Targus Filtr Privacy Screen 14" 169 (Asf14W9Eu) Polanów
Filtr prywatyzujący Targus 14" 16:9 (ASF14W9EU) Targus Targus Privacy Screen 14" W 16:9 ASF14W9EU, Anti-glare screen protector, Desktop/Laptop, Universal, Scratch resistant, Black,Transparent Opis: Targus Privacy Screen 14" W 16:9 ASF14W9EU, Anti-glare screen protector, Desktop/Laptop, Universal, …
od 223,74 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
Filtr prywatyzujący Targus 14" 16:9 (ASF14W9EU) Targus Targus Privacy Screen 14" W 16:9 ASF14W9EU, Anti-glare screen protector, Desktop/Laptop, Universal, Scratch resistant, Black,Transparent Opis: Targus Privacy Screen 14" W 16:9 ASF14W9EU, Anti-glare screen protector, Desktop/Laptop, Universal, Scratch resistant, Black,Transparent Długość: 26,70 Szerokość: 37,90 Wysokość: 0,90 Kod Produktu: ASF14W9EU Głębokość: 37,90 Cechy Model: Anti-glare screen protector Typ napędu: Desktop/Laptop Kompatybilność marki: Universal Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 35.6 cm (14cal) Cechy zabiezpieczeń: Scratch resistant Wydajność Kolor produktu: Black,Transparent Waga i rozmiary Wysokość produktu: 175 mm Waga produktu: 40 g Szerokość opakowania: 2 mm Głębokość opakowania: 372 mm Wysokość opakowania: 265 mm Waga wraz z opakowaniem: 180 g Szczegóły Techniczne W opakowaniu zbiorczym waga brutto: 2.08 kg Dane logistyczne Ilość na palecie: 2320 pc(s) Szerokość kartonu zbiorczego: 5.69 cm Główna długość kartonu: 39 cm Wysokość kartonu zbiorczego: 28.3 cm Ilość sztuk kartonu zbiorczego: 10 pc(s) Pozostałe funkcje Szerokość produktu: 1 mm Głębokość produktu: 310 mm