Sanswiss Annea 80X200Cm Lewe AN13WG08000607 Orzesze
ANNEA DRZWI BEZPROFILOWE DO WNĘKI 80 CM W KOLORZE CZARNYM MATOWYM ORYGINALNY PRODUKT SZWAJCARSKIEJ FIRMY SANSWISS - DRZWI UCHYLNE Z SERII ANNEA - MODEL AN13W LEWE BEZPROFILOWE - SZEROKOŚĆ 800 MM - WYSOKOŚĆ 2000 MM - NR KAT. AN13WG08000607+V.ANE.06 - SZKŁO HARTOWANE PRZEZROCZYSTE O GRUBOŚCI 6 MM - …
od 2 066 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
ANNEA DRZWI BEZPROFILOWE DO WNĘKI 80 CM W KOLORZE CZARNYM MATOWYM ORYGINALNY PRODUKT SZWAJCARSKIEJ FIRMY SANSWISS - DRZWI UCHYLNE Z SERII ANNEA - MODEL AN13W LEWE BEZPROFILOWE - SZEROKOŚĆ 800 MM - WYSOKOŚĆ 2000 MM - NR KAT. AN13WG08000607+V.ANE.06 - SZKŁO HARTOWANE PRZEZROCZYSTE O GRUBOŚCI 6 MM - SZKŁO ZABEZPIECZONE POWŁOKĄ OCHRONNĄ AQUA-PERLE - PROFIL CZARNY MATOWY - SZEROKOŚĆ WEJŚCIA 510 MM - SZEROKOŚĆ DRZWI 553 MM - SZEROKOŚĆ CZĘŚCI STAŁEJ 247 MM - TOLERANCJA MONTAŻOWA WYNOSI -5 MM / +5 MM OD WYMIARU NOMINALNEGO - ZESTAW MONTAŻOWY DO ZABUDOWY WE WNĘCE W KOMPLECIE - DRZWI UCHYLNE OTWIERANE NA ZEWNĄTRZ LEWE - ZAWIASY MIMOŚRODOWE - USZCZELKI MAGNETYCZNE - MONTAŻ NA BRODZIKU LUB BEZPOŚREDNIO NA PŁYTKACH/POSADZCE DRZWI DO ZABUDOWY WE WNĘCE W UKŁADZIE LEWYM SEGMENT STAŁY DRZWI USTABILIZOWANY WSPORNIKIEM KĄTOWYM PRODUKT MOŻNA ZAMONTOWAĆ NA BRODZIKU LUB BEZPOŚREDNIO NA PŁYTKACH DRZWI OTWIERAJĄ SIĘ NA ZEWNĄTRZ WYGODNY I ESTETYCZNY UCHWYT SZKŁO HARTOWANE O GRUBOŚCI 6 MM ZABEZPIECZONE NAJNOWSZEJ GENERACJI , POLIMEROWĄ POWŁOKĄ OCHRONNĄ Na szkle pozbawionym specjalnej powłoki ochronnej, woda spływa małymi strumieniami po całej powierzchni szkła tworząc uporczywe zacieki. Zawarte w wodzie mikro osady wapienne po odparowaniu wody osadzają się w naturalnych mikro przestrzeniach szła, niewidocznych gołym okiem, tworząc osad. Z czasem staje się on coraz bardziej widoczny i trudno usuwalny, a pokryte nim szkło traci swoją przezroczystość. Szkło używane do produkcji kabin SanSwiss pokrywane jest fabrycznie polimerową powłoką AQUAPERLE, której specjalna struktura sprawia, iż woda spływa po powierzchni szkła wyłącznie w postaci pojedynczych kropli redukując do minimum możliwość osadzania się zanieczyszczeń. Powłoka AQUAPERLE ułatwia codzienną pielęgnację i utrzymanie kabiny w czystości. Pozwala na zachowanie przezroczystości szkła i cieszenie się nim przez długie lata. Dzięki powłoce AQUAPERLE czyszczenie powierzchni szklanych jest znacznie łatwiejsze, należy jednak pamiętać o regularnej pielęgnacji szkła by móc jak najdłużej cieszyć się jego przezroczystością. ZAWIASY W TECHNOLOGII MIMOŚRODOWEJ ( UNOSZONE W TRAKCIE OTWIERANIA , CO ZNACZĄCO PRZEDŁUŻA ŻYWOTNOŚĆ DOLNEJ USZCZELKI POZIOMEJ MINIMALISTYCZNE MOCOWANIE PRZYŚCIENNE SILIKONOWA USZCZELKA POZIOMA Z ELASTYCZNYM PIÓREM SERDECZNIE ZAPRASZAM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZENIE NASZEJ AUKCJI
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Sanswiss
Rodzaj
  • Uchylne
Mocowanie
  • Lewe
Wypełnienie
  • Szkło
Wykończenie szkła
  • Przezroczyste
Szerokość
  • 80 cm
Wysokość
  • 200 cm
Grubość szkła
  • 6 mm