Rebeltec Mozart RBLSLU00040 Czarno-Srebrne Polanów
od 44,99 Najbliżej: 34 km
Liczba ofert: 4
Oferta sklepu
Opis
REBELTEC Słuchawki Bluetooth Mozart Słuchawki bluetooth dedykowane do smartfonów, tabletów, notebooków: Kompatybilne z Bluetooth 5.0 Sterowanie za pomocą smartphona lub przycisków na obudowie słuchawek Tryby: bluetooth, AUX, rozmowa telefoniczna Bardzo wysokiej klasy przetworniki gwarantują krystaliczny dźwięk Wbudowany mikrofon 3 przyciski Aluminiowe elementy gwarantują solidność i trwałość konstrukcji Obsługa formatów: SBC, ACC, MP3 Wbudowany akumulator Litowo-polimerowy 200mAh (ładowany z micro USB) Czas słuchania 5-6h Czas czuwania 300h Średnica głośnika: 40mm Złącze micro USB (służy do ładowania akumulatora) Posiada wyłącznik Pokryte gumą Wbudowana dioda sygnalizacyjna Wbudowany mikrofon (funkcja rozmowy telefonicznej po połączeniu z telefonem przez bluetooth) Gniazdo AUX - umożliwia podłączenie przewodowe kablem z wtyczka mini jack Przeznaczenie: Muzyka,Telefonia komórkowa Konstrukcja: Nauszne Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth Złącza: AUX,miniUSB Dźwięk: Stereo Kontrola dźwięku: Regulacja głośności Funkcje bluetooth: Nie dotyczy Impedancja : 32 Ω Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz Czułość: 105 dB Mikrofon: Tak Zasięg: 10 m Kolor: Czarny,Srebrny Akcesoria w zestawie: Kabel USB(M)- >microUSB(M) Rebeltec RBLSLU00040 5902539601114
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • REBELTEC
Rodzaj
  • Słuchawki z mikrofonem
Konstrukcja
  • Nauszne zamknięte
Komunikacja
  • Bezprzewodowa
Kolor
  • Czarne
Złącze
  • USB
Długość przewodu
  • 1,2m
Pasmo przenoszenia
  • 20-20000 Hz
Impedancja
  • 32 Ohm