Zdjęcie Sinecod 1,5 mg/ml 200ml  - Opole

Sinecod 1,5 mg/ml 200ml Opole

4,77
90 opinii

RODZAJ REJESTRACJI: Lek PRODUCENT: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. ADRES PRODUCENTA: ul. Grunwaldzka 189, 60-322 Poznań ILOŚĆ: 200 ml OPIS: Sinecod zawiera substancję czynną – butamiratu cytrynian. Butamiratu cytrynian jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym. WSKAZANIA: Sinecod w …

Ostatnia znana cena: 39,99 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

RODZAJ REJESTRACJI: Lek PRODUCENT: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. ADRES PRODUCENTA: ul. Grunwaldzka 189, 60-322 Poznań ILOŚĆ: 200 ml OPIS: Sinecod zawiera substancję czynną – butamiratu cytrynian. Butamiratu cytrynian jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym. WSKAZANIA: Sinecod w postaci syropu stosowany jest w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia. DAWKOWANIE: Dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 5 ml syropu trzy razy na dobę Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 10 ml syropu trzy razy na dobę Młodzież w wieku powyżej 12 lat: 15 ml syropu trzy razy na dobę Dorośli: 15 ml syropu cztery razy na dobę. SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Lek należy przechowywać w temperaturze do 30°C. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować tego leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Termin ważności oznacza ostatni dzień podanego miesiąca. Lek należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Nie przelewać leku z miarki z powrotem do butelki. Pustą butelkę lub miarkę wyrzucić do kosza. Leków nie należy wyrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać farmaceutę, jak usunąć leki, których się już nie używa. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko. SKŁAD: Substancją czynną leku Sinecod jest butamiratu cytrynian. Jeden ml syropu zawiera 1,5 mg butamiratu cytrynianu. Pozostałe składniki to: sorbitol 70% roztwór, sacharyna sodowa, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% v/v, glicerol, sodu wodorotlenek 30% roztwór w/w, woda oczyszczona MOŻLIWE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE: Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Rzadko (częściej niż u 1 na 10 000, ale rzadziej niż u 1 na 1000 pacjentów stosujących lek) występują następujące objawy: senność, nudności, biegunka, pokrzywka. Wymienione objawy powinny ustąpić po zmniejszeniu dawki lub przerwaniu stosowania leku. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym wszelkie możliwe objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą , gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Haleon
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Postać
  • Syropy
Opakowanie
  • 200 ml (but.)
Podstawowy składnik
  • Cytrynian butamiratu
Dawka
  • 1,5 mg/ml
Wskazanie
  • Kaszel
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
  • Dla dzieci
Temperatura od
  • 15
Dystrybucja
  • GSK Import
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • HALEON POLAND SP. Z O.O.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE GMBH & CO.KG
Kraj wytwórcy
  • Niemcy

Opinie Sinecod 1,5 mg/ml 200ml

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,77 na podstawie 90 opinii
  • Katarzyna
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Nie wiem czy pomaga, kupuje bo jest przeciwkaszlowy a nie odkrztusny jak większość syropkow, w smaku okropny, synek pluje
  • Anonimowy
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Sinecod, sprawdza się przed snem , pomaga spać bez kaszlu i duszności, syropem zastąpiliśmy kropelki i też się sprawdził u syna
  • Monika
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Syrop nie jest tani, ale naprawdę skuteczny. Mogą go przyjmować niemowlaki.
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
    • drogi
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    syrop doskonale się sprawdził kaszel ustal w 2 dniu podawania ....bardzo duże opakowanie starcza na długo
  • Marika
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Wszystko ok. Cena bardzo dobra. Dzieciom pomaga syropek. Przesypiają noc bez kaszlu i duszenia się.Polecam