Smartwatche i Smartbandy Piła

i okolice
Smartwatche i Smartbandy
Smartwatche i Smartbandy
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Xiaomi Mi Band 2 Czarny

5
Xiaomi Mi Band 2 Czarny
Dobry towar za niewielkie pieniądze. Wszystko działa znakomicie i automatycznie. Dobra jakość wykonania. Nie ma potrzeby obawiać się tego "chińczyka". Polecam.

Honor Band 4 Meteorite Black

4,5
Honor Band 4 Meteorite Black
Dobrze liczy kroki, o dziwo nie jest łatwo zakłócić go innymi czynnościami. Np, myłem talerze - nie naliczył ani jednego kroku. Prawidłowo wykrywa rozpczęcie i zakończenie snu. Pokazuje mnóstwo informacji o jakości snu, fazy, punkty. Duży, czytelny wyświetlacz, nie ma problemu z widocznością w słońcu. Co do skórek, są 4 i w sumie żadna z nich mi do końca nie pasuje. Albo odpustowe, albo za mało informacji na ekranie. Trochę rozczarowałem się funkcją rejestracji pływania na basenie. Opaska potrafi nie wykryć nawrotów, przez co wydaje się jej, że przepłynięcie basenu trwało 2 razy dłużej. Zdarza mi sie tak średnio co jakies 5-8 basenów. Nie wyłapuje tez prawidłowo odpoczynków - dolicza je do któregoś przepłynięcia. Funkcja mierzenia trętna działa prawidłowo. Bateria z właczoną rejestracją pulsu trzyma około 4 dni. Wczesniej miałem Miband 1 i 2, w prównaniu do nich ta opaska jest znacznie lepsza.

Huawei Watch GT Classic Srebrny

5
Huawei Watch GT Classic Srebrny
Fantastyczny zegarek! Funkcje działają jak trzeba (dobrze sprawdza tętno), wygląda świetnie ( ma sporo tarcz do wyboru) i spoko trzyma baterię. Zamówiony na gsm24.pl - polecam.