Milwaukee DUPLEX M18FDN-0C Piastów
Dane techniczne: Napięcie: 18 V Typ akumulatora: Li-ion Pochylenie magazynka: 21° Pojemność magazynka gwoździe: 44 szt Rozmiar sztyftu: 3.3 mm Rozmiary gwoździ: 73 - 92 mm Waga z akumulatorem (M18 B5): 5.1 kg Cechy akumulatorowej gwoździarki: Wbija gwoździe duplex MILWAUKEE® 21° 3,3 mm x 73 mm i …
od 3 040,89 Najbliżej: 26 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Dane techniczne: Napięcie: 18 V Typ akumulatora: Li-ion Pochylenie magazynka: 21° Pojemność magazynka gwoździe: 44 szt Rozmiar sztyftu: 3.3 mm Rozmiary gwoździ: 73 - 92 mm Waga z akumulatorem (M18 B5): 5.1 kg Cechy akumulatorowej gwoździarki: Wbija gwoździe duplex MILWAUKEE® 21° 3,3 mm x 73 mm i 3,3 mm x 92 mm Technologia Ready to Fire Nail eliminuje czas ładowania pomiędzy każdym wbiciem gwoździa Nie wymaga wkładów gazowych i nie wymaga czyszczenia, zaprojektowany tak, aby zapewnić trwałość i niezawodność najbardziej wymagającym użytkownikom przy bardzo niewielkiej konserwacji Wybór dwóch trybów pozwala na wbijanie sekwencyjne w celu uzyskania precyzji lub wbijanie impulsowe w celu zwiększenia szybkości Szybka i łatwa regulacja głębokości bez użycia narzędzi, zapewniająca doskonałe wbijanie gwoździ za każdym razem Blokada Dry-Fire uniemożliwia wystrzelenie narzędzia, gdy w magazynku nie ma już gwoździ Wbija do 700 gwoździ typu duplex na jednym ładowaniu przy użyciu jednego akumulatora REDLITHIUM™ 5,0 Ah, co zapewnia maksymalną produktywność Doskonała moc, aby równomiernie osadzać gwoździe duplex w materiale bez nadmiernego wbijania w pierwszszego łba gwoździa duplex Szybki dostęp i łatwe usuwanie zacięć DNA naszej platformy FUEL™ na nowo definiuje równowagę technologii bezprzewodowych. Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ firmy MILWAUKEE®, akumulator REDLITHIUM™ i inteligencja elektroniczna REDLINK PLUS™ zapewniają wyjątkową moc, czas pracy i trwałość Elastyczny system akumulatorów: współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™ Zakres dostawy: Milwaukee M18 FDN-0C - Akumulatorowa gwoździarka 18 V Brak akumulatorów i ładowarki Instrukcja obsługi