Greenworkstools 24V Gd24Sds1 Gr3803107 Podkowa Leśna
24V młotowiertarka udarowa Model GD24SDS1 To niezastąpiony pomocnik w domu podczas prac budowlanych. Młot wyposażona jest w najpopularniejszy uchwyt - SDS-Plus. Siła udaru 1,2 J oraz praca w 2 trybach: wiercenia oraz wiercenia z udarem. Umożliwia wykonywanie otworów w drewnie do 25 mm, cemencie do …
od 579,99 Najbliżej: 7,9 km
Liczba ofert: 4
Oferta sklepu
Opis
24V młotowiertarka udarowa Model GD24SDS1 To niezastąpiony pomocnik w domu podczas prac budowlanych. Młot wyposażona jest w najpopularniejszy uchwyt - SDS-Plus. Siła udaru 1,2 J oraz praca w 2 trybach: wiercenia oraz wiercenia z udarem. Umożliwia wykonywanie otworów w drewnie do 25 mm, cemencie do 12 mm, stali do 13 mm a w precyzji pomoże dodatkowy uchywt oraz ogranicznik głebokości. Podświetlenie LED natomiast pomoże pracować w trudno dostępnych oraz słabo oświetlonych miejscach. Główną zaletą tego urządzenia jest innowacyjny silnik. Jest to pierwszy młot Greenworks 24V z silnikiem bezszczotkowym. Bez szczotek narzędzie wytrzyma o 40% dłużej niż jego szczotkowy odpowiednik. Ponadto, ze względu na brak tarcia szczotki, moc narzędzia jest zwiększona, a wibracje zmniejszone, dzięki czemu praca z nim jest wygodniejsza. GŁÓWNE CECHY Kompaktowy rozmiar, niewielka waga Uchwyt SDS 2 tryby pracy - wiercenie bez udaru, wiercenie z udaremDodatkowy uchwyt boczny wraz z ogranicznikiem głębokości Podświetlenie LED Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia) PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE Napięcie: 24 V Silnik bezszczotkowy Siła uderzenia: 1,2 J Częstotliwość udarów na minutę: 4800 Maks. średnica wiercenia w drewnie: 25 mm Maks. średnica wiercenia w betonie: 12 mm Maks. średnica wiercenia w stali: 13 mm Prędkość obrotowa obr/min: 1450 Waga: 1,68 kg POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY. DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych Jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii akumulatorowej, wprowadziliśmy ją na nowy poziom zaawansowania. Uzyskaliśmy wysoką moc i największą efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenia wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Dla Ciebie to pewność, że oferujesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku. 2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA Osiągnęliśmy czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych na największym rynku świata. Od początku naszej działalności notujemy nieustające wzrosty sprzedaży. Dynamiczny rozwój przekłada się na zysk partnerów, z którymi współpracujemy. 3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu Z nami zbudujesz kompleksową i spójną ofertę urządzeń dla ogrodu i okolicy domu. To m.in. elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, kompresory, a także bogata gama akcesoriów. W ten sposób Twoja oferta dla domu i ogrodu może zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klientów. 4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy. 5. Znani na świecie Ameryka Północna, Azja, Europa. Jesteśmy światową marką docenioną w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. Wraz z naszymi produktami wprowadzasz do oferty nie tylko urządzenia, ale też renomę wypracowaną przez dekadę.