Termet Silver Pro 25 WKJ6111000000PL1T Podkowa Leśna
8 opinii
Kocioł 1-fun.kondens. SILVER 25 kW PRO (Nowa wersja) Producent: TERMET Gazowe kotły kondensacyjne Silver Pro, to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku europejskim wykorzystujące efekt kondensacji do celów grzewczych. Kotły te są niezwykle przyjazne w obsłudze - poprzez nieskomplikowany …
od 4 299,99 Najbliżej: 7,9 km
Liczba ofert: 10
Oferta sklepu
Opis
Kocioł 1-fun.kondens. SILVER 25 kW PRO (Nowa wersja) Producent: TERMET Gazowe kotły kondensacyjne Silver Pro, to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku europejskim wykorzystujące efekt kondensacji do celów grzewczych. Kotły te są niezwykle przyjazne w obsłudze - poprzez nieskomplikowany panel sterowania oraz w serwisowaniu - dzięki zwartej konstrukcji. Atrakcyjny wygląd oraz kompaktowe wymiary umożliwiają zastosowanie produktów Silver Pro do każdej aranżacji w kuchni (swobodnie mieszczą się w ciągu szafek kuchennych) i innych pomieszczeniach użytkowych. Szeroki zakres modulacji sprawia, że kotły te idealnie sprawdzają się również do ogrzewania małych powierzchni oraz obiektów o niskim zapotrzebowaniu na ciepło. -klasa energetyczna: A -8-litrowe naczynie wzbiorcze umieszczone z boku urządzenia -system komunikacji OPEN-THERM poprzez regulator EASY REMOTE (zdalne sterowanie parametrami kotła z pozycji regulatora pokojowego) -nowoczesny wymiennik ciepła o wysokiej sprawności, w postaci pojedynczej wężownicy wykonanej ze stali nierdzewnej -niezwykle szeroki zakres modulacji mocy: od 12% do 100% -wentylator z płynną regulacją obrotów (sterowany elektronicznie) -palnik cylindryczny ze stali nierdzewnej o niskiej emisji NOx (klasa 6) -grupa hydrauliczna w postaci hydrobloku montowania na szybkozłączach -kompletny system zabezpieczeń -możliwość pracy z modułami wielostrefowymi do systemów grzewczych -możliwość współpracy z pompami ciepła powietrze/woda -dodatkowa izolacja dźwiękochłonna zapewnia cichą pracę kotła (zaledwie 48 dB!) -współpraca z kolektorami słonecznymi -wysokoefektywna pompa obiegowa -współpraca z zasobnikami c.w.u. przez zawór trójdrożny Specyfikacja Materiał wymiennika ciepła Stal nierdzewna Gatunek materiału Inne Wersja zamknięta Tak Możliwość pracy z otwartą komorą spalania Tak Moc znamionowa, 80-60°C 24 kW Moc znamionowa, 50-30°C 26.5 kW Maks. znamionowe obciążenie grzewcze 24.5 kW Min. znamionowe obciążenie grzewcze 4.1 kW Do gazu ziemnego Tak Do propanu Tak Do butanu Tak Do metanu Tak Wymagany zestaw przezbrajający Tak Sterowanie palnikiem wysoki/niski Tak Sterowanie palnikiem modulowane Tak Sygnał sterujący włącz/wyłącz Tak Sygnał sterujący wysoki/niski Tak Sygnał sterujący 0-10 V Tak Sygnał sterujący OpenTherm Tak Płomień oszczędnościowy Tak Drugie przyłącze powrotu Tak Maks. temperatura zasilania (temperatura pracy) 95 °C Maksymalne dopuszczalne ciśnienie pracy 3 bar Certyfikat gazowy HR Tak Certyfikat gazowy VR Tak Certyfikat gazowy NZ Tak Certyfikat gazowy VR/SV Tak Sprawność 98 %/100% Wbudowany zawór napełniający/spustowy Tak Wbudowany sterownik pompy Tak Wbudowany manometr Tak Wbudowany sterownik pogodowy Tak Wbudowane naczynie wzbiorcze Tak Wbudowany zawór nadciśnieniowy Tak Wysokość 775 mm Szerokość 400 mm Głębokość 300 mm Połączenie zasilające Gwint zewnętrzny Średnica nominalna rury zasilającej 3/4 cala (20) Połączenie powrotu Gwint zewnętrzny Średnica nominalna przyłącza powrotu 3/4 cala (20) Przyłącze paliwa Gwint zewnętrzny Średnica nominalna przewodu paliwowego 3/4 cala (20) Rodzaj połączenia wlotu powietrza Połączenie kielichowe Nominalna średnica kanału powietrza wlotowego 100 mm Przyłącze odprowadzania spalin Połączenie kielichowe Nominalna średnica kanału odprowadzania spalin 60 mm Przyłącze odprowadzania skroplin Elastyczny Średnica nominalna przyłącza odprowadzania skroplin Inne SEER (sezonowy wskaźnik efektywności energetycznej) w warunkach średnich 95 % Klasa efektywności energetycznej A Wytwarzane ciepło użytkowe przy znam. mocy ciepl. i w reżimie wysokotemp. (P4) 24.3 kW Wydajność grzewcza przy znam. mocy ciepl. i w reżimie wysokotemperaturowym (n4) 88.9 % Dodatkowe zużycie energii przy pełnym obciążeniu (Elmax) 0.077 kW Dodatkowe zużycie energii w trybie czuwania (Psb) 0.004 kW
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Termet
Rodzaj
  • Jednofunkcyjne
Rodzaj paliwa
  • Gaz
Klasa kotła
  • 5
Informacje dodatkowe
  • Dopuszczalna praca w układzie zamkniętym
Typ
  • Wiszące
Źródło energii
  • Gazowe
Moc
  • 25 kW
Kocioł kondensacyjny
  • Tak
Materiał
  • Stalowe
Klasa energetyczna
  • A
Wysokość
  • 750 mm
Szerokość
  • 400 mm