RYOBI RPD18BL1-2C20S Podkowa Leśna
od 752,57 Najbliżej: 1,6 km
Liczba ofert: 20
Oferta sklepu
Opis
Wiertarko-wkrętarka udarowa RPD18BL1-2C20S Ryobi WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA✅ZESTAW✅RPD18BL1-2C20S✅RYOBI✅ | NIEZAWODNA | TRWAŁA | PRAKTYCZNA | WYDAJNA | NAJWYŻSZA JAKOŚĆ⭐ ZESTAW ZAWIERA Wiertarko-wkrętarka udarowa RPD18BL Ładowarka RC18120 2 x Akumulator Li-ion 2.0 Ah Torba Wiertarko-wkrętarka udarowa Ryobi RPD18BL-2C20S to zestaw zawierający bezszczotkową wiertarko-wkrętarkę udarową RPD18BL, ładowarkę oraz dwa akumulatory. Wiertarko-wkrętarka udarowa jest narzędziem uniwersalnym, które przyda się przy większości prac remontowych, montażowych, wykończeniowych, instalatorskich, konstrukcyjno-budowlanych, w trakcie majsterkowania i wykonywania rękodzieła. Uchwyt wiertarski 13 mm (1/2") i moment obrotowy 52Nm umożliwiają stosowanie większych wierteł, dzięki czemu narzędzie jest bardziej wszechstronne w wielu różnych zastosowaniach. Wkrętarka świetnie się sprawdzi przy wierceniu lub wkręcaniu podczas budowy szopy czy montażu półek na ceglanej ścianie. Dwubiegowa przekładnia i 24 ustawienia momentu obrotowego umożliwiają użytkownikowi dostosowanie mocy i obrotów do materiału i zadania. Zestaw należy do systemu Ryobi One+ obejmującego ponad 200 narzędzi akumulatorowych. Jedna ładowarka i jeden akumulator do wszystkich narzędzi. WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA Wiertarko-wkrętarka udarowa to idealne narzędzie do wiercenia w drewnie lub w metalu, wkręcania wkrętów, a nawet wiercenia w murze, dzięki funkcji udaru. Uchwyt beznarzędziowy 13 mm zapewnia lepsze mocowanie wierteł i większą wytrzymałość oraz trwałość. Oświetlenie LED zapewnia dobrą widoczność miejsca pracy. 2 biegi umożliwiają lepsze dopasowanie prędkości do różnych materiałów i zadań. 24 ustawienia momentu obrotowego pomagają wkręcać wkręty równo z powierzchnią na każdym materiale. DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie: 18V Akumulator w zestawie: TAK, 2x Li-ion 2.0 Ah Ładowarka w zestawie: TAK Częstotliwość udaru: 0-7200 / 0-28000 ud/min Maks. moment obrotowy: 52 Nm Maks. zdolność wiercenia w drewnie: 38 mm Maks. zdolność wiercenia w murze: 13 mm Maks. zdolność wiercenia w stali: 13 mm Prędkość bez obciążenia: 0-450 / 0-1750 obr/min Uchwyt: 13 mm (1/2 cala) Ustawienia momentu obrotowego: 24 Waga: 1,2 kg AKUMULATOR 2.0 AH Wydajny akumulator litowo-jonowy 2,0 Ah zapewnia większą moc, dłuższy czas pracy i lepszą trwałość niż poprzednie technologie litowe. 4-stopniowy wskaźnik poziomu naładowania wyświetla pozostałą moc (100%, 75%, 50%, 25%). Technologia IntelliCell™ monitoruje i równoważy poziom naładowania poszczególnych ogniw w celu maksymalizacji czasu pracy, trwałości i bezpieczeństwa. Mocna konstrukcja obudowy z wbudowaną ochroną przed uderzeniami zapewniającą długotrwałą trwałość. Czas pracy może się różnić w zależności od narzędzia, akumulatora i zastosowania. DANE TECHNICZNE AKUMULATORA 2.0 AH Napięcie/Moc: 18V Pojemność akumulatora: 2.0 Ah Typ akumulatora: Li-ion Waga: 0,4 kg ŁADOWARKA RC18120 Kompaktowa i szybka ładowarka. Ładuje akumulator z prędkością 2,0 A/h, co oznacza, że możesz naładować akumulator o pojemności 2,0 Ah w ciągu jednej godziny. Ładowarka ONE+ jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami litowo-jonowymi systemu ONE+ 18 V. Wskaźniki diodowe informują o stanie akumulatora podczas ładowania i konserwacji. Inteligentny system monitoringu analizuje napięcie i temperaturę akumulatora podczas ładowania, zapewniając akumulatorowi maksymalną trwałość. Wskaźnik gotowości do pracy informuje, gdy akumulator zostanie naładowany w 80%. DANE TECHNICZNE ŁADOWARKI RC18120 Napięcie: 18V Pojemność akumulatora: 2.0 Ah Prąd ładowania: 2.0 A