DeWalt D26200-QS Polkowice
4,83
3 opinie
Frezarka do krawędzi DeWalt D26200 DeWalt Najważniejsze cechy produktu 900W, 16000-27000 obr/min, zacisk 6-8mm, tuleja 8mm, klucz 17mm, Największe zalety Kompaktowa frezarka 900 W D26200 Elektroniczna regulacja prędkości z podtrzymaniem obrotów przy zmiennym obciążeniu umożliwia uzyskanie …
od 1 072,41 Najbliżej: 0,3 km
Liczba ofert: 13
Oferta sklepu
Opis
Frezarka do krawędzi DeWalt D26200 DeWalt Najważniejsze cechy produktu 900W, 16000-27000 obr/min, zacisk 6-8mm, tuleja 8mm, klucz 17mm, Największe zalety Kompaktowa frezarka 900 W D26200 Elektroniczna regulacja prędkości z podtrzymaniem obrotów przy zmiennym obciążeniu umożliwia uzyskanie doskonałej jakości powierzchni dowolnego obrabianego materiału: drewna, aluminium, tworzywa Zmienna prędkość od 16000 do 27000 obr/min dla różnych zastosowań Pewny i dokładny mechanizm nastawy głębokości i mocowania napędu Aluminiowa obudowa silnika i podstawy zapewnia wysoką żywotność narzędzia Duża podstawa 100 mm zaprojektowana dla stabilnego oparcia frezarki na materiale Oświetlenie podwójnymi diodami LED zwiększa widoczność obrabianej powierzchni, pozwalając uzyskać najwyższą dokładność obróbki Kompatybilność z wielona akcesoriami zapewnia dużą wszechstronność Mechanizm blokady wrzeciona do szybkiej wymiany frezów jednym kluczem Silnik napędowy frezarki można zastosować ze stopą frezarską dwuręczną dla zwiększenia możliwości użycia (dostępne osobno) Dane techniczne Moc pobierana 900 W Moc użyteczna 620 W Prędkość bez obciążenia 16000-27000 obr/min Wielkość suwu wgłębnego 55 mm Rozmiar tulei zaciskowej 6-8 mm Maks. średnica freza 36 mm Masa 1,9 kg Długość 120 mm Wysokość 200 mm Zawiera (1) Adapter do odsysania pyłu (1) Tulejka zaciskowa 8 mm (1) Klucz 17 mm (1) Prowadnica równoległa Dodatkowe funkcje 900W, 16000-27000 obr/min, zacisk 6-8mm, tuleja 8mm, klucz 17mm, suw 55mm Stan: Nowy Kod produktu: Moc nominalna [W]: 900 Moc oddawana [W]: 620 Obroty biegu jałowego [1/min]: 16000-27000 Obroty przy obciążeniu [1/min]: 0 Otwór mocujący [mm]: 6 Elektronika: Ciężar [kg]: 1.9 Gwarancja [m-ce]: 12 Kompaktowa frezarka 900 W D26200 Elektroniczna regulacja prędkości z podtrzymaniem obrotów przy zmiennym obciążeniu umożliwia uzyskanie doskonałej jakości powierzchni dowolnego obrabianego materiału: drewna, aluminium, tworzywa Zmienna prędkość od 16000 do 27000 obr/min dla różnych zastosowań Pewny i dokładny mechanizm nastawy głębokości i mocowania napędu Aluminiowa obudowa silnika i podstawy zapewnia wysoką żywotność narzędzia Duża podstawa 100 mm zaprojektowana dla stabilnego oparcia frezarki na materiale Oświetlenie podwójnymi diodami LED zwiększa widoczność obrabianej powierzchni, pozwalając uzyskać najwyższą dokładność obróbki Kompatybilność z wielona akcesoriami zapewnia dużą wszechstronność Mechanizm blokady wrzeciona do szybkiej wymiany frezów jednym kluczem Silnik napędowy frezarki można zastosować ze stopą frezarską dwuręczną dla zwiększenia możliwości użycia (dostępne osobno) Dane techniczne Moc pobierana 900 W Moc użyteczna 620 W Prędkość bez obciążenia 16000-27000 obr/min Wielkość suwu wgłębnego 55 mm Rozmiar tulei zaciskowej 6-8 mm Maks. średnica freza 36 mm Masa 1,9 kg Długość 120 mm Wysokość 200 mm Zawiera (1) Adapter do odsysania pyłu (1) Tulejka zaciskowa 8 mm (1) Klucz 17 mm (1) Prowadnica równoległa 900W, 16000-27000 obr/min, zacisk 6-8mm, tuleja 8mm, klucz 17mm, suw 55mm
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • DeWalt
Rodzaj
  • Frezarki krawędziowe
Zasilanie
  • Sieciowe
Moc
  • 900 W
Informacje dodatkowe
  • Regulacja obrotów
Napięcie
  • 230 V