Ryobi RPD18C10 Piastów
Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka 18 V RYOBI ONE+ HP RPD18C1-0 SOLO - Samo body Bez ładowarki i akumulatora PRODUKT NOWY - wyjęty z dużego zestawu. Zestaw zawiera Ryobi ONE+ HP 18V RPD18C1-0 Podwójny bit Dokumentacja / instrukcje Kompaktowa wiertarka udarowa bezszczotkowa ONE+™ HP, idealna do …
od 549 Najbliżej: 6,8 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka 18 V RYOBI ONE+ HP RPD18C1-0 SOLO - Samo body Bez ładowarki i akumulatora PRODUKT NOWY - wyjęty z dużego zestawu. Zestaw zawiera Ryobi ONE+ HP 18V RPD18C1-0 Podwójny bit Dokumentacja / instrukcje Kompaktowa wiertarka udarowa bezszczotkowa ONE+™ HP, idealna do wiercenia w drewnie lub metalu, wkręcania śrub, a nawet wiercenia w murze dzięki funkcji udaru. Cechy Uchwyt zapadkowy 13 mm zapewniający lepszą siłę i trwałość uchwytu wiertła Dwa biegi kontrolujące maksymalną prędkość w celu dopasowania do różnych materiałów i zastosowań 24-stopniowe ustawienia momentu obrotowego pomagają wkręcać śruby tak samo równo za każdym razem Zintegrowane światło LED oświetla miejsce pracy, zapewniając lepszą widoczność Spust o zmiennej prędkości Sterowanie do przodu i do tyłu dla łatwej obsługi Jako część systemu ONE+™ dla domu i ogrodu, narzędzie to może być zasilane dowolnym akumulatorem ONE+™! Wiercenie o wysokiej wydajności Ta kompaktowa, bezszczotkowa wiertarka udarowa RYOBI o wysokiej wydajności ma moc, która sprosta każdemu zadaniu wiercenia lub wkręcania. Dzięki momentowi obrotowemu 60 Nm i do 1700 obr./min ta wiertarka zapewnia imponującą wydajność. Dwa ustawienia biegów Dwa biegi kontrolujące maksymalną prędkość w celu dopasowania do różnych materiałów i zastosowań 24-stopniowe ustawienie momentu obrotowego 24-stopniowe ustawienia momentu obrotowego pomagają wkręcać śruby tak samo równo za każdym razem Zintegrowane światło LED Zintegrowane światło LED oświetla miejsce pracy, zapewniając lepszą widoczność Parametry techniczne Maksymalna częstotliwość udaru (ud./min): 27 200 Maksymalny moment obrotowy (Nm): 60 Maksymalna zdolność wiercenia: drewno 38 mm / stal 13 mm / mur 13 mm Maksymalna zdolność wiercenia w drewnie (mm): 38 Maksymalna zdolność wiercenia w murze (mm): 13 Maksymalna zdolność wiercenia w stali (mm): 13 Prędkość bez obciążenia – bieg 1 (obr./min): 0–450 Prędkość bez obciążenia – bieg 2 (obr./min): 0–1750 Prędkość bez obciążenia (obr./min): 0–450 / 0–1700 Typ uchwytu: bezkluczowy Uchwyt (mm): 13 Ustawienia momentu obrotowego: 24 Kod EAN 4892210235978