Klimatyzator Split Mitsubishi MSZHR25VF+MUZHR25VF Podkowa Leśna
od 4 380 Najbliżej: 30 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Klimatyzator Ścienny Mitsubishi MSZ-HR25VF MUZ- HR25VF 2,5 KW 30m2 Zaawansowana technologia inwerterowa Mitsubishi Electric gwarantuje wysoką oszczędność energii – wszystkie modele serii posiadają klasę energetyczna A++ dla trybu chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Jednostki wewnętrzne MSZ-HR cechuje minimalistyczny design i kompaktowe wymiary, pozwalające na instalację w mniejszych, węższych przestrzeniach. Sterowane są za pomocą intuicyjnego pilota bezprzewodowego lub – opcjonalnie – za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takich jak laptop, tablet czy smartfon, przy użyciu opcjonalnego interfejsu Wi-Fi oraz opartej na rozwiązaniu chmurowym aplikacji MELCloud Specyfikacjia Modelu MSZ- HR25VF  MUZ-HR25VF 2.5 KW Powierzchnia chłodzenia do 30 m2 Producent : Mitsubishi Seria/Model : Economy Oznaczenie jednostki wewnętrznej : MSZ-HR25VF Oznaczenie jednostki zewnętrznej : MUZ-HR25VF Typ    : Ścienny Zawartość zestawu : Komplet (wewn. + zewn.) Wersja  : Single-Split Klasa energetyczna chłodzenie / ogrzewanie A++ / A+ Długość instalacji mb. (maksymalna): 20mb. Różnica poziomów mb. (maksymalna): 12mb. Chłodzenie : Tak   Zakres temperatury pracy: -10 ~+46°C Zakres regulacji temperatury 16 - 30 °C Czynnik chłodniczy: R32 Ogrzewanie : Tak Osuszanie : Tak Cyrkulacja / Wentylator : Tak Automatyczny restart : Tak Parametry Wydajność chłodnicza (kW): 2,5kW Wydajność chłodnicza min-max. (kW): 0,5-2,9kW Wydajność grzewcza (kW): 3,15kW Wydajność grzewcza min-max. (kW): 0,5-3,5kW Poziom ciśnienia akustycznego chłodzenie (min-max): 21-43dBA Poziom ciśnienia akustycznego grzanie (min-max): 21-43dBA Sterowanie klimatyzatorem Sterowanie standardowe: Pilot bezprzewodowy Sterowanie opcjonalne - WiFi Opcjonalnie (można dobrać dodatkowo do sterowania urządzenia ) Wymiary i waga Wymiary netto jednostki wewnętrznej [szer. x wys. x głęb.] : 838 x 280 x 228 mm Wymiary netto jednostki zewnętrznej [szer. x wys. x głęb.] : 699 x 538 x 249 mm Waga netto (jednostka wewnętrzna) : 8,5 kg Waga netto (jednostka zewnętrzna) : 23 kg Zestaw z wszystkimi dokumentami gwarancyjnymi wysyłany zabezpieczony na palecie. Łatwe sterowanie Intuicyjny w obsłudze pilot oraz funkcje jednostki ściennej zapewniają łatwą kontrolę i komfort użytkowania. Niezwykle ciche Tryb "cichej pracy", zapewnia pracę na poziomie 21dBA dla jednostek wewnętrznych modeli HR25/35. Ta wyjątkowa funkcja czyni serię HR, idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji. Czynnik chłodniczy R32 Niewielka ilość czynnika chłodniczego dla serii HR i właściwości R32, posiadającego niski potencjał tworzenia efektu cieplarnianego w porównaniu z dotychczas stosowanym czynnikiem chłodniczym R410A przyczynia się do zapobiegania globalnemu ociepleniu. Łatwe sterowanie Intuicyjny w obsłudze pilot oraz funkcje jednostki ściennej zapewniają łatwą kontrolę i komfort użytkowania. Klasa A+/A++ na podstawie sezonowości Ekonomiczność pracy jest dużą zaletą klimatyzatorów Mitsubishi Electric. Dzięki starannemu projektowaniu wszystkich komponentów oraz stosowaniu nowoczesnych technologii, wydajność energetyczna osiąga wysokie poziomy również w chłodnych porach roku. MSZ-HR osiąga wartości SEER i SCOP (wskaźnik wydajności sezonowej), pozwalające osiągnąć wartości powyżej klasy A++/A+ dla całej gamy. Kompaktowe jednostki zewnętrzne Jednostki wewnętrzne i zewnętrzne całej gamy produktów wyróżniają kompaktowe wymiary. Pozwala to na ich montaż również w pomieszczeniach dysponujących niewielką ilością wolnego miejsca. NOWE JEDNOSTKI WEWNĘTRZNE MSZ-HR – szerokość jedynie 838mm JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNE MUZ-HR – szerokość jedynie 699mm WiFi i możliwości sterowania Interfejs Wi-Fi (Opcja) Opcjonalny interfejs oraz oparta na rozwiązaniu chmurowym aplikacja MELCloud pozwala użytkownikowi na kontrolowanie klimatyzatorów oraz sprawdzanie aktualnego statusu pracy urządzeń za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich jak laptopy, tablety, czy smartfony. Możliwości sterowania (opcjonalne) Zdalne włączanie/wyłączanie jest możliwe poprzez podłączenie zewnętrznego sygnału. Zależnie od stosowanego interfejsu możliwe jest podłączenie sterownika przewodowego (np. PAR-33MAA). Sterowanie centralne jest możliwe po podłączeniu do M-NET..
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Mitsubishi
Rodzaj
  • Ścienne
Typ
  • Split
Funkcje
  • Grzanie
Sterowanie
  • Pilotem
Pilot
  • Tak
Informacje dodatkowe
  • Pilot zdalnego sterowania
Zasilanie
  • Elektryczne sieciowe
Moc chłodzenia
  • 2,5 kW
Moc grzania
  • 3,1 kW
Czynnik chłodniczy
  • R32
SEER
  • 6,2
Klasa energetyczna
  • A++
Klasa efektywności energetycznej
  • A++
Klasa energetyczna - chłodzenie
Klasa energetyczna - grzanie
Zakres pracy chłodzenie
  • -10-46°C