LANBERG ATX 350/10 19"/4U (SC01350410B) Polanów
Obudowa serwerowa 350/10 19" 4U Lanberg Obudowa serwerowa 19" SC01-3504-10B Lanberg do szaf rack 19". Obudowa obsługuje rozmiary płyt głównych: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX. Ma wysokość 4U, głębokość: 350mm, grubość blachy: 1.00 mm. W środku jest miejsce na montaż dysków: (boki): 1x HDD, 1x SSD, 1x …
od 337 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 9
Oferta sklepu
Opis
Obudowa serwerowa 350/10 19" 4U Lanberg Obudowa serwerowa 19" SC01-3504-10B Lanberg do szaf rack 19". Obudowa obsługuje rozmiary płyt głównych: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX. Ma wysokość 4U, głębokość: 350mm, grubość blachy: 1.00 mm. W środku jest miejsce na montaż dysków: (boki): 1x HDD, 1x SSD, 1x HDD/SSD, jest również miejsce na montaż opcjonalnych wentylatorów z tyłu 2; 6x6cm. Materiał wykonania: SPCC Wentylatory z przodu: 2; 12x12cm, Złącza USB 2.0 na przednim panelu: 2 Przyciski: zasilanie, reset Diody LED: zasilanie, HDD Ilość slotów do kart rozszerzeń: 7 Typ slotów do kart rozszerzeń: standardowe zaślepki do PCI Dostępna wysokość robocza: 155 mm Kolor zewnętrznego panelu: czarny Temperatura pracy: 0-50C Wilgotność przechowywania: 5-95% Wymiary (D x S x W): 350 x 430 x 177 mm. Wymienialny przedni filtr przeciwkurzowy (w zestawie) Opis produktu Specyfikacja techniczna Długość: 350 mm Ilość wewnętrznych zatok 2.5: 1 szt Ilość wewnętrznych zatok 3.5: 1 szt Kolor: Czarny Kolor przedniego panelu: Czarny Kolor wnętrza obudowy: Czarny Materiał przedniego panelu: Stal Materiał szkieletu obudowy: Stal Miejsce na zasilacz: Dół obudowy z tyłu Podświetlenie obudowy: Brak Producent: Lanberg Rozmiar: 19 cali Sloty kart rozszerzeń: 7 szt Sposób montażu urządzeń: Śruby Szerokość: 430 mm Typ: Obudowa Waga obudowy: 8,5 kg Wentylatory zainstalowane: 2 szt Wymagana liczba śrub: 8 szt. Wysokość: 177 mm Wysokość teleinformatyczna: 4U Zainstalowane wentylatory: 2x120 mm Zalecana wilgotność otoczenia: 5-95 % Złącza przedniego panelu: Zasilanie, reset, USB Kod produktu: SC01-3504-10B Numer katalogowy: SC01-3504-10B Galeria
Specyfikacja
Podstawe informacje
Kod producenta
  • SC01350410B
Producent
  • Lanberg
Głębokość
  • 350 mm
Rodzaj kompatybilnych płyt głównych
  • ATX
Szerokość
  • 430 mm
Waga
  • 8,5 kg
Wysokość
  • 177 mm