Sony E 18-135mm APS-C SEL18135 Otmuchów
4,88
24 opinie
Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS (SEL18135.SYX) LEKKI KOMPAKTOWY OBIEKTYW  ZMIENNOOGNISKOWY Z DUŻYM ZOOMEM Szeroki zakres zoomu, od 18 mm przy szerokim kącie po 135 mm w teleobiektywie, sprawia, że ten uniwersalny obiektyw pozwala robić zdjęcia w wielu sytuacjach. Mała waga i rozmiar pozwalają w …
od 2 799 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 15
Oferta sklepu
Opis
Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS (SEL18135.SYX) LEKKI KOMPAKTOWY OBIEKTYW  ZMIENNOOGNISKOWY Z DUŻYM ZOOMEM Szeroki zakres zoomu, od 18 mm przy szerokim kącie po 135 mm w teleobiektywie, sprawia, że ten uniwersalny obiektyw pozwala robić zdjęcia w wielu sytuacjach. Mała waga i rozmiar pozwalają w pełni wykorzystać zalety mocowania typu E dla formatu APS-C, a szybki, dokładny i cichy system AF sprawia, że to świetne rozwiązanie do codziennych zdjęć. NIEDUŻY, LEKKI OBIEKTYW Z ZOOMEM 7,5X Ten obiektyw waży zaledwie 325 g, jego wielkość nie przekracza 67,2 mm średnicy i 88 mm długości. W trybie teleobiektywu ogniskowa to 202,5 mm (w przeliczeniu na format 35 mm), pozwala to fotografować na co dzień, a także robić zdjęć krajobrazów, przyrody, portretów i nie tylko. WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ W CAŁYM KADRZE Nowa konstrukcja optyczna z jedną soczewką asferyczną zapewnia wysoką rozdzielczość od środka do krawędzi kadru, a dwie soczewki ze szkła ED (o bardzo małej dyspersji) skutecznie redukują aberrację chromatyczną. Wbudowany system optycznej stabilizacji obrazu ułatwia rejestrowanie wyraźnych obrazów. FOTOGRAFOWANIE Z BLISKA Z EFEKTEM BOKEH Minimalna odległość ogniskowania to zaledwie 0,45 m (maks. powiększenie 0,29x), co ułatwia fotografowanie z małej odległości słodyczy, kwiatów i przyrody. Ostre obiekty na zdjęciu łączą się z pięknym efektem bokeh. Jego jakość zwiększa przysłona kołowa. SZYBKI, DOKŁADNY, CICHY SYSTEM AF, IDEALNY DO ZDJĘĆ I FILMÓW Precyzyjny silnik liniowy napędza system AF obiektywu, zapewniając szybkie, precyzyjne i ciche działanie idealne do zdjęć i filmów.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Sony
Rodzaj
  • Szerokokątne
Model
  • SEL18135
Długość
  • 88 mm
Waga
  • 325 g
Typ bagnetu
  • Sony E
Typ ogniskowania
  • Zmiennoogniskowe zoom
Średnica filtra
  • 55 mm