Deko DKCS12G185 Pilzno
od 200,44 Najbliżej: 49 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Marka powstała w 2013 roku, dzięki wybitnemu inżynierowi Robertowi Kok, który porzucił pracę w firmie BOSCH i postanowił stworzyć własną markę produktów. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, stworzył serię wysokiej jakości narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, która zyskała popularność na całym świecie! Narzędzia marki DEKO to niepowtarzalny design oraz najwyższa jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. PIŁA TARCZOWA - PRZECINARKA RĘCZNA DO DREWNA 1200W Z TARCZĄ DEKO DKCS12G185 Mocny silnik 1200W ► Wylot pyłów ► Prędkość obrotowa 4800 obr/min ► Cięcie pod kątem 90°/45° ► Regulacja głębokości cięcia ► Tarcza w zestawie Wysokiej jakości piła do zadań specjalnych! Piła tarczowa DEKO DKCS12G185 to narzędzie, które z powodzeniem może być użyte w wielu pracach związanych z cięciem drewna. To doskonałe urządzenie nie tylko dla profesjonalistów, ale również domowych majsterkowiczów, dla których ważna jest precyzja cięcia, połączona z szybkością uzyskiwanych efektów. Piła tarczowa DEKO idealnie sprawdzi się do cięcia różnego rodzaju materiałów, a dzięki niewielkim wymiarom i mobilności można ją używać nawet w trudnodostępnych miejscach. Bez problemu może posłużyć do cięcia przedmiotów o dużej wadze czy niestandardowych wymiarach. DANE TECHNICZNE Marka: DEKO Model: DKCS12G185 Napięcie: 230 V Przewód: 1.8 m Moc maksymalna: 1200 W Obroty bez obciążenia: 4800 obr./min Maks. średnica tarczy: 185 mm Głębokość cięcia pod kątem 90o/45o: 65/43 mm Średnica mocowania tarczy: 20 mm Tarcza w zestawie: 185 x 20 x 2.4 mm x 24T Waga urządzenia z tarczą: 3,9 kg Waga zestawu: 4.7 kg Opakowanie: kartonowe Wyposażenie: tarcza 1 szt., prowadnica boczna, klucz do dokręcania tarczy, instrukcja obsługi w języku polskim Mocny i wydajny silnik o mocy 1200W Piła tarczowa do drewna została wyposażona w mocny silnik, który rozpędza tarczę do 4800 obr/min. Doskonale sprawdzi się przy cięciu delikatnych materiałów, pozostawiając równe i gładkie krawędzie. Pracuj na sprawdzonym, bezpiecznym sprzęcie! Specjalnie zaprojektowany ogranicznik natężenia prądu zapobiega przegrzaniu silnika, a duże otwory wentylacyjne zapewniają jego skuteczne i szybkie chłodzenie. Bezpieczna i wygodna praca z przecinarką Boczny przycisk bezpieczeństwa uniemożliwia przypadkowe włączenie się piły. Wylot pyłów zapewnia utrzymanie linii cięcia w czystości i dobrej widoczności. Podgumowane rączki gwarantują pewny i stabilny chwyt w każdych warunkach. Regulowana głębokość oraz kąt cięcia Maksymalna głębokość cięcia pod kątem 90 stopni wynosi 65 mm, pod kątem 45 stopni wynosi 43 mm. Regulacja głębokości i kąta cięcia jest bardzo szybka i łatwa, a dzięki naniesionej miarce możesz je wykonywać bardzo dokładnie. Prosta i zrozumiała instrukcja obsługi w języku polskim! Nie musisz obawiać się o to jak użytkować urządzenie. Opisaliśmy to skrupulatnie w instrukcji obsługi, w języku polskim, którą dołączamy do produktu! W zestawie wysokiej jakości tarcza widiowa Model: DKCSB1852024T Materiał: stal + węglik spiekany (widia) Średnica zewnętrzna: 185 mm Średnica wewnętrzna: 20 mm Szerokość rzazu: 2.5 mm Ilość zębów: 24 Waga: 230 g ZESTAW ZAWIERA Piła tarczowa DKCS12G185 Tarcza 185 x 20 x 2.4 mm x 24T - 1 szt. Prowadnica boczna Klucz do dokręcania tarczy Instrukcja obsługi w języku polskim
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Deko
Rodzaj
  • Tarczowe
Zasilanie
  • Sieciowe
Moc
  • 1200 W
Średnica tarczy
  • 185 mm