Przewód koncentryczny 75 Om TRISET-113 PE żelowany [200m] Pniewy
od 2,70 Najbliżej: 43 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Przewód koncentryczny TRISET-113 PE żelowany klasa A 75 Om [200m] Jeśli życzysz sobie, aby zakupiony przewód był w określonych odcinkach poinformuj nas o tym po zakupie. Przewody tniemy tylko na pełne metry, nie tniemy na centymetry. Oferujemy darmową usługę zaciskania złączy kompresyjnych zakupionych na naszych aukcjach wraz z przewodem. Nie zakładamy na przewód złączy zwykłych nakręcanych ani samokompresyjnych. Ze względu na trwałe połączenie złącza z przewodem, produkty te nie podlegają zwrotowi po wykonaniu usługi zaciskania. Przewody marki TRISET są zgodne z dyrektywą CPR oraz spełniają europejską normę EN 50575, która określa wymagania dotyczące właściwości w warunkach działania ognia, metody badań i oceny kabli jako materiałów budowlanych. Przewód koncentryczny 75 Om TRISET-113 spełnia normę EN50117 i jest zgodny ze standardem klasy A w całym paśmie transmisyjnym w przedziale częstotliwości 5 - 3000 MHz. Przewód Triset-113 jest zgodny z wymaganiami rozporządzenia Ministerstwa Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie "warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie" z dnia 22 listopada 2012 roku w zakresie okablowania dedykowanego do instalacji RTV/SAT. Posiada deklarację zgodności z dyrektywą RoHS. Na naszych aukcjach znajdziesz przewód Triset-113 PE w odcinkach: 1 m (dowolna długość - maks 500m) 50 m 100 m 200 m 500 m Wysokiej jakości przewód koncentryczny Triset-113 dedykowany zarówno do instalacji indywidualnych jak i zbiorczych. Z powodzeniem może być stosowany w instalacjach naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, radia FM/DAB oraz systemach multiswitchowych (telewizja naziemna DVB-T oraz satelitarna DVB-S/S2). Kabel jest żelowany i wykonany w płaszczu PE (powłoka polietylenowa), jest zatem przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Cechy wyrózniające zgodny ze standardem class A, zgodny z wymaganiami rozporządzenia MTBiGM, spełnia wymogi normy na przyspieszone starzenie IEC68-2 część 3, miedziany rdzeń 1,13 mm, niska tłumienność, znakomite dopasowanie, wysoka skuteczność ekranowania - w większości zakresu spełnia wymóg class A+, 81% pokrycie oplotem 5 lat gwarancji. Triset-113 posiada 81% pokrycie oplotem gwarantujące wysoki poziom ekranowania i chroniące sygnał użyteczny przed wpływem zakłóceń zewnętrznych. Wartość pokrycia przewodu oplotem (81%) pozostaje w zgodzie z wymogami rozporządzenia Ministerstwa Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Wysokiej jakości, podwójnie ekranowany kabel koncentryczny typu RG6 posiada żyłę wewnętrzną wykonaną z drutu miedzianego o średnicy 1,13 mm, co sprawia, że kabel posiada bardzo dobre parametry tłumiennościowe. Rdzeń ten nie ulega korozji, a przewód nie jest sztywny. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz dobrym parametrom elektrycznym przewód Triset-113 cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wielu instalatorów. Optymalnie dobrana elastyczność płaszcza pozwala na łatwe układanie przewodu zarówno w szachtach kablowych, jak i puszkach instalacyjnych, czy skrzynkach montażowych. Kabel został wykonany z zachowaniem ostrych rygorów jakościowych, z małymi dopuszczalnymi odchyłkami od parametrów nominalnych. Według normy EN50117 przewody koncentryczne, w zależności od skuteczności ekranowania, dzielimy na klasy:C, B, A, A+, A++. Triset 113 ma najlepszą skuteczność ekranowania z kabli klasy abonenckiej dostępnych na rynku (pomiędzy klasą A i A+). Dane techniczne Rdzeń miedziany: 1,13 mm (dokładność +/- 0,03) Dielektryk fizycznie spieniany: Grubość dielektryka: 1,83 mm (dokładność +/- 0,05) Średnica dielektryka: 4,80 mm (dokładność +/- 0,1) Owalność (odkształcenie od przekroju kołowego): +/- 2% Folia Al/PET/Al przyklejona do dielektryka 30/12/30 µm: Szerokość: 18 mm (dokładność +/- 0,3) Zakładka: >3 mm (dokładność +/- 0,5) Grubość: 75 µm (dokładność +/- 3) Oplot: Materiał: Aluminium Średnica drutu: 0,12 mm (dokładność +/- 0,01) Liczba drutów: 24 x 6 szt Kąt nawinięcia: 19,34 stopnie Pokrycie: 81% Płaszcz: Materiał: PE Grubość: 0,8 mm (dokładność +/- 0,01) Średnica: 6,8 mm (dokładność +0,20/-0,05) Kolor: Czarny Parametry elektryczne: Rezystancja w temperaturze 20°C: 16,85 Ω/km (dokładność +/- 0,5) Pojemność: 52 pF/m (dokładność +/- 1,5) Rezystancja izolacji: 2000 MΩ/km (dokładność +/- 3%) Impedancja: 75 Ω (dokładność +/- 3) Współczynnik skrócenia fali: 84% (dokładność +/- 1) Parametry mechaniczne: Temperatura pracy: -30...+70 °C Temperatura układania: -5...+40 °C Minimalny promień gięcia: 35 mm (jednokrotne), 70 mm (wielokrotne)