stosunkowo niewielkiej wadze w swojej klasie urządzeń może z powodzeniem być przenoszona w dowolne miejsce pracy. Obudowa jest stalowa (rurowa) i chroni urządzenie w sytuacji przypadkowych uderzeń. Duży stopień precyzji i łatwości praktycznego stosowania są możliwe dzięki zębatkowemu mechanizmowi wysuwania prowadnicy, przedniej i tylnej blokadzie oraz czytelnej skali. Silnik o mocy 1850 W umożliwia realizowanie zadań z dużą skutecznością. Odlew stołu wykonano z aluminium, przez co pilarka stołowa DWE7485 Dewalt 210 mm 1850 W odznacza się dużą stabilnością. System odpowiedzialny za ochronę przed przeciążeniami pozwala na zachowanie wysokiej sprawności podczas cięcia w mokrym, zamrożonym i twardym drewnie. Odciąg pyłu jest kompatybilny z systemem AIRLOCK. DWE7485 DeWalt to zamiennik popularnego modelu DW745. Piła spełnia wymagania nowej normy IEC. Cechuje się mniejszą i lżejszą konstrukcją Dodatkowe informacje - Wysoka sprawność i efektywność dzięki silnikowi o dużej mocy i wysokiej prędkości obrotowej - Wystarczająca moc do cięcia popularnych materiałów - Kompaktowa konstrukcja i niska masa ułatwiają transport i przechowywanie - System odsysania pyłu pozwala pracować w czystych i bezpiecznych warunkach - Funkcja Reset Power Loss chroni przed samoistnym uruchomieniem się maszyny po przerwie w zasilaniu - Modułowy system zabezpieczenia Site-Pro umożliwia beznarzędziową regulację osłony - Metalowa podstawa pilarki cechuje się zwiększoną trwałością - Stół z odlewanego aluminium zapewnia precyzyjne przesuwanie ciętego elementu - Prowadnica równoległa i prowadnica ukosowa umożliwiają ustawienie ciętego elementu pod wybranym kątem - Piła spełnia wymagania nowego standardu IEC Dane techniczne: - Zasilanie: Sieciowe 230V - Moc: 1850 W - Typ silnika: Szczotkowy - Średnica otworu tarczy: 30 mm - Średnica tarczy: 210 mm - Max kąt odchylenia od pionu: 45° - Maksymalna prędkość obrotowa: 5800 obr./min - Max głębokość cięcia przy kącie 90': 65 mm - Max głębokość cięcia przy kącie 45' : 45 mm - Max szerokość cięcia (w prawo): 622 mm - Max szerokość cięcia (w lewo): 318 mm - Wymiary stołu: 485 x 485 mm - Wymiary całkowite: 605x605x330mm - Waga: 22 kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • DeWalt
Rodzaj
  • Stołowe
Zasilanie
  • Sieciowe
Moc
  • 1850 W
Waga
  • 22 kg
Model
  • sieciowa DWE7485
Średnica tarczy
  • 30 mm
Głębokość cięcia
  • 65 mm
Głębokość cięcia pod kątem 90 stopni (mm)
Głębokość cięcia pod kątem 45 stopni (mm)
Maksymalne kąt odchylenia od pionu
  • 45 °
Napięcie
  • 230 V
Wewnętrzna średnica tarczy (mm)
  • 210 mm