DeWalt Kompresor 18V 230V 12V DCC018NXJ Polanów
17 opinii
Kompresor samochodowy DeWALT DCC018N zasilany z gniazda zapalniczki samochodowej 12V, akumulatorowo 18V lub z sieci 230V DeWalt Kompresor 18V 230V 12V DCC018NXJ Profesjonalny kompresor samochodowy 11 bar firmy Dewalt model DCC018N, z regulacją ciśnienia i automatycznym samoczynnym wyłączeniem. …
od 660,08 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
Kompresor samochodowy DeWALT DCC018N zasilany z gniazda zapalniczki samochodowej 12V, akumulatorowo 18V lub z sieci 230V DeWalt Kompresor 18V 230V 12V DCC018NXJ Profesjonalny kompresor samochodowy 11 bar firmy Dewalt model DCC018N, z regulacją ciśnienia i automatycznym samoczynnym wyłączeniem. Posiada wysokiej jakości wyświetlacz cyfrowy LCD i reflektor LED. Zapakowany w kartonie. Zasilanie akumulatorowe. Wydajny akumulatorowy kompresor do pompowania i odsysania powietrza do uniwersalnego zastosowania np. do pompowania opon samochodowych i rowerowych, piłek, pontonów i materacy pneumatycznych. Kompresor ma trwałą obudowę z osłoną i dużym uchwytem do przenoszenia, posiada praktyczny schowek na adaptery, akcesoria. Różnorodność. Kompresor może być zasilany z 3 różnych źródeł: z zapalniczki samochodowej 12V sieci 230V akumulatora Li-lon 18V Wersja DCC018N posiada przewód do zapalniczki samochodowej na wyposażeniu, nie posiada akumulatora i zasilacza 230V.
Specyfikacja
Podstawowe parametry
Rodzaj
  • Śrubowe
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Producent
  • DeWalt
Typ
  • Bezolejowe
Moc
  • 300 W
Napięcie
  • 230 V
Maksymalne ciśnienie
  • 11 bar
Układ zbiornika
  • Bezzbiornikowy
Waga
  • 2,5 kg
Model
  • DCC018N
Opinie DeWalt Kompresor 18V 230V 12V DCC018NXJ Polanów