Milwaukee M18FMTIW2F12-0X 4933478449 Podkowa Leśna
28 opinii
M18 FMTIW2F12-0X | M18 FUEL™ ½″ Klucz udarowy o średnim momencie obrotowym z pierścieniem zabezpieczającym Najbardziej wszechstronny akumulatorowy klucz udarowy w imponującej ofercie MILWAUKEE®, zapewniający wiodące w branży osiągi: moment zrywający rzędu 881 Nm i moment dokręcania …
od 1 079,23 Najbliżej: 34 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
M18 FMTIW2F12-0X | M18 FUEL™ ½″ Klucz udarowy o średnim momencie obrotowym z pierścieniem zabezpieczającym Najbardziej wszechstronny akumulatorowy klucz udarowy w imponującej ofercie MILWAUKEE®, zapewniający wiodące w branży osiągi: moment zrywający rzędu 881 Nm i moment dokręcania 745 Nm Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja, biorąc pod uwagę gwarantowaną wydajność; długość całkowita zaledwie 152 mm - rozwiązanie idealne do stosowania w ograniczonej przestrzeni Cztery tryby DRIVE CONTROL umożliwiają przełączanie pomiędzy czterema różnymi ustawieniami prędkości i momentu obrotowego, co maksymalnie poszerza wszechstronność zastosowań Funkcja regulacji wykręcania śruby zapewnia pełny moment obrotowy na początku czynności, a następnie zmniejsza obroty po poluzowaniu śruby, aby zapobiec jej wypadnięciu Najbardziej wszechstronny akumulatorowy klucz udarowy w imponującej ofercie MILWAUKEE®, zapewniający wiodące w branży osiągi: moment zrywający rzędu 881 Nm i moment dokręcania 745 Nm Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja, biorąc pod uwagę gwarantowaną wydajność; długość całkowita zaledwie 152 mm - rozwiązanie idealne do stosowania w ograniczonej przestrzeni Cztery tryby DRIVE CONTROL umożliwiają przełączanie pomiędzy czterema różnymi ustawieniami prędkości i momentu obrotowego, co maksymalnie poszerza wszechstronność zastosowań Funkcja regulacji wykręcania śruby zapewnia pełny moment obrotowy na początku czynności, a następnie zmniejsza obroty po poluzowaniu śruby, aby zapobiec jej wypadnięciu System automatycznego wyłączania sprawia, że moment obrotowy nie przekracza 47 Nm, tak by zapewnić dokręcanie jak w przypadku dokręcania ręcznego, co zapobiega nadmiernemu dokręceniu Trzy diody LED zapewniają wysokiej jakości strumień świetlny, po poprawia widoczność przestrzeni roboczej Napęd z czopem kwadratowym ½″ z pierścieniem zabezpieczającym Chowany hak do zawieszenia na pasku Urządzenie wyposażone w trzy innowacyjne, zastrzeżone rozwiązania MILWAUKEE® - bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, akumulator REDLITHIUM™ oraz inteligentny sprzęt i oprogramowanie REDLINK PLUS™, które zapewniają ponadprzeciętną moc, najwyższą żywotność i trwałość w miejscu pracy Elastyczny system bateryjny jest kompatybilny i gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Milwaukee
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Rodzaj silnika
  • Bezszczotkowe
Częstotliwość udaru bez obciążenia
  • 3100 ud./min
Maksymalna średnica śrub
  • M22
Pojemność akumulatora
  • 5 Ah
Napięcie
  • 18 V