Milwaukee M18 FPS55-552P 4933478778 Piastów
M18 FPS55-552P | M18 FUEL™ ZAGŁĘBIARKA 55 MM DO DREWNA I TWORZYW SZTUCZNYCH, KOMPATYBILNA Z SZYNĄ PROWADZĄCĄ Zagłębiarka M18 FUEL™ zapewnia moc do cięcia wzdłużnego przy tym samym posuwie, dzięki czemu ma wydajność sieciowego odpowiednika - z możliwością cięcia 45 metrów sklejki 10 mm na jednym …
od 4 092,98 Najbliżej: 26 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
M18 FPS55-552P | M18 FUEL™ ZAGŁĘBIARKA 55 MM DO DREWNA I TWORZYW SZTUCZNYCH, KOMPATYBILNA Z SZYNĄ PROWADZĄCĄ Zagłębiarka M18 FUEL™ zapewnia moc do cięcia wzdłużnego przy tym samym posuwie, dzięki czemu ma wydajność sieciowego odpowiednika - z możliwością cięcia 45 metrów sklejki 10 mm na jednym ładowaniu akumulatora 5,5 Ah Regulacja głębokości ma dwie skale, jedną na prowadnicy, a drugą poza prowadnicą, którą można łatwo regulować za pomocą jednego przycisku Płaska górna osłona, brzeszczot znajduje się tylko 12 mm od zewnętrznej krawędzi osłony, dzięki czemu piła może ciąć bardzo blisko ściany Zagłębiarka została również zaprojektowana do optymalnego odsysania pyłu w miejscu pracy dzięki zamkniętej osłonie. Jest kompatybilna z systemem DEK26 i jest dostarczana z workiem na pył Ogranicznik umożliwia wykonanie tylnego cięcia o grubości 1 mm, minimalizując wszelkie odpryski w materiałach laminowanych Regulacja skosu na poziomie 22,5°, 45° i 48°. Posiada również -1 do wykonania cięcia z tyłu Piła ma również okienko linii cięcia z boku do tych cięć, w których musisz widzieć przód ostrza na tle materiału System łatwej wymiany tarczy blokuje wyłącznik i brzeszczot w odpowiedniej pozycji, dzięki czemu możliwa jest wymiana brzeszczotu Wysuwany klin rozszczepiający pozwala, aby pozostawał na swoim miejscu nawet podczas wykonywania cięć wgłębnych Zmienna prędkość od 2500 obr/min do 6500 obr/min DNA naszej platformy FUEL™ na nowo definiuje równowage technologii bezprzewodowych. Silnik bezszczotkowy POWERSTATE™ firmy MILWAUKEE®, akumulator REDLITHIUM™ i inteligencja elektroniczna REDLINK PLUS™ zapewniaja wyjatkowa moc, czas pracy i trwalosc Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™ W zestawie:  M18 FUEL™ ZAGŁĘBIARKA 55 MM DO DREWNA I TWORZYW SZTUCZNYCH, KOMPATYBILNA Z SZYNĄ PROWADZĄCĄ + M18™ HIGH OUTPUT™ AKUMULATOR 5.5 AH  + M18 HB5.5 + M12™-M18™ SZYBKA ŁADOWARKA + ZESTAW NARZĘDZI PACKOUT™ XL
Specyfikacja
Producent
  • Milwaukee
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Rodzaj silnika
  • Bezszczotkowe
Prędkość obrotowa
  • 5600 obr./min
Średnica tarczy
  • 165 mm
Głębokość cięcia
  • 59 mm